Ревниви ли са мъжете ВИ?А сега като сте бременни????

  • 3 456
  • 55
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8 505
сигурно се живее трудно с такъв комлексар newsm78
(нищо лично,така си ги дефинирам аз тези специални ревнивци) Peace

Аз затова по-горе писах,че ревността бе една от причините да скъсаме.
Не зная дали са комплекси или прекалено вътрешно приемане на нещата или пък нещо друго-каквото и да е,не е приятно.

# 31
  • Мнения: 389
Преди и аз смятах, че ревността е прерогатив на комплексираните, но когато изстъпленията идват от човек с доста сериозно самочувствие се принуждаваш да си преразгледаш теориите  Thinking

# 32
  • Мнения: 10 601
Ревнуваше, после докато бяха надути гърдите ми от кърма - пак. Не ми прави сцени, но мърмори понякога. Сега очаквам реакции, защото смятам да се връщам на работа и ще има да коментира как съм се контела за работа.

# 33
  • Мнения: 236
Ревността е свързана с ниска себеоценка. Особено ако е без повод (а аз такъв се опитвам да не давам).
Аз лично препочитам да получавам доказателства за любов по други начини и за това не ми е показвал, че ревнува. Намирам това за супер!

# 34
  • Мнения: 7 430
Ревнува ме, точно толкова, колкото и през останалото време, т.е. когато има повод.

И при мен така Peace
Понякога чак ми се иска малко повече да ревнува Tired

# 35
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Сестра ми сега е бременна и много се е разхубавила. Много ми харесват бременните майчета. А по въпроса за ревността - умерено, но пък и аз не давам поводи.  Heart Eyes

# 36
  • София
  • Мнения: 7 097
Ревността е свързана с ниска себеоценка.

Болезненият ревнивец е човек с ниска самооценка, който дълбоко в себе си не се счита за достоен и способен да задържи една жена и затова счита, че тя непременно кръшка и дебне да предотврати това. Абе, болна работа...Мъка и за себе си и за партньора  Sick Имах такава връзка - човекът беше перфектен във всяко едно отношение, обаче удари ли го сачмата... Stop Накрая прекратих връзката ни, колкото и да ми беше трудно, ама май само така си помислих, защото години наред не спираше да ми досажда по всякакъв начин, дори наскоро пак се активира... #Cussing out

# 37
  • Мнения: 619
и преди и сега ,не Naughty


# 38
  • Мнения: 10 758
От време на време усещам капчица ревност, но като цяло, не е ревнив.

# 39
  • Мнения: 1 731
Никога не ме е ревнувал и като бременна,и като небременна.И аз него също .това си е чиста загуба на време.Има къде-къде по -добри начини да покажеш любовта си към даден човек ,вместо да му тровиш живота с разни твои подозрения.
 Peace Naughty

# 40
  • Мнения: 236
Искам да попитам авторката на темата какъв е подтекста на въпроса, който задава.
Нещо конкретно ли имаш предвид като питаш за ревността на мъжа, докато жена му е  бременна?

# 41
  • Мнения: 1 289
Искам да попитам авторката на темата какъв е подтекста на въпроса, който задава.
Нещо конкретно ли имаш предвид като питаш за ревността на мъжа, докато жена му е  бременна?


Аз веднага отговарям...Имам за пример публикацията на една мама,която се оплака,че съпругът й станал ревнив след като е забременяла.Видя ми се много странно....Затова реших да попитам и други мамчета как е положението с ревността и бременността.Аз както споменах изобщо не се оплаквам от ревнив съпруг,още по - малко сега като съм бременна.

# 42
  • Мнения: 3 500
Никога не ме е ревнувал, нито през бременността, нито през другото време и тове е просто супер.

# 43
  • Мнения: 7 474
 Praynig Никога не ме е ревнувал, а да ревнуваш бременна жена е просто смехотворно. ooooh! Joy

# 44
  • Мнения: 875
и аз не бих казала, че моят ме ревнува повече. би било интересно да се види статистиката на това, колко жени са били с други мъже докато са били бременни:) според мен - под 1%. при себе си наблюдавам дори обратния процес - въпреки, че партньорът ми не ми дава поводи за каквото и да било и всячески се опитва да ми угажда, аз самата се чувствам по-малко привлекателна и уверена в себе си и, колкото и злобно да звучи, присъствието на красиви жени около него ме изнервя  Confused

Общи условия

Активация на акаунт