Идеалният мъж

  • 13 938
  • 203
  •   1
Отговори
# 135
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Идеал за мъж съм имала в тийнейджърските си години последно. Сега държа да е по-висок и работещ. За друго не се сещам в момента.
Значи няма проблем да е пиещ, биещ, изневеряващ, глупав, неграмотен, слаб в леглото, скъперник, с лоша хигиена? Scream

# 136
  • Мнения: X
Идеал за мъж съм имала в тийнейджърските си години последно. Сега държа да е по-висок и работещ. За друго не се сещам в момента.
Значи няма проблем да е пиещ, биещ, изневеряващ, глупав, неграмотен, слаб в леглото, скъперник, с лоша хигиена? Scream

Пиещ - много жени нямат против, това е регионална черта за мъжественост Beers
Биещ - знак за любов и страст Heart
Изневеряващ - ако не харчи пари за любовница, не е проблем Nerd
Глупав - колкото повече, толкова по-добре Trollface
Неграмотен - и Тодор Живков беше неграмотен Wink
Слаб в леглото - и без това сексът след раждането на детето намалява и спира Head Band
Скъперник - ауууу, това вече е ЛО-ШО Scream
Лоша хигиена - тук във форума научих, че много жени нямат проблем с тази характеристика - нямат проблем да ходят по трохи вкъщи, не се къпят всеки ден и че е нормално да живеят с две кучета и три котки в апартамент Rolling Eyes

# 137
  • Мнения: 3 010
Да е добър човек. Да умее да изгражда - семейство, бизнес, характерите на децата ни. Да има апетит към живота, за да откриваме заедно хубавите му страни и да му се наслаждаме. Да дава сигурност и защита, когато не мога да се справя сама.

# 138
  • Мнения: 10 993
Както виждате мъже, ние жените нямаме кои знае какви изисквания към вас, май проблемът на ергените е, че вие имате твърде нереалистични очаквания към жените?

# 139
  • Мнения: X
Да е добър човек. Да умее да изгражда - семейство, бизнес, характерите на децата ни. Да има апетит към живота, за да откриваме заедно хубавите му страни и да му се наслаждаме. Да дава сигурност и защита, когато не мога да се справя сама.
Бизнес?😀😁🙄😃
Да тегли кретит и да прави бизнес? Добрият бизнес се прави със собствени средства, а знаеш ли кога ще повярвам, че повечето предприемачи са успешни и независими.  Хахаха.

# 140
  • Мнения: 3 010
Какъв кредит те гони па тебе? Да умееш да градиш бизнес = да си лоялен, добър професионалист, амбициозен, предприемчив. Дори не е нужно бизнесът да е собствен, за да го градиш.

# 141
  • Мнения: 760
Както виждате мъже, ние жените нямаме кои знае какви изисквания към вас, май проблемът на ергените е, че вие имате твърде нереалистични очаквания към жените?
Аз също нямам кой знае какви изисквания, единствено държа жената, с която съм да е блондинка Simple Smile.

# 142
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Както виждате мъже, ние жените нямаме кои знае какви изисквания към вас, май проблемът на ергените е, че вие имате твърде нереалистични очаквания към жените?
Стотици потребителки от този форум те опровергават относно твърденията ти, че вие жените нямате кой знае какви изисквания към мъжете. Smiley
https://www.bg-mamma.com/?topic=888099

Също и вероятно над 1 милиард жени по земното кълбо.

# 143
  • Мнения: X
Какъв кредит те гони па тебе? Да умееш да градиш бизнес = да си лоялен, добър професионалист, амбициозен, предприемчив. Дори не е нужно бизнесът да е собствен, за да го градиш.

Какви са тия чудеса???😃 Каква предприемчивост търсиш, цял свят работи на заплата или поне 90%. Предприемчивост ли?!!? Ха-ха-хаа, вие сте тежки филмарки българките, ама супер тежки. Само бизнесмени и професионални квалификации са ви в главите. Крайно време е да разберете, че доблест, чест, достойнство, кураж, хъс, външност, здраве, възпитание, дикция, харизма и пр.. Са основните неща, които трябва да търсите. Стига с тия модели на поведение и постижения, само това гледате - Как се държал с жените, какви му били отношенията с предишните, какво работи и къде живее, коя година е закупена микровълновата му.. Вече става смешно, става смешно и преминавате най-рисковата граница. Предприемчивите ги знаем - винаги цакат за да им върви на тях. Системата е направена така, че няма как да си шеф сам на себе си. Познавам измамници.. На хората си не плащат пари и пържат нон-стоп, че да отидат на почивка с жената или да купят айфонче на детето или семейна каручка. Само материалното гледате. Постижения и общоприети маниери, това ли е мъжът? Значи, ЕДИН нормален и достоен човек не съм видял в тая тъпа държава да направи семейство,  само измекяри. А, чакай, познавам един на 36! Ожени се за сръбкиня от Лесковац! Това е най-точният мъж и човек, който някога съм виждал. Начетен и със собствено мнение, ето защо остана ерген до 34 у нас. Ганьовица си търси адаптивни към условията и обществото послушани, които ще бъдат винаги тихи, кротки разбрани.. Тук не е място за мъже. Като видиш състоянието на кухата ни държава, бързо ти става ясно всичко. Нищо не е както трябва, отсортирането на способното е най-голямата метастаза на обществото.  Спешно трябва патриархално общество. Иначе след 50 години ще сме под 4 млн. И ще е пълно с цигани. Много ме кефи защитната реакция на всички жени "ти пишеш за метериални неща" Така е, пиша, а вие ги искате. Ето сега имам един приятел на 29, който се опитва сам да си е шеф, но той скоро ще се провали и сам го знае, но не е това важното! Преди с 1к. и разходи, без кола, без нищо.. супер прецакан и изтормозен от бачкане🙁 Една жена не успя да си намери за толкова години, а сега, когато е с малко повече пари и му провървя(временно), да го търсят и да го оценяват. И пича се отказва от семейство, защото има достойнство и си казва така и така, ако сега имат интерес, не искат мен! Защото аз съм си един и същ от години. Кога ще им дойде акъла на повечето глупаци.

# 144
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Харесва ми това, че макар и някои жени в темата да имат прекомерно високи изисквания към мъжа (особено на фона на това какво тези жени предлагат насреща, което да е различно от кревата), те все пак са честни и не се правят на изкуствено скромни. Затова и ми е интересно да чета различните мнения и възприятия. Simple Smile Мисля, че това обогатява всички включили се тук, дори и да е само относно нагласите и предпочитанията.

 Прави ми обаче и впечатление огромното разминаване в твърденията на някои други жени тук, които са писали коренно различни неща в съседната тема за мъжкия ръст. Тук те твърдят, че нямат кой знае какви изисквания към мъжа и се оплакват как мъжете били прекалено изискващи към жените, а там са меко казано нахално изискващи мъжът да е 190-200 см, особено предвид ръста им от по 150-160 см повечето. Е, някои там писаха, че щели да се "прежалят" и за мъж под 180 см, ако имал много пари, но това е друга тема.

# 145
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 765
Глупости на търкалета. Това , че някой не е успял, не значи, че другите не са успели.
Нормално е ако си достигнал до даден етап в развитието си, да търсиш партньор на съответният или по-висок етап.

# 146
  • Мнения: 11 505
Идеалният мъж не многослови. Форумът се е напълнил с екземпляри, склонни към логорея, а колко по-добре би било да кажеш нещо кратко и ясно, отколкото нищо пространно и досадно дълго...

# 147
  • Мнения: 6 622
Аз пък не познавам един нормален мъж останал без семейство след 40, всъщност не познавам много хора без семейство след тази възраст. Малкото мъже за, които се сещам на пръв поглед изглеждат нормално, не са безпарични, но имат отвратителен характер.
Жените не харесват мрънкалници, киселяци и агресори. Всеки гледа деня и въобще живота да му мине по-леко, аз не бих се заробила с някой, който целият свят му е крив.
А финансите уж не били важни, но тези деца трябва и да ядат. За втора година майчинството е 380 лв. Хич не си представям как бихме оцеляли с две деца ако ММ взимаше 1000 лева заплата. Та само тока не мога да си платя с моето жалко майчинство, а децата искат храна, дрехи, памперси, за голямото постоянно има разходи за училище, пък някоя играчка от време на време, детска козметика и още много разходи и сметки.
Вярно, че парите не са всичко, навремето като се събрахме с ММ и неговата заплата беше далеч от това, което е сега, но с усилие всичко се постига. Един мъж трябва да е способен и сам да издържа семейството си. Разбира се, това не е оптималният вариант, но при определени ситуации, като бременност, майчинство, често боледуващо малко дете трябва да може да се разчита на него.

# 148
  • Мнения: X
Лимонче много жени смятат старите ергени за сбъркани. Не си единствена.

# 149
  • Мнения: 10 993
Аз пък не смятам старите ергени за сбъркани, а просто не им се занимава. Не искат да се раздават. Нямат необходимост да имат дете.

Общи условия

Активация на акаунт