Идеалният мъж

  • 13 902
  • 203
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 16 105
Моят. Умен, отличен професионалист в работата си, сръчен, грижовен, снажен, красив, спортен, проактивен, общителен, със страхотно чувство за хумор, бърз, прагматичен и въпреки това мечтател, подреден, креативен, непрекъснато учещ, и най-вече стабилен човек, на когото можеш да имаш пълно доверие. Най-добрият баща за третото ми дете, без да му е баща биологично. Съжалявам, че не стана смешен развлекателен пост. За мен е идеален, защото за мен това е идеалът.

# 16
  • Мнения: 12 473
Сигма каза, че имам огромно его..)
Заради това, че идеален за мен е този,
за  когото аз съм идеална.
Но може би не ме разбра, не мисля че е Его, даже напротив. Но е резултат от себепознаване и много сериозно разчепкване на себе си, за да опростя всичко до този извод. Всичко е енергия за мен, и точно за това е необходимо да има напасване на това фино, енергийно ниво. И за мен това е уникалността на химията и свързаността между партньорите.

# 17
  • Мнения: 12 626
Идеалният мъж е моят мъж.
Не си давам домашния адрес, за да не ми го свиете, като разберете истината за идеалния мъж. Wink

# 18
  • Мнения: 3 621
Идеалният мъж е моят мъж.
Не си давам домашния адрес, за да не ми го свиете, като разберете истината за идеалния мъж. Wink

И телефона му ако напишеш ще свърши работа на бгмамите Simple Smile

# 19
  • Мнения: 6 032
Един мъж трябва да е добър в мъжката работа. Ако не може една пералня да свърже примерно, за какво ви е, за красота?

Ако не може да я пусне?

Е аз съм връзвал пералня, ама наистина не знам как се пуска Simple Smile

# 20
  • Мнения: 4 942
Остарях и побелях,а още мечтая да ме "сблъска" живота с него Simple Smile
Но списък с качествата му така и не мога да съставя.
Някъде тук,съфорумка,беше споменала,че като си задала точни и ясни критерии го срещнала.
Иначе..
Погледа му трябва да ме разтуптява..
Да е висок толкова,че да се чувствам комфортно на токчета..
Да е мъничко по-умен и инициативен от мен.,Да държи на думата си,да уважава приятелите си и родителите си.Да уважава личното ми пространство.
Да ме разсмива с шегите си.
Да ме предизвикава , "дразни".и вдъхновява ..

Редактирам се..
Как забравих основното:)
Търпимост и разбиране към всичките ми странни рачешки настроения Simple Smile
Фино и леко трябва да ме "свалят" било и на земята Simple Smile

Последна редакция: сб, 09 май 2020, 16:23 от Рози и Бодли

# 21
  • Мнения: 12 473
Аз съм тази със списъка..))
Но и списъка претърпя сериозни корекции няколко пъти, докато го формулирам правилно..))

# 22
  • Мнения: 15 356
И аз имах списък,и никой не вярваше че някой ще покрие критериите ми,е покри ги.Няма лошо да знаеш какво искаш.

# 23
  • Мнения: 22
Идеалният мъж за мен е този , който е като мен. Да стъпваме на една основа. Да имаме сходно разбиране за това кое е добро и кое зло , да ни е интересно едно и също. Останалото са фини настройки , които допълнително радват. Ако нямам такава обща основа с някого , няма как да съм истински щастлива с него. Съответно идеалният мъж за мен няма да е идеален за безброй много други жени. Както и обратното. Хората сме най - различни .
Относно вида - аз съм естет. Харесва ми голямо разнообразие от черти и вид. Няма как да кажа едно конкретно.

# 24
  • Мнения: 4 942
Ха..Явно ще вземам лист и химикал..
Simple Smile

# 25
  • Мнения: 301
Идеален мъж е много силно казано, но човек, с който да се чувствам добре мога да го опредея много по-лесно.
Външният вид за мен не е важен (доказателство са последните ми връзки Joy)
Харесва ми мъжът до мен да е забавен и умен и да научавам нови неща от него. Задължително трябва да е енергичен и да издържа на темпото ми. Независим от родителите си във всяко едно отношение и да се справя с месечните си нужди без да обикаля по приятели, за да му дадат 5 лв. за цигари. Работата не е от значение, важното е да я има и да е постоянна. Не харесвам мъже, които търсят да направи някаква "врътка", за да изкарат пари. Вече ми е задължително да е непушач и да обича да се забавлява така както аз-с приятели в домашна обстановка или в краен случай на някое приятно местенце.

# 26
  • Мнения: 607
Харесвам умни , учени и интелигентни мъже, красотата не е важна , е да е симпатичен поне.

# 27
  • Мнения: 2 320
Моят. Умен, отличен професионалист в работата си, сръчен, грижовен, снажен, красив, спортен, проактивен, общителен, със страхотно чувство за хумор, бърз, прагматичен и въпреки това мечтател, подреден, креативен, непрекъснато учещ, и най-вече стабилен човек, на когото можеш да имаш пълно доверие. Най-добрият баща за третото ми дете, без да му е баща биологично. Съжалявам, че не стана смешен развлекателен пост. За мен е идеален, защото за мен това е идеалът.


Искрено се усмихнах. Радвам се за вас Simple Smile
Възможно е значи.

# 28
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
И моят е идеален. Отвреме навреме си изглаждаме някакви ръбове взаимно, но 25 години сме заедно, значи сме идеални един за друг.

# 29
  • Мнения: 5 832
Идеалният мъж трябва да може да се справя с мен и всичките ми лудости.

Общи условия

Активация на акаунт