Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Blessed love гледане на карти

• 1 161
  • 8
  •   1
Отговори
Здравейте, попаднах на тази жена в YouTube която прави риидинги,  гледане на карти. Имаа доста положителни отзиви. Може да гледа на лично индивидуално за човек. Искам да кажа че попринцип не вярвам на такива шарлатанки , по клипове и телевизии. Но тя ми стана интересна. Попадали ли сте на нея и какво ви е мнението и отзивите. Прикачам снимка към канала и в YouTube

# 1
Не съм се допитвала до нея за лична прогноза, но от всички клипчета, които е пускала и съм си правила проверка, абсолютно винаги резонира с моята ситуация поне 99%. Имам хубаво впечатление.

# 2
Аз съм си правила личен рийдинг при нея и се осъществи на 100% много преди посочените срокове. Март си направих втори и чакам резултати😁

# 3
Колко пари е , и как се изпращат

# 4
Зависи от пакета въпроси, 50,66,79,99лв.Изпращат се по банков път, Уестърн Юнион, Пей Пал. Кой както прецени. Тя дава цялата информация на лс в фейсбук, има страница там. Пишете и на лс и тя се свързва с вас

# 5
Абе това са много пари бе, най верните гледачки които познават, им оставяш колкото искаш. Тя тази не е врачка но това не е правилно, как зарибява. Ужассд

# 6
🤣🤣🤣Много пари са да, според нея тя не е врачка, гледачка и т. н а чете и работи с енергията с цел даване на съвети. Аз съм ходила и при жени които гледат на кафе и взимат колкото им оставиш, уж се сбъдват предсказанията до 1г (ходих преди 2г)половината се сбъднаха. Другата ми каза до 1м ее още чакам, някои неща изпревари ха месеца другите ги чакам вече 1г. Или не познават с сроковете или нещата се изменят, както и да и при трите си дадох парите и да съжалявам връщане няма

# 7
  • Карнобат
Знам я дамата и аз я гледам понякога,но ми се вижда доста скъпа услугата и.И аз се занимавам с карти таро и давам консултации,но оставям човека който се е допитал до мен той да определи цената.Все пак се старая да е достъпна услугата.Колкото до видеата и има някои ми резонират доста,а други само една малка част.Но като цяло освен нея гледам вече се появиха още в ютуб и ги следя просто защото с цел да се  доосъвършенствам в работата ми с картите.

# 8
Много интересни теми и наистина ми резонира в повечето случаи, но я открих на скоро. Има ли някой с вече сбъднати прогнози от рийдингите за обща енергия?

Общи условия

Активация на акаунт