👨‍🍳 Hell’s Kitchen 👨‍🍳 България "Емоции под налягане" - сезон 3, тема 4

  • 44 476
  • 820
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 2 422
Момичета, бихте ли ме подсетили при каква ситуация Реджеп каза, че гостите му не са саблезъби тигри? Израза го помня, а за какво го каза - не.
Благодаря!

Каза го В. Ангелов, по повод неразмразеното месо...

Благодаря, сега вече се сетих кога стана всичко!

# 241
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 755
Говоря за автентични стейк наус

Последна редакция: сб, 16 май 2020, 19:53 от Titina

# 242
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Последна редакция: нд, 17 май 2020, 13:23 от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬

# 243
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
"Трябва да си запознат с малките детайли на кулинарията като цяло“, допълва шеф Койчев

Някои в четворката не са запознати с основите, какво остава за детайлите ... че и малките.
Смешно ми стана:)

# 244
  • София
  • Мнения: 6 060
По въпроса с рязането - и за мен е  нелепо, защото, от една страна, се преструват на истински ресторант, който в момента доставя по домовете; Ангелов вика как клиентите му ще останат гладни, нямало да фалира и някакви подобни. От друга страна, в истински ресторант дълбоко се съмнявам да си позволяват по такъв начин да си проверяват месата. Та, що не си изберат едното и да я карат поне малко по-достоверно...

# 245
  • Мнения: 3 510
Соня е пуснала видео в ТикТок, на което са тя, Мишо и Гергана със сини и червени куртки, най-вероятно от финала. Интересното, обаче е, че отнякъде изкача и Ралица от втория сезон. Satisfied

Последна редакция: вт, 19 май 2020, 12:06 от Tatti

# 246
# 247
  • София
  • Мнения: 12 390
Галя май грам мисъл не вкара в избора на продукти.

# 248
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Галя май грам мисъл не вкара в избора на продукти.

Но пък сценаристите са.

Ангелов на Цветомир: "В този случай си преморковил солта".

# 249
  • Мнения: 11 981
Реджеп: Цецо, с тоА сол Joy

# 250
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Атанас винаги гледа със злоба и завист.

Реджеп заслужено спечели имунитета. На Атанас му се отрови физиономията.

В общежитието Реджеп и Галя четат, Цветомир яде шоколад, а Атанас блее /защо да се мъчи, щом са му обещали победата!/

# 251
  • Мнения: 4 706
Да, именно този поглед, който е едновременно злобен и блеещ ме побърква у Атанас...... ужасен е, язък за сините очи!

# 252
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Реджеп: "Ще си сложа един такъв звънец вкъщи и като ми е тъжно... ей така!"

# 253
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 075
И на мен Наско не ми допада особено, Цецо ми е по-мъж от него. Много стрнен тип е.

# 254
  • Мнения: 4 706
Но как така са му обещали победата на Атанас? Кой му я е обещал..... и другите знаят и се правят на маймуни или той злобее въпреки всичко? Не разбирам.... има ли шанс да не е той Grinning

Общи условия

Активация на акаунт