👨‍🍳 Hell’s Kitchen 👨‍🍳 България "Емоции под налягане" - сезон 3, тема 4

  • 44 501
  • 820
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 3 495
Нито злоба, нито завист виждам в погледа на Атанас. Изглежда ми притеснителен и леко срамежлив.

# 301
  • София
  • Мнения: 7 870
Ами Атанас като говори някак си свива ъгълчетата на устните си надолу и направо ме дразни.

# 302
  • Мнения: X
Нито злоба, нито завист виждам в погледа на Атанас. Изглежда ми притеснителен и леко срамежлив.

И аз не виждам злоба и завист в Атанас, но не виждам злоба и в Реджеп (тук постоянно се повтаря, че бил злобен). Да, вярно, че най-много иска победата, но това не е злоба. Винаги, когато Реджеп загуби си признава собствените грешки и търси вината в себе си. Признава победите и качествата на останалите, когато са го изпреварили в някоя битка.

Аз лично съм раздвоена между тях двамата, една милимунда повече клоня към Реджеп.

# 303
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 765
Чилева ще работи (или вече работи) като су шеф в ресторанта на един хотел в центъра на София.
Чилева ще работи заедно с Божана в ресторант в Созопол

# 304
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Повече от половината не помня, че са участвали.

# 305
  • Мнения: 14 830
Яяя Реджи какво гадже извади. Браво. Много красива.

# 306
  • София
  • Мнения: 12 396
Атанас дали има баща? Не го дадоха.

# 307
  • Мнения: X
Атанас дали има баща? Не го дадоха.
Вероятно има баща, ако беше непорочно заченат, щеше да се знае Laughing Надявам се да няма нищо общо с циркаджиите Балкански, иначе хубава фамилия.

Реджеб е от смесен произход както видяхме, така че тук расистките настроения към него, може да се успокоят. Не успях да видя приятелката му. Сигурно единствения акцент на българи, живяли в чужбина, който намирам за очарователен, е именно италианския.

Вижда се как тримата финалисти знаят какво правят в кухнята! Браво.

# 308
  • Мнения: 4 706
Имало е расистки настроения към Реджеп? Sad но защо
Да, акцентът му от самото начало ми е страшно сладък за слушане Simple Smile


А иначе баща му може да си е от турски произход, просто да е със сменено име. Но приятелката му се казва Дарина, така че техните деца (ако имат такива) със сигурност ще са от смесен произход.

Чинията на Цецо е уау.... наистина ли ще си ходи, защото забавя омлета с няколко минути или обърква салатата към бургера Sad 
Много харесвам френския му стил. Едно гадже да го подкрепя и ще стане по-самоуверен и изявен, а може и да си е темперамент да е по-бавен, спокоен.... не може всеки да е лидер все пак.

# 309
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Балкански не са циркаджии, а световно признати циркови артисти.

# 310
  • IC 1101,Abell 2029
  • Мнения: 1 052
Нито злоба, нито завист виждам в погледа на Атанас. Изглежда ми притеснителен и леко срамежлив.

И аз не виждам злоба и завист в Атанас, но не виждам злоба и в Реджеп (тук постоянно се повтаря, че бил злобен). Да, вярно, че най-много иска победата, но това не е злоба. Винаги, когато Реджеп загуби си признава собствените грешки и търси вината в себе си. Признава победите и качествата на останалите, когато са го изпреварили в някоя битка.

Аз лично съм раздвоена между тях двамата, една милимунда повече клоня към Реджеп.
Аз мисля че това за Реджеп е точно обратното.Неприятно впечатление ми направи майката на Атанас,която се обърна към него с Атанасе.Няма Наско,няма Насе.На този човек на галено не са ли му викали?!Би било много гадно.

# 311
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 584
Някакво кифле ми се стори приятелката на Реджеп.
Аз съм за Наско и Цветомир, макар че втория има малък шанс според мен.

# 312
  • Мнения: X
Абсолютен циркаджия е "академик" Балкански, но това е друга тема...

# 313
  • Мнения: 6 493
Страхотна хубавица е приятелката на Реджеп, заедно от 3 години и тя го записала. Бре, един романтик ще излезе Реджи.

Най-много ме дразнят белите чорапи на Наско Grinning

# 314
  • Мнения: 11 999
В Реджеп има живец някак, а в Атанас, хм... душа на скумрия на скара. Някак уверено говори, неувереност усещам обаче.

Общи условия

Активация на акаунт