👨‍🍳 Hell’s Kitchen 👨‍🍳 България "Емоции под налягане" - сезон 3, тема 4

  • 44 488
  • 820
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 62 595
Изпуснах чиниите, мерси за снимката. На Реджеп е най-красива. На Атанас е ужасна, дори в бира-скара правят по-приятни порции.
Приятелката на Реджеп наистина много хубава, в първия момент помислих, че е италианка, после видях, че пише българско име.

# 331
  • Мнения: 4 892
Как го хлъзнаха Цецо.Танас дебне.
Давай,Реджи!

# 332
  • Мнения: X
Ми много е сладък Реджи! Освен оправен е и симтатяга, и забавен!

# 333
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Реджеп на Атанас: "Ето ти пинсета! Сега си оправи веждите, след това и рибата!".

# 334
  • София
  • Мнения: 62 595
Цецо пак започва със старите номера със саботажа с омлетите. Така саботира Недялка и я прецака, а сега и Реджеп.
Ангелов и той - джентълмен бил, прикривал готвачката с шепата захар. Какво му се радва толкова, ако беше друг, щеше да го нахока - Виж, какво я защитаваш, тя цяла шепа захар ти сложи в соса, закопава те, а ти я прикриваш!

# 335
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Реджеп: "Няма да се дам на тази френска багета".

От първия сезон повтарям: ако участниците не саботират по сценарий, трябва да бъдат наказани.

Очакван финал. Честито на Реджеп!

Последна редакция: ср, 20 май 2020, 22:13 от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬

# 336
  • Мнения: 4 181
Изпуснах началото и не можах да гледам, в нова плей не са го качили епизода. Знаете ли къде го качват най-бързо?

Последна редакция: ср, 20 май 2020, 23:23 от daniela19

# 337
  • IC 1101,Abell 2029
  • Мнения: 1 052
Ако не ме лъже паметта майката на Реджеп се казва Мириам,а баща му Венцислав или нещо подобно.Мириам е еврейско име.Ако е еврейка а той българин,чудно защо са му избрали турско име.Не ми харесва приятелката му.Шеф Димова е 100 пъти по-красива.

# 338
  • Мнения: 4 892
Голяма грешка това с роднините.За тях емоция,която може да се окаже разклащаща, за народа клюки.
Готвенето гледайте,оставете приятелката на Реджеп,майката на Танас.Няма я Галя,за коментирате килограмите.

# 339
  • Мнения: 4 706
Ако не ме лъже паметта майката на Реджеп се казва Мириам,а баща му Венцислав или нещо подобно.Мириам е еврейско име.Ако е еврейка а той българин,чудно защо са му избрали турско име.Не ми харесва приятелката му.Шеф Димова е 100 пъти по-красива.
Е въпрос на вкус Simple Smile
Ама чак еврейка да изкараш майка му! хахаха
Направо ме разби с логика! Мариам/Мириам са и имена използвани от хора с турски произход. А името Венцислав също! Имало е смяна на имена, има а помаци.

Готвенето го гледаме! Но можем да обсъждаме и всичко останало без разрешение на някого, особено след като го излъчват в ефир.

# 340
  • Мнения: 11 992
Че какво значение имат родителите няко му? Може ли Реджеп?  Може. Атанас му се иска, но е на сила при него. Да се докаже на всяка цена. Реджеп го може това с лекота. Ако победи Атанас, нагласена работа.

# 341
  • Мнения: 28 446
Ееех, знаех си, че ще си замине моя любимец, дето готви френска кухня....сега вече и аз съм за Реджеп, то тоя Атанас е толкова безцветен...нараво прозрачен! Просто не знам ако печели Атанас как се е стигнало до това решение на фона на искрящия Реджеп?

# 342
  • Мнения: X
Не ми харесва приятелката му.Шеф Димова е 100 пъти по-красива.
Satisfied Какво отношение има едното към другото и второто какво отношение има общо към Реджеп и приятелката му?!

# 343
  • Мнения: 14 830
Голяма грешка това с роднините.За тях емоция,която може да се окаже разклащаща, за народа клюки.
Готвенето гледайте,оставете приятелката на Реджеп,майката на Танас.Няма я Галя,за коментирате килограмите.
Ааа това готвене го гледаме 3 години. Омлет, стекове, моцарели. 3 години. Едно и също.

# 344
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Да, Мириам е майката на Реджеп.



"Чао, тезоро мио!" /Здравей, мое съкровище!/ Каква разлика в обръщението!

Общи условия

Активация на акаунт