👨‍🍳 Hell’s Kitchen 👨‍🍳 България "Емоции под налягане" - сезон 3, тема 4

  • 44 511
  • 820
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 28 461
Италианска му работа, от България са, но добили манталитета на талианците... за това толкова ги харесвали хората! Stuck Out Tongue Winking Eye
Но аз не обичам спагети, обичам френски макарони и патешко магре! Joy
Ще хапна един, от мъка по Цеци...!

Последна редакция: ср, 20 май 2020, 23:06 от mimi.7299

# 346
  • Мнения: X
Обичаните хора имат самочувствие, излъчват увереност и са сигурни във възможностите си, в себе си... Изключително тъжно чувство предизвика "партийната" реч на майката на Атанас и висналите ъгълчета на устните му са формирани от характера, а той от детството... Много психология има във вида на човек, в отношението му към света, в реакциите му... но не това е предмета на дискусията тук и все пак прави огромно впечатление. Да се обърнеш към сина си със "съкровище мое" и с "Атанасе" е просто разлика от небето до земята.

# 347
  • Мнения: X
Ако и двамата родители на Реджеп са от Сърница, то и двамата са помаци, защото това градче е изцяло помашко. Писах и преди, че в този регион има помаци както с български, така и с турско-арабски имена, болшинството са с български имена.

# 348
  • Мнения: 28 461
Абе тези хора отдавна не са хората от Сърница, типични италианци са....

# 349
  • Мнения: 34
Само на мен ли ми се гади от мръсните тенджери и тигани?

# 350
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Само на мен ли ми се гади от мръсните тенджери и тигани?

Не. Явно не четеш темите от първи, втори и трети сезон.

# 351
  • IC 1101,Abell 2029
  • Мнения: 1 052
Аз пък не забелязвам мръсни тенджери и тигани.Другото си ми е достатъчно цветно,че да обръщам внимание и на посудата.Няма спор днес се видя че Реджеп най-добре се справи като ръководител на кухнята,а беше и най-забавен.Дали обаче това ще натежи,за да спечели достатъчно симпатиите на Ангелов,трудно ми е да кажа.

# 352
  • Мнения: 4 892
Ааа това готвене го гледаме 3 години. Омлет, стекове, моцарели. 3 години. Едно и също.
Е,дай щото го гледаме готвенето 3 години и умираме от скука да наплюем всички близки.Ми не ме кефи.
Грозно е,тъжно е,жалко е.

# 353
  • Мнения: 35 110
Как им пушеха главите , докато обяви кой отпада. Винаги ли така пушат на елиминация?? Все едно на Реджеп му беше запалена главата Wink

# 354
  • Брюксел / София
  • Мнения: 2 495
Ангелов как се опитва да надъха Атанас и да го мотивира. У Атанас няма страст, хъс, вдъхновение, мн е постен! И на мен ми направи впечатление колко сухо беше изказването на майката на Атанас.
Реджеп е наистина ярка звезда, както каза Ангелов. Има чувство в чиниите му, почерк, оригиналност. Стана ми симпатично това момче последните епизоди. Да, ексцентричен е, има самочувствие, его, от време навреме мн лепо (както го определи една съфорумка) послъгва, но има характер и е изключителен готвач. Заслужава да е пръв. Но както знаем първото място зависи от сценария. Ще стискам палци на Реджеп.

# 355
  • Мнения: 20
Ако не ме лъже паметта майката на Реджеп се казва Мириам,а баща му Венцислав или нещо подобно.Мириам е еврейско име.Ако е еврейка а той българин,чудно защо са му избрали турско име.Не ми харесва приятелката му.Шеф Димова е 100 пъти по-красива.
Мириам, не е само еврейско., това име е написано и в корана. Момчето си е 100% помак, в което няма нищо лошо. Предполагам, че бсще му се води Венцислав по документи, но в къщи му викат по друг начин. Успех му желая на Реджеп!

# 356
  • София
  • Мнения: 4 429

  

      Епизод: 38
    Hell's Kitchen - С03E38  20.05.2020
  


     ЗА МОБИЛНИ _____




               В спойлера съм показала, как се отварят НОВИТЕ ДИРЕКТНИ линкове от Нова плей
  
Скрит текст:
              Линковете се отварят без всякакви добавки на МОБИЛНИТЕ,
                      но за да се отворят на КОМПЮТЪР,
        на браузърите трябва  да се инсталира
 разширението Native HLS Playback
 






Линка може да се пусне и във VLC player
 


# 357
  • Мнения: 4 706
Абе тези хора отдавна не са хората от Сърница, типични италианци са....
Не виждам как едното изключва другото!!!


Много добър коментар на Азалия  Simple Smile обичаните хора излъчват увереност... няма да цитирам целия пост, но да всичко идва от детството.

# 358
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Преди малко в "Здравей, България"


Пак похвали Галя. Всички участници били добри готвачи в своята сфера. Въпросът е в комбинативността. Колко са готови да се борят, колко са готови да учат.

Според Ангелов, качеството на сезона е в апогея си. /Дрън, дрън!/

Реджеп и Атанас били със зашеметяващи възможности. За Атанас пак повтаря, че е кулинарна енциклопедия, явно, няма какво друго да каже за него.

Провокациите продължават и на финала.

Ангелов: "Явно съм добър актьор", отговаряйки на въпроса дали е такъв в живота.

# 359
  • София
  • Мнения: 62 595
Преди малко Ангелов беше на нова, но го слушах с четвъртинка ухо. Само хванах, че наистина бил емоционален и това било добре, защото така по-лесно ставала комуникацията. И разни дрън-дрън за качествата на различните готвачи във формата, ама без имена. Безинтересно общо взето.

Общи условия

Активация на акаунт