Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 11 май 2020, 10:00 ч.

Ще почивате ли това лято - море, планина...

• 9 558
  • 154
  •   3
Отговори

Анкета

Ще отидете ли на море / планина това лято?

Опции:

* Гласуването приключва: нд, 09 авг 2020, 10:00
* Може да изберете максимум 3 опции.

# 150
  • Varna

So Luchy, на Северния плаж пред "El Kapan" е чиста водата днес. 23° е.
Градски плаж не посещаваме за плажуване от както имам дете. Иначе на Ел Капан хапваме от време на време.

Днес и на Камчия беше адски пълно, и в комбинация с жегата направо се радвам, че утре е понеделник.

# 151
Ох, май ще мога да се върна в БГ поне за една-две седмици. Дано! Искам си държавката, къщичката и роднините....

# 152
[quote author=iv.elina link=topic=1214723.msg40972724#msg40972724
Елена, Троян, Априлци, Габрово. Не сме супер претенциозни. Искам само детето да има какво да прави - басейнче, поляна. Спокойствие искам. Бяхме привърженици на Синкевица в Габрово. Две поредни години ходим, но тази година няма да отварят-незнайно защо. Даже и на място ходихме да говорим с пазача, но и той не знае причина защо няма да работят. Странно.
Нямам идея дали работи още, но имаше един „Блакан” в с. Сливек. Бивша почивна станция, която са направили на хотел с една пр**** боя, делукс стаите бяха малки, обикновените и апартаментите не съм ги виждала, но имаше читав басейн и страхотен двор.

# 153
  • София
Апартаментите в Балкан са една голяма стая със спалня и диван. Двора и басейна са страхотни. Но в сайта им няма цени, може и да не работят.

# 154
Апартаментите в Балкан са една голяма стая със спалня и диван. Двора и басейна са страхотни. Но в сайта им няма цени, може и да не работят.
То нямаше цени на сайта им и по времето, когато аз запазих. Най-добре е да се звъни рецепцията, ако човек се интересува.

Общи условия

Активация на акаунт