Защо са такива връзките в днешно време

  • 5 964
  • 67
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
Пак ще попаднеш на такъв, не се тревожи. Привлича ви. Ще попаднеш на 200 пъти по-точен пич, няма да го прецениш правилно и ще си плюеш на късмета. Този си има свой филм - не вярвя на любовни романи! Виждал е разни неща и сега си цака, логично.

# 61
  • Мнения: 31 669
Много такива жени има.
Свестните ги подминават, но отиват при мъжете, които се държат като боклуци с тях.
Явно им харесва.
Познавам жена, която имаше много хубав приятел. Не само на външен вид, но интелигентен, възпитан, мил, грижовен.
А тя глупачката се върна при предишния, който напусна, защото често я побийваше и обиждаше.

# 62
  • Мнения: 766
Бъди промяната, която искаш да видиш в света. Не се върти в омагьосан кръг.

# 63
  • Мнения: 107
Скапан, комплексиран въздухар, който не знае какво иска. Въобще не се занимавай. Не знам на по колко 20 години сте и двамата, но неговото поведение не е поведение на мъж, а и ти, моме, с какъв акъл си се вързала на тия простотии, имайки предвид че жените по принцип узряват по-рано. После защо момиченца на 20 търсят чичковци...  Кере маневра и следващия. Само гледай да е без акне.

# 64
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Този е голям боклук, да ти кажа. Бягай далече от такива.

# 65
  • София
  • Мнения: 19 249
Знаеш ли какъв е проблемът ти? "Все аз излизам виновната" - това трябва да е огромна червена лампа.
Той може да те нарича всякаква, това не означава, че наистина си такава, а показва колко държи на теб.
Имам колежка, която се притеснява кой какво МОЖЕЛ да каже и се вкарва в някакви сценарии.

# 66
  • Мнения: X
Такива са връзките в днешно време, защото масово хората са завършени егоисти.
Тя иска всичкото внимание на света.
Той пък да го слушат и да му се подчиняват за всичко. Всеки казва: "аз, аз, аз". Единият да отстъпи за нещо и вече е огромна, непосилна жертва.
А след раздяла с половинката: очерняне, иронизиране, насъскване на приятели срещу другия. Уж се били обичали още...просто ми е трудно да си представя какво пък щеше да е, ако вече са се намразили.

# 67
  • Мнения: 5 820
Връзките са такива, защото всички гледат изгодата и интереса. Всички са станали големи егоцентрици и лицемери.

Общи условия

Активация на акаунт