Велислав Павлов*Димитър Захариев*Диана Димитрова Тема 65

  • 12 329
  • 738
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 9 558
Разбрах го от резултатите му от спермограмата, които Зорница намери и прочете. Grinning

Ястребово око си, браво!
А в крайна сметка какви бяха процентите - 97 или 98, защото Захариев говореше за 3%, а специалистът за 2% здрави сперматозоиди.

И пак да питам за песента ☺

# 661
  • Мнения: 12 401
Роси, процентите останаха мистерия 😂
Песента не съм я търсила, но ще видя дали мога да я открия.
Иначе разбрах защо Зорница забременя. Щото се въздържаха и увеличиха шансовете да има читави сперматозоиди 😂😂😂

# 662
  • София
  • Мнения: 2 300
Аз ви казвах, че са объркали резултатите - дали са му на някой по-млад Марио JoySmileGrinning

# 663
  • Мнения: 2 364
Aхаххааха. Mарио на 32 години, ахаххаха. Добре де, след като се вторачили толкова в детайлите и им е важно да попълнят чак EГH (или дата на раждане) не може ли да вложат и малко мисъл. Aми смешно е, нито на Велислав му ходи '88 набор, нито отговаря на това, че Mарио в пети сезон беше на 35, в осми 10 години по-голям от Hора, която няма как да е на 22. Пълни идиоти са.

# 664
  • София
  • Мнения: 2 300

Май пак е пропушила...

# 665
  • София
  • Мнения: 9 558
Може да е запалила цигара само за снимката Wink
Но, тя си знае. На мен много ми харесва, много е хубава.

# 666
  • Мнения: 9 619
И аз първо си помислих, че е заради снимката.
Хубава е! Винаги ме впечатлява как на едни снимки е като момиченце, а на други - като огнена жена.

# 667
  • Мнения: 3 269
Момичета, тези дни засичам едни компилации от кадри от различни сериали на тема “Нова подкрепя българските филми”. Във вариантите, които съм мяркала досега има хубави моменти и със Зорница и Марио.
Има едни кадри от сцена, в която са в коридора на болницата и се гледат, може би си говорят. Усмихнати са и цялото излъчване е позитивно. Ясно, че е от 8-ми или 9-ти сезон, обаче идея нямам коя е сцената. Нямам спомен да съм гледала нещо такова 😁. Някой да е видял и да се сеща?

# 668
  • София
  • Мнения: 9 558
Дрийми, нищо не съм засичала по ТВ, то и не гледам много де. Обаче  единствената сцена в коридор, за която се сещам и , в която не се карат, е от първи епизод на 9-ти сезон, когато се разбираха как да празнуват 14-ти Февруари.

# 669
  • Мнения: 3 269
Дрийми, нищо не съм засичала по ТВ, то и не гледам много де. Обаче  единствената сцена в коридор, за която се сещам и , в която не се карат, е от първи епизод на 9-ти сезон, когато се разбираха как да празнуват 14-ти Февруари.
Аз точно за такава, в която не се карат не се сетих 😂.
Ще видя дали е тази, която спомена, че изобщо не я помня.

И за да не пускам нов пост, допълвам този. Не е тази сцената. В тази, която аз търся стоят един срещу друг. А в 1-ви епизод вървят, плюс че Марио държи балон.
Сцената от първи епизод обаче не съм я гледала - как е възможно не знам Joy. Много е хубава, толкова са щастливи. Марио как бързо сменя поведението и изражението като отива при пациентите Blush. Но коментарът на биячката на Нора ме разби - докато се нацелувате ще стане утре - хахаха.

Последна редакция: чт, 04 юни 2020, 12:41 от _Dreamy_

# 670
  • Мнения: 12 401
Преди тази сцена как вървят, се срещнаха в коридора, питаха се какво ще правят довечера, разбраха се без подаръци и това беше.

# 671
  • Мнения: 1 742
Дрийми, качвай снимков материал 😅
Аз вече почти не гледам НОВА (и тв де) и не мога да взема отношение.

Последна редакция: чт, 04 юни 2020, 16:09 от Daniela Gospodinova 601697

# 672
  • София
  • Мнения: 2 300
Може да е когато Зорница водеше Марио към АГ-то /белезниците/ 🤪
Този сезон имат само 2-3 сцени щастливи в началото - после... майко мила 😂
Ако Марио е рошав - 8-ми сезон

# 673
  • Мнения: 3 269
Хах, снимков материал щеше да е полезно да. Уви, хващам случайно, вечер докато правя нещо друго. Обаче сега като се научих, че в тези компилации има хубави сцени с нашите и се спирам да ги излгедам Smile

Сега се хващам, че нямам идея Марио рошав ли е. Някак си Зорница много ми се е набила, че е една усмихната такава, обичлива. Аз затова толкова се учудих и потърсих помощ, хахах. Те реално в началото на 9-ти щастливи сцени нямат почти... Да не е от 8 се чудя.
Ако я мерна пак ще гледам за други подсказки.

# 674
  • София
  • Мнения: 9 558
Дрийми, а с екипи ли са?
Обаче, аз наистина не помня щастливи сцени в коридорите от 9-ти сезон. Така че е много вероятно да са от втората половина на 8-ми сезон. Да не е от епизодите, когато решиха да се правят на непознати?

Общи условия

Активация на акаунт