Кой ще ми помогне за компютъра?

  • 2 802
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 593
А всички цветове ли виждаш?
Защото на нас, като ни умря монитора, пък изчезна червения цвят-просто се замаза и стана сив.  ooooh!

# 16
  • Мнения: 5 468
А всички цветове ли виждаш?
Цветовете ги виждам. Черното малко бледнее, но има черно, колкото щеш. Мътно е  и едвам се чете Close.

# 17
  • Мнения: 2 792
 Защо не си разбуташ малко настройките на менюто на монитора, контраст, яркост, такива мити работи, Гери може да ти го е настройла  Laughing

# 18
  • Мнения: 5 468
Защо не си разбуташ малко настройките на менюто на монитора, контраст, яркост, такива мити работи, Гери може да ти го е настройла  Laughing
Ами бутах какво ли не... и настройки и онова копче отпред - вятър работа. Гери е невинна, защото беше с мен на голямата екскурзия. А сега я няма, с баща си е на друга екскурзия. Виках - цяла нощ ще се подвизавам из нета, ама май няма да имам този късмет.

# 19
  • Мнения: 1 492
Рестартирай, може да се оправи

# 20
  • Мнения: 2 792
Уф, не знам Ню, спри компютъра за малко и вземи една отверка, махни мониторния кабел от видео картата и после го включи пак, виж и връзката със самия монитор, ако не стане, нещо яко се е пр..бал  монитора, което е кофти Confused
 
 Малко офф,тази снимка на Гери и София, кърти мивки  Grinning

# 21
  • София
  • Мнения: 39 718
Ако искаш мини през нас. ша ти отпусна монитора на Дияна Simple Smile Приватизирах й компа, и са не съм го пускала наново.
Буквите са си ок, btw.

# 22
  • Мнения: 5 468
Ако искаш мини през нас. ша ти отпусна монитора на Дияна Simple Smile Приватизирах й компа, и са не съм го пускала наново.
Буквите са си ок, btw.
А така. По това време ли да тичам за монитор? И ако се окаже от видеокартата? Ще се мъча тази вечер така, тази вечер ще докажа, че щом има желание, може всичко:).

# 23
  • Мнения: 1 756
Как така мъгливо? Това ме навежда на мисълта, че може да е променена честотата newsm78 , като кликнеш с десен бутон на мишката на properties на екрана и там намери където са херцовете и така нагласяш.
Уффф дано схвана за ко иде реч, че не ме бива да обяснявам  Embarassed
И къде по точно аз не намерих за херцовете newsm78

# 24
  • Мнения: 164
Имах същия проблем след като си взех компа от ремонт.Бяха разбутали някакви настройки,за да е ок при тях.Понеже нищо не разбирам Embarassed, им се обадих и по телефона ни казаха как да ги оправя.Ама убий ме не мога да кажа как го направих.
Защо не им се обадиш на сервиза,който ти поддържа гаранцията и те ще ти кажат какво точно да направиш.
Успех!

# 25
  • Мнения: 164
Сега се пробвах да го направвя сама и се получи newsm44
Кликваш с десния бутон на мишката
Отиваш на Properties
Settings
Advanced
Monitor
Избираш на Screen refresh rate най-високата стойност на Hertz
Май е това
дано да съм ти помогнала

# 26
  • София
  • Мнения: 39 718
Н', Джони кат му казах и рече "кабела". Офертата за монитора и кафето все още важат Simple Smile Джони обаче рече, че ша ти аде моя монитор Simple Smile

# 27
  • Мнения: 375
когато кликнете втори път на това,което ви е изпратено от Ню ще видите какво вижда тя-наистина е размазано и буквите са наполовина

# 28
  • Мнения: 5 593
когато кликнете втори път на това,което ви е изпратено от Ню ще видите какво вижда тя-наистина е размазано и буквите са наполовина
Еми това става при намаляване на зума. Значи е вероятно проблема да е в резолюцията.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт