Covid и секс

  • 15 247
  • 298
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 17 407
Можеш да се влюбиш преди секса. Влюбването е точно тръпката, желанието, харесването. След това идва секса и накрая обичта. Пуберите как се влюбват, точно така. Мен обратната връзка ми е странна. Лягаш си с някого, защото желаеш конкретен човек, а не защото просто ти се прави секс. Нали преди секса е опознаване, интерес, чувства, ухажване.

И на мен ми е странно. Толкова приказки за нищо.
Лягаш си или не си лягаш с някого по различни причини и според индивидуалните  потребности, които не е нужно да се подлагат на анализ, да се критикуват или възхваляват като (не)правилното поведение в отношенията.
Всичките с любов сме правени, бе. Някои явно  с повече, та си я търсят все там дето я няма.Simple Smile

# 241
  • Мнения: 6 104
Можеш да се влюбиш и без секс. В темата за приятелството писах за тази история, влюбих се силно и продължително в момиче, което реално не съм докосвал повече от приятелска прегръдка.
Жена ми също не ми пусна бързо като гаджета, с нея бях готов още преди да сме правили секс.
При жените обаче е малко по-различно, те се влюбват по-късно. За това при чисто сексуални отношения, повечето пъти се привързват към партньора си, докато мъжете в такива отношения почти не проявяват чувства ако не са имали поначало.
И пак си е различно при всеки, на мен не са ми допадали този тип отношения. Шибаш и я експидираш, почват се едни драми, едни чудесии, и като съм си го представял навремето, ми се отщяваше. За това съм бил на принципа всичко или нищо, такива половинчати работи не са ме кефили. Т.е. момиче, което не ме кефи достатъчно за връзка, не ми е трябвала за секс, иначе такива предложения съм имал много.

# 242
  • Мнения: 8 937
Явно съм старомодна. При мен влюбването се случва преди секса.
Това не променя позицията ми, че stafani трябва да реши какво иска.

# 243
  • София
  • Мнения: 1 508
Можеш да се влюбиш преди секса. Влюбването е точно тръпката, желанието, харесването. След това идва секса и накрая обичта. Пуберите как се влюбват, точно така. Мен обратната връзка ми е странна. Лягаш си с някого, защото желаеш конкретен човек, а не защото просто ти се прави секс. Нали преди секса е опознаване, интерес, чувства, ухажване.

И на мен ми е странно. Толкова приказки за нищо.
Лягаш си или не си лягаш с някого по различни причини и според индивидуалните  потребности, които не е нужно да се подлагат на анализ, да се критикуват или възхваляват като (не)правилното поведение в отношенията.
Всичките с любов сме правени, бе. Някои явно  с повече, та си я търсят все там дето я няма.Simple Smile
Аз не критикувам. Просто обяснявам естестествената взаимовръзка влюбване-секс. Между другото секса по никакъв начин не може да оправи калпавите отношения, ако са такива, та издигането му в култ е глупаво.

# 244
  • Мнения: 17 407
Не се наемам да се изказвам с категоричност какво може и какво не може да оправя. Може би може да компенсира на някои нива, но да не задълбавам в паралелните отношения Simple Smile

# 245
  • Мнения: 11 505
Секс не оправя калпави отношения, както и прекрасни отношения не заместват калпав секс, за какъв култ говорим?

# 246
  • Варна
  • Мнения: 14 533
Kiki даде точна, житейска диагноза.
Ако любовниците знаеха, как женените ги коментират или експлоатират, щяха да си спестят празни очаквания. След авторката ще има и други " обичани".

# 247
  • София
  • Мнения: 1 508
Еми  култ е, ако се влюбваш в неподходящия само, защото спиш с него. В такъв случай по-добре да не правиш секс. Казвам ви и другата последователност съществува. 😄

# 248
  • Мнения: 11 505
Защо разглеждате отделните компоненти на отношенията без да са свързани? На една манджа ако и липсва съставка, не е вкусна.

# 249
  • Мнения: 17 407
То това с подходящия аз бих нарекла култ, не секса Wink
 Друг е въпросът, че за отношения има само да си говоорим, ако нямаме идея що точно значи това, и как да се “грижим” за него Simple Smile

# 250
  • София
  • Мнения: 1 508
Защо разглеждате отделните компоненти на отношенията без да са свързани? На една манджа ако и липсва съставка, не е вкусна.
Заради темата. В манджата на Стефани бая съставки липсват, няма полезен ход според мен. Най-доброто е да се оттегли.

# 251
  • Мнения: 1 156
Моето не е връзка като връзка. Затова и няма как всички компоненти на една такава да ги има. Още в самото начало ми беше ясно какво може да стане и какво не, имах си поставени граници.
Иначе в едни нормални отношения трябва да има от всичко. Те са взаимносвързани нещата. Няма как само секс, или само любов. Интересна ми е логиката " такива връзки само за секс не са за мен " или " момиче, което не ме кефи достатъчно за връзка, не ми е трябвала за секс ". Как се разбира дали някой е достатъчен за връзка? Нали преди да се получи тази връзка трябва да се опознаете. Секса не е ли част от това опознаване? Ако с някой толкова много се желаете и се награбите още на втората среща, то значи ли това, че нещо по - сериозно не може да произлезе в последствие?! Не мисля. Няма значение кое е първо според мен, яйцето или кокошката. Ако е писано нещо да стане, ще стане.

# 252
  • Мнения: 2 204
Значи от една страна не върви секс без чувства, от друга, за да се влюбите трябва да се опознаете, част от което  опознаване е и секса.
И на жените не ви е лесно.

# 253
  • Варна
  • Мнения: 14 533
Ако си го напишете и се впишете в желанията на другите- става .

# 254
  • Мнения: 2
Секса е инстинкт на тялото. Без пеперуди в стомаха се живее, но без секс не можем. Ако в една връзка секса е на ниво тя ще бъде жива, но изгубите ли желанието за секс с човека до вас, губите и връзката.

Общи условия

Активация на акаунт