Отново гърло

  • 1 661
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 188
Здравейте! Тук, винаги съм получавала помощ и съвети, та за това пак се обръщам към вас. Преди около месец, бях болна откриха ми стрептококи, пих 2 антибиотика и се оправих. След повторен гърлен секрет нямах нищо. Днес пак съм с болно гърло. Не ми се иска, пак да се тъпча с антибиотици. Започнах да пия Респивакс и сребърна вода,след последното боледуване. Спрейове не ми помагат, вкъщи имам Тантум Верде и Орофар, стоят само, никаква файда. Моля, споделете нещо ефикасно сиропи или нещо хомеопатично. Последния път, доста лекарства изгълтах и не ми се иска пак отначало. Нямам температура, имам си апетит, ама това гърло си ме мъчи.

# 1
  • Мнения: 40 832
По колко дена пи всеки антибиотик? Според мен там може да е причината.
А иначе АБ не са те оправили, но искаш нещо хомеопатично да помогне???

# 2
  • Мнения: 188
По колко дена пи всеки антибиотик? Според мен там може да е причината.
А иначе АБ не са те оправили, но искаш нещо хомеопатично да помогне???
По 10 дни по принцип, даже и след отшумяване на симптомите. Бях болна преди месец, мисля че сега нещо изстинах от течение и много бързо се разсъблякох, покрай топлите дни

# 3
  • Мнения: 40 832
10 дни е правилният срок, браво.  Може би не са пак стрептококи, а просто ти е слабо място за сега.

# 4
  • Мнения: 188
10 дни е правилният срок, браво.  Може би не са пак стрептококи, а просто ти е слабо място за сега.
Винаги гърлото ми е било слабо място. Все изстина ли, леко вятър да ме духне и на другия ден болно гърло.

# 5
  • Мнения: 147
Аз съм със същия проблем няма месец в които гърлото да не ме боли и винаги червено а колко антибиотици съм изпила даже незнам  ... Сега пак е червено и ме дразни мажа се с Гранулин доста помага, но ако има налепи аз нямам сега,но пак се мажа.Взимам и Тонзилотрен,но с него трябва постояннство за да има резултати поне 3 месеца прием по 3 таблетки на ден.Друго не се сещам освен подсилване на имунната система и аз приемам предложения че ми е писнало от това гърло вече😣

# 6
  • Мнения: 188
Аз съм със същия проблем няма месец в които гърлото да не ме боли и винаги червено а колко антибиотици съм изпила даже незнам  ... Сега пак е червено и ме дразни мажа се с Гранулин доста помага, но ако има налепи аз нямам сега,но пак се мажа.Взимам и Тонзилотрен,но с него трябва постояннство за да има резултати поне 3 месеца прием по 3 таблетки на ден.Друго не се сещам освен подсилване на имунната система и аз приемам предложения че ми е писнало от това гърло вече😣
От къде се купува този Гранулин, потърсих в Интернет, но не намерих нищо?

# 7
  • Мнения: 13 540
Гранофурин, правят го на място в някои аптеки. Много е добро, а цената е ниска.

# 8
  • Мнения: 147
Аз съм го купувала от ветеринарна аптека преди 3 год.Там ми казаха,че има и струва 2-3лв мисля.Вече не го произвеждат,но мисля че в някой ветеринарни аптеки още го имат наличен.

Общи условия

Активация на акаунт