Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

ПЛОДчето хапни, ЧАЙче с мед пийни и мечтана фигура постигни! Тема 53

• 13 771
  • 155
  •   1
Отговори
# 150
  • в прекрасна къща в уютна градина
Добре дошли момичета и леко плодуване. Simple Smile
На мен днес ми е ден 18. Много добре се чувствам и съм доволна от резултата, но винаги може и по-добре де.
За сега около -6 кг, но точно днес съм в МЦ и се очаква задържане на течности.
Както писах и по-горе освен плодове съм си позволявала сурови зеленчуци - домати, чушки (и те се водят плод btw), краставички и морков. Няколко пъти също по време на път по някой сушен плод.
Чай рядко към пила, въпреки че много обичам.
И при мен ефекта с недоспиването и умората го има, затова и не си позволих спорт. Като почна захранване ще включа и него.
Обмислям захранването да почне от неделя, като ще се опитам и то да е 20-тина дни. Може би ще го направя каквото е след житния режим - малко картофена супичка, после варени и печени зеленчуци, след това млечни и после яйца, евентуално ядки, като имам намерение сутрините да са плодови. Месо нямам намерение да включвам, но по-натам риба.
Иначе август също ми звучи добре за още 15тина дни плодуване. Любимата диня ще хапвам на корем. Simple Smile
Успех на всички пожелавам!

# 151
Скрит текст:
Добре дошли момичета и леко плодуване. Simple Smile
На мен днес ми е ден 18. Много добре се чувствам и съм доволна от резултата, но винаги може и по-добре де.
За сега около -6 кг, но точно днес съм в МЦ и се очаква задържане на течности.
Както писах и по-горе освен плодове съм си позволявала сурови зеленчуци - домати, чушки (и те се водят плод btw), краставички и морков. Няколко пъти също по време на път по някой сушен плод.
Чай рядко към пила, въпреки че много обичам.
И при мен ефекта с недоспиването и умората го има, затова и не си позволих спорт. Като почна захранване ще включа и него.
Обмислям захранването да почне от неделя, като ще се опитам и то да е 20-тина дни. Може би ще го направя каквото е след житния режим - малко картофена супичка, после варени и печени зеленчуци, след това млечни и после яйца, евентуално ядки, като имам намерение сутрините да са плодови. Месо нямам намерение да включвам, но по-натам риба.
Иначе август също ми звучи добре за още 15тина дни плодуване. Любимата диня ще хапвам на корем. Simple Smile
Успех на всички пожелавам!

От колко кг стартирахте?

# 152
Здравейте. Чак днес ви откривам, виждам, че рядко се пише, а е хубава темата.. На 32 години съм. Качих доста кг последните 7-8 месеца, ок. 10... Срам ме е, ама какво да се прави. Днес ми е втори ден от гладуване то с чай и плодове, ама пия по 2 кафета на ден. Започнах от 90кг (ужасно много са за ръста ми 165см),днес бях 88. Осъзнавам че свалянето на кг. няма да продължи със същата скорост, но се надявам да сваля поне 8-9кг за 20 дни гладуване и 10-12 захранване. След това мисля да не закусвам, да ям на обяд салати или супи и вечер пак нещо леко.
Ще пиша от време на време как върви, много ще се радвам ако има и други гладуващи.

# 153
Здравейте, момичета 🌺
Тук съм, днес ми е ден номер 5. До момента 2 кг, а имам доста. Бавничко свалям, но и на това темпо съм благодарна. Хапвам основно череши, пия много вода и мъничко мед като усетя слабост. Имах много силно главоболие през първите два дни. Като цяло се чувствам добре, езикът ми от 2 дни е обложен, ходя през 20 мин до тоалетната, не знам дали е нормално.
Опитвам да се движа повече и правя лека гимнастика. Планът ми е 20 дни с 10 захранване. След това преминаване в режим на хранене.
Успех на всички и пишете, за да се подкрепяме и мотивираме😊

# 154
  • по света
Здравейте, момичета 🌺
Тук съм, днес ми е ден номер 5. До момента 2 кг, а имам доста. Бавничко свалям, но и на това темпо съм благодарна. Хапвам основно череши, пия много вода и мъничко мед като усетя слабост. Имах много силно главоболие през първите два дни. Като цяло се чувствам добре, езикът ми от 2 дни е обложен, ходя през 20 мин до тоалетната, не знам дали е нормално.
Опитвам да се движа повече и правя лека гимнастика. Планът ми е 20 дни с 10 захранване. След това преминаване в режим на хранене.
Успех на всички и пишете, за да се подкрепяме и мотивираме😊
Здравейте,
ако го правите първи пъти или рядко е съвсем нормално да е така
Аз също започвам ,но правя кратки дни сравнително често .
Ще ми се да направя сега по-дълъг курс,да видим
Целта ми е да сваля килограми и да облекча тежестс която чувствам

# 155
Добър ден! 🌺
Днес ден 11-ти. Свалила съм малко повече от 3 кг, но много на обиколки, паласките драстично се свиха😊. Чувствам се добре, пия доста вода, ям череши и малко мед. Езикът ми се изчисти. Усещам слабост понякога и лека замаяност за много кратко, особено, когато имам повече задачи за вършене. Правя лека гимнастика.
От вчера започна да ми се възвръща апетита и ще видя дали няма да захраня след ден 14.
Успех на всичкк! 🌞

Общи условия

Активация на акаунт