Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Рефинанс на кредити

• 2 450
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
Не говоря за стандартни кредитни консултанти. Такива, които ти правят статистика коя банка какво предлага, какво са условията и проверяват в коя банка какво може. Те си взимат тяхното от самата банка. Говоря ти за хора, които вършат работа, тогава, когато по стандартната процедура, никой не може да си свърши. Но си взимат процента от теб. Бил съм на тоя хал заради бързи кредити и знам какво е. Всъщност така се спасих
Здравейте!
Тъй като и аз съм с много бързи кредити и търся начин да ги обединява,може ли да ми кажете как Вие сте се справили с тая ситуация?

# 16
  • Силистра
Здравейте!
Тъй като и аз съм с много бързи кредити и търся начин да ги обединява,може ли да ми кажете как Вие сте се справили с тая ситуация?
Начини за справяне има много, всичко зависи от обстоятелствата. Обикновено, ако бързите кредити са станали много е добре да се обединят в един потребителски кредит на ниска банкова лихва. Понякога обаче е по-добре да се ползват още няколко безлихвени бързи кредита през гратисния им период и да се разплатят тези с лихва, но зависи от времето за което се говори. В момента може да се ползват и безлихвените държавни кредити, тези които ги гарантира държавата и с тях също може да се действа. Варианти има много, зависи какви са обстоятелствата.

# 17
Може ли някой да ми даде кординати на някой кредитен посредник ,който срещу процент наистина помага.

# 18
Не говоря за стандартни кредитни консултанти. Такива, които ти правят статистика коя банка какво предлага, какво са условията и проверяват в коя банка какво може. Те си взимат тяхното от самМоже ликординати на някой който наистина помага

Здравейте писах на лично но ви е пълна пощата може ли да предоставите някакъв друг начин за контакт. Благодаря предварително

Общи условия

Активация на акаунт