Измамници! Butik Flame във фейсбук!

  • 4 516
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • около Варна
  • Мнения: 1 084
И аз днес получих парцали втора употреба от същата страница, късмет, че са забравили да сложат наложен платеж, та платих само куриерска такса. Докладвах страницата, но така като гледам няма полза от това.

# 16
  • Мнения: 2
Здравейте, аз съм поредната потърпевша от злоупотребите на тази страница.Поръчах официална рокля,при пристигането ми в офис на Еконт ми беше казано, че пратката е без преглед и тест-отказах дори и след опит на служител за връзка с конкретното лице.След това писах какви са били очакванията ми,те ме увериха, че ако има проблем мога да заменя или да ми върнат парите, тъй като многократно след прегледи им връщат стоки не в състоянието което са били изпратени(най-чести зацапани).Рискувах, тъй като времето ме притискаше и вместо рокля получих два парцала.Измамници!!!!Не поръчвайте!!!

# 17
  • Мнения: 2
В такъв случай не биха си направили труда да си вземат изпратените пратки и да заплащат куриерски услуги, тъй като нямат изгода от това.Кой ще търси такива парцали[/img]

# 18
  • Мнения: 1
И аз пострадах днес, сега ще подам жалба в полицията и НАП. Ако има желаещи може да се направи групова жалба в прокуратурата. Да не мамят повече хора.

# 19
  • Мнения: 1
❗❗❗🆘 Аз също бях измамена. Пуснала съм жалба в полицията и КЗП, ако все още не сте - НАПРАВЕТЕ ГО! С оплакване във Facebook и БГ-мама - нищо няма да се промени. Повечето измамени дами са силни само на думи, но когато стане време да действат се отказват - защото не им се занимава....
Не се примирявайте с факта, така никой няма да ги спре, отделете малко време и отидете и пуснете жалба. Нищо не губите, поне не пари!

Последна редакция: сб, 17 окт 2020, 00:42 от Derby0027

# 20
  • Мнения: 4
❗❗❗🆘 Аз също бях измамена. Пуснала съм жалба в полицията и КЗП, ако все още не сте - НАПРАВЕТЕ ГО! С оплакване във Facebook и БГ-мама - нищо няма да се промени. Повечето измамени дами са силни само на думи, но когато стане време да действат се отказват - защото не им се занимава....
Не се примирявайте с факта, така никой няма да ги спре, отделете малко време и отидете и пуснете жалба. Нищо не губите, поне не пари!
Пуснала съм жалба още след случката, преди 5 месеца, развитие няма..

Общи условия

Активация на акаунт