Продажба на апартамент в София

  • 4 722
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 8 799
да, Мандаринка, но понякога е трудно да се разберат, този който очаква пари, иска оценката да е по-голяма, а другият, който ще плаща дял на първия, пък иска да е по-малка. А ако са повече от трима, още по-сложно

# 46
  • Мнения: 9 776
Със сигурност е така, но пък щом са се разбрали така да действат - браво на тях. Иначе се сещаш в каква одисея влизат.
Да пуснат апартамента на агенция/агенции и да разчитат брокерите да им дадат пазарна цена -  знаеш, а ако не си го изпитвала лично, четеш какви простотии се случват по този начин.

# 47
  • Мнения: 2 957
Може ли линк към група във Фейсбук за Младост ?

# 48
  • Мнения: 126
Може ли да изпратите и на мен линк към групата във Фейсбук за Младост

# 49
  • София
  • Мнения: 16 024
ФБ търсачката не работи ли?
Пишеш - напр. квартал Младост и натискаш търсене.
Едва ли ще отнеме повече време от писането тук.

# 50
  • Мнения: 4
Здравейте,
Искам да ви и формирам за агенция Имотека ( които са едно цяло с Адрес) и по точно с брокерката Биляна Василева. Желанието ми е да предотвратя, ако мога ужаса, които преживяхме при закупуване на имот. Накратко въпросната дама  по време на сделката се държа ужасно, правеше всичко да развали сделката, обиждаше и накара мен и съпруга ми да се срамуваме пред адвокати и нотариуса в кантарота.
Възмутена съм.

# 51
  • Мнения: 12 755
Много странно държание. Тази брокерка нали от това живее, неразбираемо е да не се държи добре и професионално с клиентите. В началото тя по-добре ли се държеше?

Общи условия

Активация на акаунт