Изпитани сайтове за парфюми - 26

  • 47 727
  • 731
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 51
Дами,
Парфюмите без опаковка от parfumi-shop.net с капачка ли си идват?
И са си напълно оригинални нали?

# 121
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Капачките зависят от производителя, нали не мислите, че ги слагат от сайтовете? Тук не обсъждане ментета, оригинални са.

# 122
  • София
  • Мнения: 2 060
Аз отдавна съм им клиент и няма как да се възползвам от последния код, но явно вече са изтекли и другите кодове, за които ставаше въпрос по-горе.

# 123
  • Варна
  • Мнения: 677
Момичета, elinor или parfimo имат ли в момента някакви кодове за отстъпки? Благодаря Simple Smile

# 124
  • Мнения: 1 502
В елинор - may за - 15% , а в парфимо - save5 за над 80лв.

# 125
  • Варна
  • Мнения: 677
В елинор - may за - 15% , а в парфимо - save5 за над 80лв.
Много благодаря!:hugs:

# 126
  • Мнения: X
Оф, идвам с оплакване и с въпрос! Два имейла написах на Нотино и разговор по телефона с обещание, че сбърканата поръчка ще бъде анулирана, обаче статуса в поръчки вече е "изпратена"! Какво да правя, освен че трябва евентуално утре пак да се обаждам, но ако нещо не се разберем... да откажа да я получа ли и ще се върне обратно или ... Едва ли някой е чак такъв заплес като мен и е имал подобен казус, но дайте идеи, моля!

# 127
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Те бавно отразяват промените.
Ако все пак пристигне, просто я откажи.

# 128
  • Мнения: 3 907
Имат удобна опция за отказ на поръчка, само с един клик. Изполвала съм я, веднага се отразява в статуса, може и да се премахват неща от вече направена поръчка. Не я взимай, ако дойде. Няма да има негативен ефект, както при Парфимо примерно 👌

# 129
  • Мнения: X
Имат, но като напредне по трасето поръчката, опцията изчезва... Поръчката е от 22-ри, а аз едва нощес нещо се загледах и видях, че не съм поръчала точно този спрей, който искам! 2 дни са това... Че и днес трети, в който се свързах с тях, но сега на мястото на статуса пише "изпратена", а дамата с която говорих каза, че не може да замени продукта в тази поръчка, може да я анулира цялата. Губя код, безплатна доставка и предишните цени на другите продукти, които си ги искам пак...

# 130
  • Мнения: 3 907
Пак ще ги намалят 😊 Не се тревожи, изкушения много 🌷

# 131
  • Мнения: X
О, аз ги поръчах, този път с правилния спрей, изпратени са и те. Просто си мрънкам... Simple Smile

# 132
  • Мнения: 660
Е тъкмо се бях наканила да поръчам Womanity от Нотино и са го изчерпали

# 133
  • Варна
  • Мнения: 186
Виж в Парфимо, беше изгоден.

# 134
  • София
  • Мнения: 5 656
Всички парфюми в Нотино в момента се виждат като изчерпани. Какво се случва, цените ли променят... ама пък всички до един да са блокирани?

Общи условия

Активация на акаунт