Детенцето ми падна по гръб и най-вероятно си е ударила главата

  • 1 858
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8 917
Благодаря ви, момичета  bouquet Ами и аз ще съм така - само, че по-зле...направила съм си алармата на всеки час - а каквяа борба с възглавници пада сега оттатък  Crazy Crazy Crazy

# 31
  • Мнения: 1 493
Всичко ще е ОК ! Не се притеснявай, малките са жилави ! Било е малкия дявол, както каза някой !

# 32
  • Мнения: 1 680
The Sun, като  ставаш през нощта я разбутвай съвсем леко, ако се обърне и размърда, значи всичко е наред. А си мисля , че всичко е наред, щом след следобедния сън си е ок Hug.

# 33
  • Мнения: 8 917
The Sun, като  ставаш през нощта я разбутвай съвсем леко, ако се обърне и размърда, значи всичко е наред. А си мисля , че всичко е наред, щом след следобедния сън си е ок Hug.


Ефросина , svetlaa,  newsm51
Това ще правя Peace
А сега отивам да спя, а татето ще будува и после - смяна Peace  bouquet

# 34
  • sofia
  • Мнения: 8 925
След като си наби главата в реброто на радиатора, трудно се шашкам. Като шурна кръв, акъла си изкарах, а после видях, че цепнатината е колкото нокът. Докато си дойде татко му, беше се вече успокоил.....щом реве няма страшно.
Миналата седмица в банята се заби по лице и си беше прехапал яко устната.
Дрънванията на главата в асфалта и паданията от колелото вече не ги броя.
Ако възрастен се изтърси така, ще е в безсъзнание.

# 35
  • Мнения: 8 917
След като си наби главата в реброто на радиатора, трудно се шашкам. Като шурна кръв, акъла си изкарах, а после видях, че цепнатината е колкото нокът. Докато си дойде татко му, беше се вече успокоил.....щом реве няма страшно.
Миналата седмица в банята се заби по лице и си беше прехапал яко устната.
Дрънванията на главата в асфалта и паданията от колелото вече не ги броя.
Ако възрастен се изтърси така, ще е в безсъзнание.
Миличкия Hug
Досега татито бе дежурен - всичко е ОК Praynig Simple Smile

# 36
  • Мнения: 1 493
Успокой се, всичко е наред !

# 37
  • Мнения: 695
Просто я наблюдавай 24 часа за необичайни реакции,повръщане,халюцинации и пр.,но след като си играе няма страшно.Все пак не е лошо да се консултирате с лекар.

smile3521 и аз така знам,че трябва да се наблюдава детето

# 38
  • Мнения: 220
Щом не е загубила съзнание и не е повърнала веднага, няма страшно. Много са им гумени главичките на децата и белите не стават лесно. Моята дъщеря на 6 месеца падна от плота за повиване в/у скрина директно отзад на главата си в/у голия паркет. Беше ужасно, отзад и порасна втора глава само за минути, но слава богу, без последствия. Та, лекарите тогава ми казаха че са опасни горните симптоми и ако е сънливо детето. Не се притеснявай!

# 39
  • Мнения: 3 760
 Hug
От всички удряния на главата това е най-безобидното. Виж като се удари в ръб (праг, ребро на радиатор и др.) тогава може да се притеснява човек.
Надявам се, че вече си се успокоила и на Герито нищо й няма!   bouquet

# 40
  • Мнения: 8 917
Преди майлко дойдох на работа - Гери си е ОК. Много ви благодаря, момичета Hug Hug Hug Страхотни сте! Heart Eyes Предполагам, няма вече за какво да се шашкам толкова - казах на гледачката й все пак днес да я наблюдава и се надявам да сме се разминали. Благодаря ви още веднъж  bouquet

# 41
  • Мнения: 254
През първия един час след падането не и давай да заспива...и ако всичко е наред и си играе...няма страшно случва се
стискам палци

# 42
  • Мнения: 1 555
Не искам с това да те успокоявам, но на синът ми първото падане на глава беше на 6м от спалнята  #Crazy и аз си изкарах акъла тогава, но да чукна на дърво  Praynig досега колкото пъти е падала нищо му е нямало, нито е повръщал нито е унивал, развива си се нормално. Не се притеснявай щом  пак е започнала да си играе и един съвет не се шашкай толкова   bouquet

# 43
  • Мнения: 2 978
Добре че нищо и няма на малката Praynig Wink

п.п. Депешарчицата е права..а колко още ни чака ooooh!...
Аз като се сетя колко съм падала, то не бяха счупвания на крака, зъб съм си чупила, набождала съм си ръката в дръжката на вратата Crazy...ужас, ужас Embarassed Горката ми майчица Hug...чак сега се замислям каква съм била и какво съм и причинявала Rolling Eyes Tired

# 44
  • Мнения: 8 917
Горката ми майчица Hug...чак сега се замислям каква съм била и какво съм и причинявала Rolling Eyes Tired
smile3506 така е... и аз понякога се чудя какво ли са изтърпявали с мен Mr. Green
Добре е дребосъчка Heart Eyes  Hug Сега ще звънна отново да ги "проверя" Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт