Ветеринарна клиника гр.Варна

  • 617
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте! Нуждая се от помощ с един сериозен казус в нашата къща - зъбен камък при чихуахуа. Имаме две братчета, които са вече на завидна възраст и през минати 4-5 пълни упойки. В София намерихме ветеринарна клиника, която с местна упойка премахваше зъбчета и зъбен камък без да упояваме излишно кученцето, но дали имате информация за такава в гр.Варна? Ще Ви бъда благодарна за всяко съдействие и информация!
Извинявам се за новооткритата тема, но не намерих никаква информация в предишни...или съм я пропуснала някъде.
Благодаря!

# 1
  • Мнения: 1 073
Здравейте, моето куче е на 11 години и преди няколко дни се наложи да му се извадят няколко зъба и да се изчистят другите, след като направи много тежки възпаления на венците, подуване на муцунката и тн. Точно поради причината, че не исках да я подлагат на упойки се стигна до тук.
Би трябвало, ако кучето е възрастно преди да се постави упойка да се направят изследвания, като кардиологичен преглед, ПКК и чернодробни изследвания. Ако всичко е наред, няма никакъв проблем да се упои животното.
Ако проблемите със зъбния камък са доста, едва ли едно такова чистене на зъбките, каквото търсите ще е достатъчно.
Аз също мислех за подобно, но казаха, че при моето има вече тежки последствия на зъбките 😐.
За щастие в момента е с бели и здрави зъбки, е липсват тук там по няколко, но и така е чаровна
Успех 🤞

# 2
  • Мнения: 3
Здравейте, моето куче е на 11 години и преди няколко дни се наложи да му се извадят няколко зъба и да се изчистят другите, след като направи много тежки възпаления на венците, подуване на муцунката и тн. Точно поради причината, че не исках да я подлагат на упойки се стигна до тук.
Би трябвало, ако кучето е възрастно преди да се постави упойка да се направят изследвания, като кардиологичен преглед, ПКК и чернодробни изследвания. Ако всичко е наред, няма никакъв проблем да се упои животното.
Ако проблемите със зъбния камък са доста, едва ли едно такова чистене на зъбките, каквото търсите ще е достатъчно.
Аз също мислех за подобно, но казаха, че при моето има вече тежки последствия на зъбките 😐.
За щастие в момента е с бели и здрави зъбки, е липсват тук там по няколко, но и така е чаровна
Успех 🤞

Здравейте! Аз 4 пъти съм чистила така зъбките на по-голямото ни куче. Но вече гони 11та година, а някак си успяха много да ме разочароват всички ветеринари. Никой не пускат изследвания. В София го заведох с 4 черни зъба, лилави венци, един паднал и положението пак беше критично. С местна упойка за 30мин беше готов - някои извадени, другите почистени, антибиотик и всичко. Впечатлена съм от действията им! Оттогава съм само в тази клиника.
Но по-младото ни кученце имаше проблеми със захапката и мина много операции. Вече е на 7 години, но е във Варна. Ако мога да намеря такава клиника там, за да не го стресирам със смяна на обстановката и цялата процедура ще е страхотно!

Общи условия

Активация на акаунт