Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

РУСКИ филми и сериали - тема 18

• 9 733
  • 213
  •   1
Отговори
# 210
Понеже излязоха нови сезони на "Я знаю твои секреты", си припомних първия и продължих нататък. Интересен сериал, Агата Муцениеце ме очарова. С Михаил Пшеничный са много красива двойка.

Ммм, Пшеничн й. Записвам си филма, не съм го гледала Започнах "Бомба", силно начало.

# 211
  • пак там
И Антон Хабаров, и Павел Прилучный, и Агата Муциенице ги знам още от преди десетина години, от "Закрытая школа". И тогава ми направиха впечатление със силната си игра, на практика направиха сериала интересен.

После гледах испанския му оригинал(?, или поредния кавър) - детска игра направо, тип индийски сериал без стандартните танци и с намек за мистична насоченост. Но в руския имаше много по-различен сценарий.

# 212
Рися, добре дошла!
Момичета, благодаря на всички за интересните предложения и дискусии.
Пардон, и на момчето също.

Попаднах на много интересно интервю с Антон Хабаров. Леко съм зашеметена от неговите откровения, не съм очаквала да се разголва така и много неща не съм знаела за него, макар че го харесвам.

интервюто е за "Вокруг тв", взето от Илона Егиазарова
https://www.vokrug.tv/article/show/16057803191/

# 213
  • пак там
Добре заварила, Валентина! Simple Smile

Аз от години следя темата, но не пиша.

Общи условия

Активация на акаунт