Гоблин - нестандартна и вълнуваща фентъзи драма с корейски финес

  • 26 562
  • 729
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 6 760
Няколко корейски сериала за гумихо съм гледала и в никой не са били само зли.
Fox with Nine Tails: Forbidden Love - старичък е и едва ли ще ви впечатли. Освен, ако не сте върли фенове на някой от актьорите, спокойно можете да го пропуснете
My Girlfriend Is a Gumiho - готин, сладурски, забавен и с чудесен каст, хитов сериал.
The Thousandth Man - доста приятен
Gu Family Book - чудесна приказка, хубава история, много добър каст и още един хитов сериал.
Gumiho: Tale of the Fox's Child - този не съм го гледала.

Последна редакция: нд, 11 окт 2020, 21:38 от 2в1

# 316
  • България
  • Мнения: 6 209
Няколко корейски сериала за гумихо съм гледала и в никой не са били само зли.
Fox with Nine Tails: Forbidden Love - старичък е и едва ли ще ви впечатли. Освен, ако не сте върли фенове на някой от актьорите, спокойно можете да го пропуснете
My Girlfriend Is a Gumiho - готин, сладурски, забавен и с чудесен каст, хитов сериал.
The Thousandth Man - доста приятен
Gu Family Book - чудесна приказка, хубава история, много добър каст и още един хитов сериал.
Gumiho: Tale of the Fox's Child - този не съм го гледала.
Затова обичам да си пишем в темата.
В гугъл така ми излезе - корейските лисици са взаимствани от китайската митология, но са зли.. "Не е ясно в кой момент корейците са започнали да гледат на кумихо като на чисто зло същество, тъй като в много древни текстове на китайците се споменава доброжелателното кумихо, помагащо на хората "

# 317
  • вятърничава
  • Мнения: 1 856
Що ли ви подкокоросах да пишете,изкарахте още 100 заглавия за гледане Angry
Бавно напредвам с  Crash Landing On You, не че не ми е интересен,но епизодите са по над 80 минути,не е човешко това.Вчера успях да изгледам 3 и то защото беше почивен ден.
Кораба на страха/ The precipice game съм го гледала по тв и ми беше интересен,макар че не обичам хоръри,ужаси.
Какво им е толкова интересното на тези куми/гумихо?


bb6, вече има руски превод на първата част на Кафеджиите.
Скрит текст:
Ако имаш регистрация в руския vkontakte можеш да го гледаш тук.
мерси много,така мразя да се регистрирам ,пуффф!

Последна редакция: пн, 12 окт 2020, 16:19 от bb6

# 318
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
Аз обичам много филми или разкази за такива митични създания, особено пък ако са влюбени в човеци. Вампири, змейове, върколаци, гоблини и всякака приказна сган. За това и Гумихото го чакам с интерес. Пък и актьора ми харесва в този образ. Още на първите тийзъри имаха химия с мацката.

# 319
  • България
  • Мнения: 6 209
Какво им е толкова интересното на тези куми/гумихо?
Така се случи, че в първите китайски фентъзита, които гледах, деветоопашатите лисици Хули дзин ми харесаха повече от другите митични същества.
Първата ми любимка в човешка форма.

Въпреки любимият ми Феникс, изигран от Ден Лън.

# 320
  • Мнения: 6 760
.......................................
Какво им е толкова интересното на тези куми/гумихо?

Сериалите, които съм гледала за тях са интересни, забавни, разпускащи, точно от каквото човек има нужда, когато реши да се отпусне и да си почине. Мога и малко да онагледя.
Скрит текст:
Добро гумихо

и когато любимата го предаде и стане лош

Gu Family Book
Една сладка лисичка, когато е застрашена, ядосана или развълнувана

и лисичка с бонус Wink

My Girlfriend Is a Gumiho

# 321
  • гр. София
  • Мнения: 1 584
Какво им е толкова интересното на тези куми/гумихо?
Така се случи, че в първите китайски фентъзита, които гледах, деветоопашатите лисици Хули дзин ми харесаха повече от другите митични същества.
Можеш ли да ми препоръчаш някое китайско фентъзи с лисици и краят да е хубав Simple Smile Нещо за зарибяване  Joy

# 322
  • България
  • Мнения: 6 209
Да, вторият сериал от любимите ми Eternal Love (2017).

# 323
  • вятърничава
  • Мнения: 1 856
[]
Сериалите, които съм гледала за тях са интересни, забавни, разпускащи, точно от каквото човек има нужда, когато реши да се отпусне и да си почине. Мога и малко да онагледя.
Скрит текст:
Добро гумихо

и когато любимата го предаде и стане лош

Gu Family Book
Една сладка лисичка, когато е застрашена, ядосана или развълнувана

и лисичка с бонус Wink

My Girlfriend Is a Gumiho
Разбрах, много са хубавички тези лисички!
Animal Paw PrintsAnimal Paw PrintsAnimal Paw PrintsAnimal Paw PrintsAnimal Paw PrintsAnimal Paw PrintsAnimal Paw PrintsAnimal Paw PrintsAnimal Paw PrintsAnimal Paw PrintsAnimal Paw PrintsAnimal Paw PrintsAnimal Paw PrintsAnimal Paw PrintsAnimal Paw Prints

# 324
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
Особено сега тези двата лисугера много добре са подбрани Simple Smile Красавци!
Много съм доволна от Please, love me! Точно като за мен-розово, свежо, красиви актьори, минимум драма. Главната е една идея по-дразнеща с тая нейта пуста алчност и любов към парите, но пък има братче като кукличка. А главния печели награда за темерут на годината, уникален е! Дали се усмихна десетина пъти не знам, а е толкова чаровен като е усмихнат. Страшни реплики има, особено докато я накара да спи с него. И за отбелязване-целувки има повече, от колкото при корейците, даже и кекс правят. То и няма как точно китайците да ни обясняват, че си намират децата под зелката в градината Simple Smile

# 325
  • България
  • Мнения: 6 209
Много съм доволна от Please, love me! Точно като за мен-розово, свежо, красиви актьори, минимум драма. Главната е една идея по-дразнеща с тая нейта пуста алчност и любов към парите, но пък има братче като кукличка.
Красиви са китайските актьори, нали? Grinning
Алчността на жените ме впечатлява. Показват го като национална черта.
Само за пари говорят.
Дали китайките наистина са толкова алчни?

# 326
  • вятърничава
  • Мнения: 1 856
Тц,тц,тц, Indira, предателка такава,изостави корейските сериали!Смело прекоси демилитаризираната зона и вероломно нахлу в китайска територия.Извинете ме,аз съм на военна вълна,ту съм от севернокорейска страна,ту от южнокорейска.Не мога да се разделя още  с този БДЖ Хьон Бин /който е гледал знае за какво иде реч/.
В този ред на мисли снощи дюшеш ми дойде новината за парада в Пхенян и сълзите на вожда и цял един народ ме трогнаха дълбоко,много съм във филма Smile
Indira,поздрав за теб с индийски напеви

# 327
  • гр. София
  • Мнения: 1 584
Извинявам се за въпроса, Какво е БДЖ?

Не знам за Индира, но прескачането става неусетно, аз бях решена само корейско и само  си набелязвах какво ще гледам, но докато си ровех във форума за азиатски филми и сериали ми  привлече вниманието тайландски сериал, хайде да разгледам каталога, разгледах и каталога на китайските, на случаен принцип Simple Smile Прекарвам повече време в избиране на бъдещи сериали отколкото самото гледане. Grinning

# 328
  • вятърничава
  • Мнения: 1 856
Извинявам се за въпроса, Какво е БДЖ?

Не знам за Индира, но прескачането става неусетно, аз бях решена само корейско и само  си набелязвах какво ще гледам, но докато си ровех във форума за азиатски филми и сериали ми  привлече вниманието тайландски сериал, хайде да разгледам каталога, разгледах и каталога на китайските, на случаен принцип Simple Smile Прекарвам повече време в избиране на бъдещи сериали отколкото самото гледане. Grinning


Шшшшшшшшшт, тихо!Китайски и тайландски каталози да не се споменават,обявявам ги за ерес...освен ако не ни затворят за година-две по домовете.Имайте милост,не ми достига сън.Оня ден един познат ми каза,че имам уморен вид.

Скрит текст:
БДЖ = божи дар за жените Gift Heart
ха ха ха

# 329
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
Ааааа, корейското винаги ще има място в сърцето ми.Малко, уютно местенце наблъскано с гоблини, гумихота, чеболи с аура, Бинита и тъй нататък. Аз като Юн Се Ри, само реших да тествам и урагана ме завлече на китайска територия.
Между другото все забравям да проверя в някой от големите козметични магазини за такива корейски маски за цялото лице. Нали все си ги слагат по сериалите. Може пък да помагат срещу тъмни кръгове под очите от недоспиване.

Общи условия

Активация на акаунт