Косичка на беба

  • 1 127
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 37
Здравейте мамчета от кога почнахте да правите прически и да връзвате косичката на бебчетата. Моята беба е на 3 месеца и има доста косичка знам че още е малка но се чудех от кога може.☺️☺️

# 1
  • Мнения: 3 439
Изчакай да се позатвори фонтанелата още няколко месеца.

# 2
  • Мнения: 3 714
Моята е на 7++ месеца и не търпи дори ленти на главата.Не иска и шапка,камо ли ластики да й сложа.Всъщност и не бих рискувала да й сложа ластичка или фибичка,защото всичко се слага в устата и като нищо ще я глътне.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 1 357
Според мен е още малка за ластици, фиби и ленти. Ако и пречи косата, леко я подстрижете. Аз тогава само бретона подстригвах на моята. Сега е на 1г и 5 м и не търпи все още нищо на главата, а аз така искам да и правя прически...

# 4
  • Мнения: 462
Аз започнах да и слагам лента на около 4 месечна възраст. Дълго време бяхме само с ленти, понеже имаше много малко косичка.

# 5
  • Мнения: 134
Ами не знам дали ще е вредно от сега,но не рискувай според мен, изкачай да се позатвори фонтанелката

# 6
  • Германия
  • Мнения: 3 399
Дъщеря ми ленти изобщо не търпеше, а на 3-4 месеца започна и да ѝ пада косата, та изобщо не е била за прически. Започнах да ѝ слагам шнолички с панделки като беше на 10-11 месеца, не е проявявала интерес да ги лапа. С ластичета започнах да ѝ връзвам косата доста по-късно

Общи условия

Активация на акаунт