Азиатска козметика и грим 17

  • 44 917
  • 781
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 6 607
Аз май ще си взема измиващия гел ,тоник и крем от серията d'Alba Peptide No Sebum ,звучи ми идеално за сутрешна рутина през лятото .Някой ползвал ли е серията ?

# 301
  • Мнения: 1 044
Под един от къшъните си имаше обяснение не само за конкретния продукт, но и за останалите на марката:


Препоръки избягвам да правя, понякога споделям какво ми е харесало, но не претендирам, че ще е оптимално за друг. Комбинирана кожа в летни горещини? Този не беше лош...
https://www.yesstyle.com/en/su-m37-water-full-cc-cushion-set-2-c … ml/pid.1086412491
Вие наистина ли ще си купите продукт по препоръка на нек'ва непозната кака  във форума?!? Grinning

Аз вече поръчах по препоръка на тази “нек’ва кака” 😀 този, който беше описала така подробно преди няколко страници.
И този на Миша съм поръчала 😳... пък да видим.

Поръчах и измивано олио DHC и
https://www.yesstyle.com/en/info.html/pid.1068339119 - някой ползвал ли го е?

Нова съм в темата и азиатската козметика.

Последна редакция: сб, 04 юли 2020, 17:26 от sladko

# 302
  • Варна
  • Мнения: 3 248
Аз май ще си взема измиващия гел ,тоник и крем от серията d'Alba Peptide No Sebum ,звучи ми идеално за сутрешна рутина през лятото .Някой ползвал ли е серията ?
И аз натам гледам, плюс това за тяло.

# 303
  • Мнения: 13 097
Цитат

Поръчах и измивано олио DHC и
https://www.yesstyle.com/en/info.html/pid.1068339119 - някой ползвал ли го е?

Нова съм в темата и азиатската козметика.
Това е може би най-промотирания и най-известния продукт от азиатската козметика, как да не сме, никоя уважаваща себе си кореЯнка не би го пропуснала, няма значение, че е японско.

# 304
  • Мнения: 553
Ееехх запилях се 2 дни по плажовете и сте изкупили балма на aromatica.

# 305
  • Мнения: 1 795
Не може две хубавини на куп - или плаж, или балм Joy
Няма да забравя миналото лято, как съм поръчвала от един мегадийл на плажа - бъгав нет, на телефона нищо не виждам от слънцето, целия екран в пясък и слънцезащита...  Joy

# 306
  • Бургас
  • Мнения: 777
Може, може, аз отнесох три балма от плажа  Stuck Out Tongue
А след седмица очаквам и поръчката от Йесстайл в която има още един, между другото това е поръчка от 7 продукта, не помня теглото, която пристигна на място при превозвача в UK. Стойността ѝ надхвърля митническата такава. Пристигна бавно обаче, пуснах я на 11,06,2020г. сега пътува за България.

# 307
  • Мнения: 553
Ето къде са балмовете значи Grinning
Аз хем исках да си взема един, хем пък ми се искаше да пробвам нещо ново... Иначе и мои две поръчки от yesstyle пристигнаха благополучно на адреса на превозвача. Дано и с jolse имаме този късмет.... 😃

# 308
  • Мнения: 13 097
Sunglasses И при мен два балма. Първо един, после втори.
От плажа, не съм поръчвала, но разни други изпълнения съм правила, какви времена бяха на мега дийл, добрите сделки изчезваха до първите 15-20 мин от пускането.

# 309
  • Мнения: 20
Ехх, момичета,

Усетих и аз тръпката и адреналина от тези разпродажби.
До момента не разбирах защо толкова много харесвате Jolse и YS, но вече всичко ми е ясно Simple Smile
Златно членство, тайни разпродажни, дебнене, изчакване, емоция...(Да, и аз изпуснах шербета и закъснях за кода от 20% на YS), но другия път ще действам навреме и със замах.

Желая ви успешна седмица!

# 310
  • Мнения: 6 607
Danche_Kalpazanche Smile колко емоции ,а ?
Аз се чудя сега да се чувствам далаверско ли ,че спестих една камара пари от продуктите на d'Alba.Или да се напрягам като пристигнат кое по напред да включвам в рутината си , че запаси бол .
Слънцезащита на Муншот някой да е ползвал и кашъна им 301 ?

# 311
  • Мнения: 27
Danche_Kalpazanche и за днес има код за 20% отстъпка YS14BDJAMES20. И аз открих, че е много зарибяващо с тези сайтове Simple Smile

# 312
  • Мнения: 5 593
Здравейте! Чета ми от известно време и имам въпрос: от Джолсе до български или английски адрес поръчвате? Плащането разбрах, че е само с Пейпал.

# 313
  • Мнения: 13 097
Може и до бг и до английски и други държави в Европа. Може да се плаща и с карта не е задължително с пейпал.

# 314
  • Бургас
  • Мнения: 777
Момичета, от къде ги намирате тези кодове за YS и до кога важат? Аз пробвах и с двата публикувани тук, но се оказа, че вече не са валидни, а кошницата ми "неусетно" се е напълнила....

Общи условия

Активация на акаунт