Азиатска козметика и грим 17

  • 44 917
  • 781
  •   1
Отговори
# 345
  • софия
  • Мнения: 1 179
Hibryd, тук сме се събрали все спестовници:blush:.
Радвам се за теб, дано и да си доволна от продуктите, пък и да НЯМА вече срещи с DHL!

# 346
  • Мнения: 975
Благодаря, надявам се Simple Smile и да питам нещо смешно може би, обаче при мострите имаше две такива неща и не мога да разбера торбичка ли е, грапаво е и имам ексфолираща ръкавица от подобна материя, обаче не знам
Скрит текст:
😂😂

# 347
  • Варна
  • Мнения: 3 248
Аз се сдобих вече със спрея за тяло на D'alba. Не съм впечатлена. Не е особено хидратиращ. Моята кожа дори е нормална, а не суха. Когато изляза от банята не ми се налага на всяка цена да си омазнявам кожата, не е опъната. И въпреки това не намирам спрея за хидратиращ.

# 348
  • софия
  • Мнения: 1 179
Hibryd, това е "кесе"' за баня, с което баба ти се е ексфолирала:blush:Blush
Може да, получиш и чорапки. Grinning

# 349
  • Мнения: X
Наскоро гледах сторис от една рускиня, която живее в Сеул и тя показа такива кесета, които можеш да вземеш и ползваш в спа салоните. После ги перат, като кърпите...
Странно, но факт

# 350
  • Мнения: 13 097
Кесето е от арсенала на нашите баби, думата е от турски произход, от векове са го използвали за къпане, напарват се и после се изтъркват с кесето.

Да се оплача.
Имам няколко такива маски различни видове на MAY ISLAND, дошли ми като мостри.
http://jolse.com/product/may-island-potato-real-essence-mask-pac … p;display_group=1

Вчера реших да пробвам тази, още с отварянето като ме лъхна една миризма на спирт не се търпи, поглеждам отзад алкохол денат на трето място в състава, започвам да я разгъвам нещо като дезинфектант потича по ръцете ми, хвърлих я, не смятам въобще да пробвам другите.

А тази прИмоция на джолсето ме разсмя от 11.00 намалено на 10.99, , нещо са се разсеяли с цифричките.
http://jolse.com/product/mask-sheet-trial-kit-cooling/31323/

# 351
  • Мнения: 1 365
Зари, аз много пъти съм ги плюла маските на May Island в темата за празни опаковки. Хич не са хубави, нито откъм ефект, нито откъм състав, а от YS така обичат да ги слагат като подарък...

# 352
  • Мнения: 24
Здравейте, чета ви от известно време с голям интерес, но все на смея да се включа. Колкото повече чета повече се обърква. Вече съм решила и аз да мина на корейска козметика. Моля за съвет с какво да започна/на мен ми се иска с някъкви серуми или крем. Имам суха, склонна към зачервявания кожа с петна тук там, без черни точки, с финни бръчици около очите и на челото. Ще съм ви много благодарна за препоръки.

# 353
  • Мнения: 434
Boril какво ползвате в момента? Трудно е да се препоръчва така на сляпо. Аз също съм със суха кожа, продукти с ниацинамид, хиалуронова киселина, некиселинна форма на витамин С ми се отразяват чудесно. Корейците имат страхотни дълбоко хидратиращи маски без измиване (sleeping pack), които за суха кожа са просто чудотворни.

# 354
  • софия
  • Мнения: 1 179
Dalindrah, би ли споделила кой продукт с ниацинамид използваш? Гледайки състава, в почти всички го има, но аз търся такъв с по-висока концентрация. Боря се с петна. Миналата зима имах phyto niacin и ретинол, и AHA, но не съм  особено доволна. Искам от рано да направя схема за есента, че както се мотаят поръчките...

Последна редакция: чт, 16 юли 2020, 10:06 от swetulka

# 355
  • Благоевград
  • Мнения: 98
Да похваля yesstyle - пратката ми е шипната на 27.06 и днес вече е при доставчик в УК. Предвид ситуацията в момента съм много доволна. Но тази от скритото намаление в jolse все още не е шипната.

Искам да ви попитам дали мога в този ред да пропусна Есенцията във вечерната грижа за кожата, тъй като досега използвах, но ми свърши.

1. Измивно олио на Aromatica
2. Почистваща пяна на Skin Watchers
3. Тонер на Klairs
4. Серум на D'alba
5. Крем на D'alba

# 356
  • Мнения: 13 097
Здравейте, чета ви от известно време с голям интерес, но все на смея да се включа. Колкото повече чета повече се обърква. Вече съм решила и аз да мина на корейска козметика. Моля за съвет с какво да започна/на мен ми се иска с някъкви серуми или крем. Имам суха, склонна към зачервявания кожа с петна тук там, без черни точки, с финни бръчици около очите и на челото. Ще съм ви много благодарна за препоръки.

Вземи си тонер и серум или тонер и крем. Щом кожата ти е склонна към зачервявания вземи си нещо без активи, евентуално хиалуронова киселина за тонер и отгоре нещо за суха кожа с пантенол или алантоин,  пептиди също.
Аз също лесно се зачервявам,  витамин С добре ми понася, но ползвам от години и кожата ми е привикнала към него.
За петнатата и тях ги имам от козметиката евентуално само ще избледнеят, а за някаква агресивна козметика  сега въобще не е сезонът. При редовно ползване на азиатска козметика тена се изравнява и се тушират леко петната, личното ми мнение е, че това е тъй или иначе максималния ефект, който може да се постигне за петната и тена без да е агресивен вариант и да нанася поражения, само става малко по-бавно.
Слънцезащита ползваш ли.
А ниамицид има навсякъде, освен при хипоалергенните продукти и такива за чувствителна кожа - така наречените продукти за козметична диета както им викат корейците.

Харесай някакви продукти  и ще ги коментираме.


П.с. И мойте неща от скритата разпродажба не са шипнати.

# 357
  • Мнения: 1 269
Привет,

Ако издебнете cicapair, моля да споделите Simple Smile

Иначе ползвам слънцезащита задължително, вечер съм с двойно измиване (японско в момента) и ексфолирам веднъж седмично с CURE NATURAL AQUA GEL - https://www.amazon.co.uk/Cure-Natural-Aqua-Gel-250Ml/dp/B001ABLKK2.

Гелът ми е много любим - харесва ми как се усеща на кожата, забавен ми е "кир ефектът", който се получава, докато се втрива и наистина кожата се усеща почистена в дълбочина без да опъва.

Първият път бях толкова впечатлена от продукта, че накарах и мъжа ми да го пробва...ех, момичета....хареса му...дали, ако му кажа колко струва ще спре да ми го ползва Simple Smile
Dr. Jart са на промоция в Jolse. Ако ви устройват цените, нападайте Stuck Out Tongue Winking Eye

# 358
  • Мнения: 24
zari65 ползвам слънцезащита винаги 50 фактор на Neutrogena но искам и нея да я сменя. За сега от корейската козметика съм си купувал само на Holika. Моля препоръчаите ми някъкви марки среден клас към които да се насоча като начало  има толкова много че се обърквам.

Последна редакция: пт, 17 юли 2020, 07:22 от boril29

# 359
  • Мнения: 528
zari65 ползвам слънцезащита винаги 50 фактор на Neutrogena но искам и нея да я сменя. За сега от корейската козметика съм си купувал само на Holika. Моля препоръчаите ми някъкви марки среден клас към които да се насоча като начало  има толкова много че се обърквам.
Добра е слънцезащитата на Purito, както и слънцезищтната есенция на Klairs Air UV Essence.

Общи условия

Активация на акаунт