Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Разлика между ПМС и ранна бременост.

• 10 567
  • 114
  •   1
Отговори
# 105
  • София
Защо да повтаря? Бременна е жената. Да изчака 15 - 20 дни закъснение и направо на преглед.

# 106
Здравейте ! Имам въпрос МЦ ми е по 28 дни , овулацията ми беше на 25 -ти , а със мъжът ми правихме опити за бебе на 26 - ти и 27-ди , селд няколко дни имах болки ниско долу и гърците бяха започнали за ме наброяват и да растат , сега почти не чувствам никакви симптоми освен че ме боли кръста и корема ниско долу . TSH ми е 4,23 , а на изследването пише че трябва да е 4,20 . Дали съм бременна , имам още 7 дни до МЦ .

# 107
Консултирай се с ендокринолог, преди да забременееш. При бременност ТСХ трябва да е под 2, защото ще се покачи още, когато жлезата на бебето започне да произвежда хормона.
Много е рано за съмнения и предположения дали има бременност, още няма имплантацията в този период.
Спешно се консултирай с ендокринолог, без значение дали има бременност

# 108
Здравейте мамчета, бих искала да Ви помоля за съвет.На 26.09. ми беше овулацията,като вчера вечерта започнах да изпитвам усещане  ,че все едно ми идва цикъла.Въпросното усещане по-принцип настъпва при мен няколко дни преди да ми дойде цикъла, а сега е много по-рано преди очакваната дата на цикъла ,която се окачва да е на 12.10.Усещането го имам и към настоящи момент.Моля за съвет,понеже досега не съм изпитвала това усещане толкова рано, дали това бил могло да е ранен признак на бременност, или просто е някакво моментно усещане.Благодаря Ви много.

# 109
Здравейте!Исках да ви питам за мнение,защото мн взех да се чудя какво става.Та накратко овуласията ми беше 4-5,на 4 ти бебеправихме,на 12 ти сутринта първо усетих някаква лека болка в ляво към яйчниците( док ми беше казал че тови месец овуто ще ми е в ляво) и след няколко часа имах розово зацапване само по сълфетката-двукратно след още един час.Болки имам мн леко само по зърната.Възможно ли е да е импл.кървене?Цикъла го чакам чак за 18-19 ти

# 110
  • Prades-le-Lez
Blue HeartЗдравейте!

При мен има разлика, ПМС ми е доста болезнен, а като съм бременна се чувствам доста добре. Умора само малко.
Аз не подозирах, че съм бременна... Родих преди 6 месеца, не сме правили опити, имам поликистоза на яйчниците и с първото бебче ни бяха нужни 8 месеца. МЦ ми е много нередовен, за това отидох на гинеколог да видим какво се случва, решихме да слагаме диафрагма с хормони, седнах да ме прегледа - и хоп - бебче Hearts
Успех на всички!

# 111
Здравейте, надявам се да съм на точното място и да се успокоя малко.  Първо имам доста нередовна менструация, повече пъти прескача месец и ми идва след това.  С мъжа ми правим опити за бебе от сравнително малко време- 4 месеца. Този месец , 1 седмица преди очаквания цикъл редовен без прескачане, бях на генеколог,каза че съм имала ову и ми е удебелена лигавицата.  И ме посъветва след 1 седмица да си направя тест за бременност, така и стана ,тъй като и мъжа ми беше доста нетърпелив.  Имам 4 положителни теста, вече 2 дни закъснение,  но болки в кръста като преди цикъл и страшно много се притеснявам да не дойде. Също така ме болят яйчниците, както преди цикъл,но доста по - силно и като на спазми,чак въздуха ми спира и краката ми изтръпват. Чакам да минат 10 дни от закъснението за преглед и до тогава ,моля за някакви съвети и да се успокоя . Извинявам се за дългите обяснения . Hug

# 112
Здравейте, надявам се да съм на точното място и да се успокоя малко.  Първо имам доста нередовна менструация, повече пъти прескача месец и ми идва след това.  С мъжа ми правим опити за бебе от сравнително малко време- 4 месеца. Този месец , 1 седмица преди очаквания цикъл редовен без прескачане, бях на генеколог,каза че съм имала ову и ми е удебелена лигавицата.  И ме посъветва след 1 седмица да си направя тест за бременност, така и стана ,тъй като и мъжа ми беше доста нетърпелив.  Имам 4 положителни теста, вече 2 дни закъснение,  но болки в кръста като преди цикъл и страшно много се притеснявам да не дойде. Също така ме болят яйчниците, както преди цикъл,но доста по - силно и като на спазми,чак въздуха ми спира и краката ми изтръпват. Чакам да минат 10 дни от закъснението за преглед и до тогава ,моля за някакви съвети и да се успокоя . Извинявам се за дългите обяснения . Hug

Щом имаш положителен тест, значи няма какво да се съмняваш. Аз този месец също разбрах че съм бременна, затова ми е прясно всичко. Също имах ПМС и спазми, дори в момента също имам, а съм 5+5 г.с. Бъди спокойна и си изчакай датата за преглед и успех 💕

# 113
  • София
Взимай но шпа за болките, магнезий също може, поне докато ти дойде прегледа и да ти кажат там вече какво що.

# 114
  • Prades-le-Lez

Честито HeartpulseHeartpulseHeartpulse

Общи условия

Активация на акаунт