Разлика между ПМС и ранна бременост.

  • 50 362
  • 194
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 4 843
Аз по-скоро бих се доверила на теста, но нищо не се знае със сигурност все още.

# 181
  • Мнения: 3
Здравейте, имам нужда от помощ. Цикълът трябва да ми дойде на 12.02.22 и от вчера имам бледо розово зацапване.Месец януари си следях уволацията и поработихме по въпроса.Та някой знае ли на какво се дължи това бледо розово зацапване с симптоми на МПС.

# 182
  • Мнения: 4 843
На предстояща менструация най-вероятно.

# 183
  • Мнения: 19
При мен и двете бременности (1 успешна и 1 не) бяха със зацапвате розово и продължително след закъснение на МЦ.
Този месец около овулацията получих леко кафеникаво зацапване, което се получи в 2 последователни дни само сутрин, еднократно. Чудя се дали е импланта ционно кървене? Деня преди това бях на гинеколог и ми взе цитонамазка, то може и от това да е. Закъснява ми няколко дни и ме боли корема като преди цикъл, но цикъл няма. Confused
Не съм правила тест, по- скоро тайничко се надявам да ми дойде

# 184
  • Мнения: 4 843
Ами направете си тест, щом ви закъснява.
Имплантация се случва 7-10 дена след овулация, така че това зацапване е по-вероятно да е било овулационно, а не имплантационно.

# 185
  • Мнения: 3
Здравейте, на мен днес трябва да ми дойде,  но тази сутрин си направих два теста с първа урина.

# 186
  • Мнения: 4 843
Честито!

# 187
  • Мнения: 3
Благодаря, дано се окажат правилни Simple Smile

# 188
  • Мнения: 19
Направих тест вчера - положителен е. Явно не е било овулационно прокървяване

# 189
  • Мнения: 15
При мен нямаше разлика, болка в гърдите, която имам след почти всяка овулация.

# 190
  • Мнения: 42
Здравейте, имам въпросче, мислите ли, че има възможност да съм бременна?
Цикъла ми дойде на 14-ти Май, на 25 отидох на гинеколог за нормален периодичен преглед, ко имах силни болки в левия яйчник, доки каза, че вижда фоликул 17х18 и, че най вероятно на 26-ти ще има овулация. На 26-ти опитахме и на 30-ти започна изключително много да ми се гади сутрин до обяд от кафе и всякви миризми (без цигарите, което е странно), гърдите ме болят от време на време (не през целия ден) въпреки, че са напрегнати (като през цикъла), пия вода и след 10 мин отивам до тоалетна, хвана ме ужасен запек още на 29-ти, та до днес съм подута страшно много, има тъпи но постоянни болки в областа на таза, по някой път в кръста, спи ми се постоянно, особено следобед към 15:00-16:00 и вечер заспивам най - късно в 00:00, като се има предвид, че съм малко нощна птица. Питам това защото правим опити от няколко месеца и миналия месец имах подобни симптоми (много от тях липсваха, но също така имах и стомашен вирус така, че го отдавам на това) но М дойде. Плаша се да се надявам защото вече имам 2 спонтанни аборта и Хашимото. Вече са минали 6 дни от опита и би трябвало ( ако е станало нещо) да се е имплантирало, някък си в Понеделник ми беше много лошо, но тези два дни само ме болят гърдите и ми се гади леко. Не знам, не знам, и не мога да изтърпя до 10-ти, когато трябва да ми дойде, само 9 дни са, но ще се побъркам, нещо в мен казва, че се е получило, но пък и не смея да се зарадвам.

# 191
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
И да е станало нещо, е абсолютно невъзможно да имаш симптоми 4 дни след опита. Изчакай 10-ти и си направи тест, без да се самонавиваш прекалено.

# 192
  • Мнения: 370
Само знам че при овулация на 26ти е хубаво опитите да са преди нея. Примерно 24ти вечерта -25ти. Аз даже не изчетох целия коментар. Може да сте бременна но това не значи, че гаденето е от бременността.  Успех и дано ви е станала работата!🍀

# 193
  • Мнения: 42
Гаденето отмина, явно не е било от това. Остана ми само много силна болка в гърдите, но може и на предстоящ цикъл да се дължи.



    Само знам че при овулация на 26ти е хубаво опитите да са преди нея. Примерно 24ти вечерта -25ти. Аз даже не изчетох целия коментар. Може да сте бременна но това не значи, че гаденето е от бременността.  Успех и дано ви е станала работата!🍀

    # 194
    • Мнения: 370
    Няма какво да се чудите толкова. Просто изчакайте да минат поне 11-12 дни от овулацията и тогава пробвайте с тест. Успех

    Общи условия

    Активация на акаунт