Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Мнение относно Vertera?

• 1 670
  • 6
  •   1
Отговори
Здравейте, интересува ме някой ползвал ли е геловете на Вертера и какви впечатления има. Искам да започна прием, заради киста на яйчника, и затова реших да попитам дали има някой с добри впечатления, защото курсът на лечение не е особенно ефтин.

# 1
Здравейте!И аз търся мнение за продуктите на Вертера.Моля ако някой е използвал да ли пише.

# 2
Аз приемам водораслите на Вертера. За сега ефектът е частично премахване на кожен проблем, който е упорит, но видимо има голям резултат. Освен това намаляване на триглицеридите и холестерола. Но съм ги взимала само месец, сега отново си поръчах 6 кутии и продължавам. Очаквам да има още по- добър ефект за тялото ми.

# 3
Здравейте, аз ги приемам от няколко месеца, а около мен доста приятели вече. При мен изчезна еим упорит лишей, при дъщеря ми алергията пролетта.

Последна редакция: вт, 22 сеп 2020, 22:00 от bubanka

# 4
Благодаря за изказаните мнения, надявам се и при мен да има резултат от употребата им.Ще се радвам и на други мнения.

# 5
Привет дами.
Пиша с цел за разбера дали сте използвали продукти на Вертера?
И ако да,дали сте доволни.
Пие се за заболявания.
Бъдете здрави.

# 6
Едно буркан че за колко време стига?

Общи условия

Активация на акаунт