Мнение относно Vertera?

  • 68 148
  • 73
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Здравейте, интересува ме някой ползвал ли е геловете на Вертера и какви впечатления има. Искам да започна прием, заради киста на яйчника, и затова реших да попитам дали има някой с добри впечатления, защото курсът на лечение не е особенно ефтин.

# 1
  • Мнения: 158
Здравейте!И аз търся мнение за продуктите на Вертера.Моля ако някой е използвал да ли пише.

# 2
  • Мнения: 1 428
Аз приемам водораслите на Вертера. За сега ефектът е частично премахване на кожен проблем, който е упорит, но видимо има голям резултат. Освен това намаляване на триглицеридите и холестерола. Но съм ги взимала само месец, сега отново си поръчах 6 кутии и продължавам. Очаквам да има още по- добър ефект за тялото ми.

# 3
  • Мнения: 10
Здравейте, аз ги приемам от няколко месеца, а около мен доста приятели вече. При мен изчезна еим упорит лишей, при дъщеря ми алергията пролетта.

Последна редакция: вт, 22 сеп 2020, 22:00 от bubanka

# 4
  • Мнения: 158
Благодаря за изказаните мнения, надявам се и при мен да има резултат от употребата им.Ще се радвам и на други мнения.

# 5
  • Мнения: 346
Привет дами.
Пиша с цел за разбера дали сте използвали продукти на Вертера?
И ако да,дали сте доволни.
Пие се за заболявания.
Бъдете здрави.

# 6
  • Мнения: 12
Едно буркан че за колко време стига?

# 7
  • Мнения: 1
Резултати има в моето семейство!
Мъжът ми пребори холестерол, високо кръвно. Има подобрения и болките в ставите.
Аз отслабнах няколко килограма и чувствам подобрение в стомашно-чревния тракт.
Мои приятели също имат страхотни резултати.
Кутията с гел трябва да се съхранява в хладилник и се консумира за 21 дни.

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 255
Здравейте!Аз ги пия от скоро,но вече имам положително мнение. Трябва обаче добре да се подготвите за детокс ,защото май без това не се минава и това може да ви откаже.Но ме озадачи това, че казвате как ще ви излезе скъпо. Аз дадох 180лв.за 6 кутии,което означава че ми се падат между 30 и 60лв.на месец

# 9
  • София
  • Мнения: 2 401
Здравейте!Аз ги пия от скоро,но вече имам положително мнение. Трябва обаче добре да се подготвите за детокс ,защото май без това не се минава и това може да ви откаже.Но ме озадачи това, че казвате как ще ви излезе скъпо. Аз дадох 180лв.за 6 кутии,което означава че ми се падат между 30 и 60лв.на месец

Здравейте, бихте ли споделили откъде ги купувате?

# 10
  • Мнения: 2 616
Мога ли да помоля приемащите  ламинария да споделят повече - какви продукти ползват, само този гел ли, който излиза веднага в търсачката?! Някой ползвал ли е продуктите на тази фирма при проблеми с щитовидната жлеза, косата, ноктите...?! Благодаря.

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 255
Аз до момента съм ползвала базов гел,форте,ангио лайф,артростоп, а от няколко дни пия сенсейшън.С Хашимото съм.До момента съм чула доста противоречива информация, но в момента съм с вирус,като се изследвам отново ще пиша дали се подобрява или влошава ЩЖ

# 12
  • Мнения: 1
Здравейте!И аз търся мнение за продуктите на Вертера.Моля ако някой е използвал да ли пише.
Здравейте !
Аз също се интересувам, тъй като съм онкоболна  ,за това от къде се поръчват ,защото може би някъде има спекулации , при деца как действат и най -вече цените ,който ги знае 😍

# 13
  • Мнения: 2 616
Аз до момента съм ползвала базов гел,форте,ангио лайф,артростоп, а от няколко дни пия сенсейшън.С Хашимото съм.До момента съм чула доста противоречива информация, но в момента съм с вирус,като се изследвам отново ще пиша дали се подобрява или влошава ЩЖ

Благодаря!

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 255
Здравейте!И аз търся мнение за продуктите на Вертера.Моля ако някой е използвал да ли пише.
Здравейте !
Аз също се интересувам, тъй като съм онкоболна  ,за това от къде се поръчват ,защото може би някъде има спекулации , при деца как действат и най -вече цените ,който ги знае 😍
За да се запишете, трябва някой регистриран да ви даде линк и да се запишете към него.Цената зависи от това дали сте регистриран(а) и колко продукта сте поръчали.Аз се регистрирах с 3 продукта и получих 3 подарък,общо за 180лв.Сега малко вдигнаха цените и мисля,че същите продукти ще излязат за 200лв. с включена доставка

# 15
  • Мнения: 2
Да. Аз го ползвам от 2 месеца и съм много доволна.. определено чисти болести .. а и отслабнах с 4кг. Аз съм 60кг сега -56кг.. миомите ми се стопиха ..
Здравейте, интересува ме някой ползвал ли е геловете на Вертера и какви впечатления има. Искам да започна прием, заради киста на яйчника, и затова реших да попитам дали има някой с добри впечатления, защото курсът на лечение не е особенно ефтин.

# 16
  • Мнения: 2 461
А как е на вкус? Гадно ли е?

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 255
А как е на вкус? Гадно ли е?
Според всички е гадно,но си го смесват със сок и е ок. Аз го консумирам чисто, не е вкусно, но нямам проблем с това. Има и с вкус,те са със стевия, но корема ми не я обича и си ползвам чисти

# 18
  • Мнения: 2 461
А как е на вкус? Гадно ли е?
Според всички е гадно,но си го смесват със сок и е ок. Аз го консумирам чисто, не е вкусно, но нямам проблем с това. Има и с вкус,те са със стевия, но корема ми не я обича и си ползвам чисти

Благодаря за отговора!

# 19
  • София
  • Мнения: 570
Бихте ли споделили конкретно кой какъв продукт приема и за какъв проблем? Защото геловете са поне 4-5 вида. А също и какви са наистина цените? Споменахте 180 лв за 6 кутии, а аз попадам на цени 35 евро  на кутия като това е намалена цена от 58 евро.

# 20
  • Мнения: 239
Прочетох, че се поръчват с линк, към някой вече регистриран. Може ли някой да ми изпрати линк, моля. Бих искала да започна да приемам вертера гел, но така и нямам познат, който да ми пусне линк.
Благодаря предварително!

# 21
  • София
  • Мнения: 570
Аз вече се регистрирах и поръчах. Не знам как става точно изпращането на линк, но доста време ми отне регистрацията, въпреки че ми помагаха.
Ще е много полезно ако всеки споделя какъв точно продукт приема и за какъв проблем.
Аз се боря с тревожност и стрес, които ми докараха високо кръвно и шум в ушите. Започнах с базовия гел и таблетки Нервомикс преди 21 дни. Сякаш съм по- спокойна, но кръвното и пищенето в ухото още са на същото ниво.

# 22
  • Мнения: 239
Аз вече се регистрирах и поръчах. Не знам как става точно изпращането на линк, но доста време ми отне регистрацията, въпреки че ми помагаха.
Ще е много полезно ако всеки споделя какъв точно продукт приема и за какъв проблем.
Аз се боря с тревожност и стрес, които ми докараха високо кръвно и шум в ушите. Започнах с базовия гел и таблетки Нервомикс преди 21 дни. Сякаш съм по- спокойна, но кръвното и пищенето в ухото още са на същото ниво.

Може ли да споделите къде точно се регистрирахте, защото аз така и не знам как и откъде да поръчам. Благодаря!

# 23
  • София
  • Мнения: 570
Позната ми изпрати линк.

Последна редакция: вт, 14 сеп 2021, 07:14 от verche

# 24
  • Мнения: 1
Здравейте, аз започнах да използвам miracle  на vertebra за засилване на имунитета.
Боря се с бактерии в бъбреците.
Някой да сподели, ако го е пил и как му действа.

# 25
  • Мнения: 38
Здравейте, аз започнах да използвам miracle  на vertebra за засилване на имунитета.
Боря се с бактерии в бъбреците.
Някой да сподели, ако го е пил и как му действа.
Аз приемах гел форте в засилена доза по 1 препълнена с.л сутрин и вечер на гладно след бъбречни болки от песъчинки и те отшумяха до следващия ден, след прегледа д-ра видя люспички в единия бъбрек, но не съм усетила повече никакъв симптом .С прием на същия гел само сутрин 1с.л в рамките на 2 месеца(не всяка сутрин, леко съм несериозна) понижих TSH от 3,46 на 2.0. Изключително съм доволна и от Vertera Sensation , имах косопад в продължение на години(д-рите не откриха от какво е и за тях причина беше стрес,защото всички изследвания бяха в норма), след приема му 3 по 1 таблетка, в рамките на 2-3 седмици всичко се нормализира и спря, а след около
 1 месец вече имах новопораснала коса. Всички продукти действат, това е естествена храна, която подхранва тялото на клетъчно ниво. Ще посставя линк, за да се запознаете и сами да се убедите, че цените не са безбожни, тъй като получавате по един базов продукт- подарък след регистрация:   https://vertera.org/bg/
При въпроси съм на разположение. Спокойна вечер!

Последна редакция: вт, 04 яну 2022, 20:22 от bubanka

# 26
  • Мнения: 1
здгавейте имали болки кризи след употрева на вертера гел благодария

# 27
  • София
  • Мнения: 570
Доколкото знам може да се получи лечебна криза, за това трябва да се пие много вода.

# 28
  • Мнения: 38
Доколкото знам може да се получи лечебна криза, за това трябва да се пие много вода.
Съгласна съм с Вас, тези болки са предизвикани от ефекта на водораслите и показват, че наистина действат, то те са в следствие на детоксикацията и оздравяването на болезнените места. Не се безпокойте в рамките на 2-3 дни всяко неприятно усещане ще отшуми. Успех и здраве Ви пожелавам!

# 29
  • Мнения: 401
Някой ползвал ли е Артропласт ?

# 30
  • Мнения: 38
Някой ползвал ли е Артропласт ?

Здравейте, от този гел приема баща ми(на 67г.) с износена раменна става и придружаващи болки непрестанно, дори през нощта когато ръката е в покой, след 2 седмичен курс с 2с.л. сутрин и вечер 30мин. преди хранене, болката изчезна и ръката е подвижна, а и цялостно се чувства по- енергичен и работоспособен, Приема продължава като редуваме с Форте ябълка и череша. Ако имате други въпроси съм насреща и с удоволствие ще Ви отговоря. Успех и Весели празници!

# 31
  • Мнения: 23
Здравейте, аз започнах да използвам miracle  на vertebra за засилване на имунитета.
Боря се с бактерии в бъбреците.
Някой да сподели, ако го е пил и как му действа.
Аз приемах гел форте в засилена доза по 1 препълнена с.л сутрин и вечер на гладно след бъбречни болки от песъчинки и те отшумяха до следващия ден, след прегледа д-ра видя люспички в единия бъбрек, но не съм усетила повече никакъв симптом .С прием на същия гел само сутрин 1с.л в рамките на 2 месеца(не всяка сутрин, леко съм несериозна) понижих TSH от 3,46 на 2.0. Изключително съм доволна и от Vertera Sensation , имах косопад в продължение на години(д-рите не откриха от какво е и за тях причина беше стрес,защото всички изследвания бяха в норма), след приема му 3 по 1 таблетка, в рамките на 2-3 седмици всичко се нормализира и спря, а след около
 1 месец вече имах новопораснала коса. Всички продукти действат, това е естествена храна, която подхранва тялото на клетъчно ниво. Ще посставя линк, за да се запознаете и сами да се убедите, че цените не са безбожни, тъй като получавате по един базов продукт- подарък след регистрация:   https://vertera.org/bg/
При въпроси съм на разположение. Спокойна вечер!
Shushi84, привет!  Наясно ли си дали може да се приема от кърмеща жена? Притеснява ме силниата детоксикация, до която води.

# 32
  • Мнения: 38
Здравейте, аз започнах да използвам miracle  на vertebra за засилване на имунитета.
Боря се с бактерии в бъбреците.
Някой да сподели, ако го е пил и как му действа.
Аз приемах гел форте в засилена доза по 1 препълнена с.л сутрин и вечер на гладно след бъбречни болки от песъчинки и те отшумяха до следващия ден, след прегледа д-ра видя люспички в единия бъбрек, но не съм усетила повече никакъв симптом .С прием на същия гел само сутрин 1с.л в рамките на 2 месеца(не всяка сутрин, леко съм несериозна) понижих TSH от 3,46 на 2.0. Изключително съм доволна и от Vertera Sensation , имах косопад в продължение на години(д-рите не откриха от какво е и за тях причина беше стрес,защото всички изследвания бяха в норма), след приема му 3 по 1 таблетка, в рамките на 2-3 седмици всичко се нормализира и спря, а след около
 1 месец вече имах новопораснала коса. Всички продукти действат, това е естествена храна, която подхранва тялото на клетъчно ниво. Ще посставя линк, за да се запознаете и сами да се убедите, че цените не са безбожни, тъй като получавате по един базов продукт- подарък след регистрация:   https://vertera.org/bg/
При въпроси съм на разположение. Спокойна вечер!
Shushi84, привет!  Наясно ли си дали може да се приема от кърмеща жена? Притеснява ме силниата детоксикация, до която води.
Права сте, като цяло кърменето е твърде деликатен момент и според мен не е редно, защото отпадните продукти ще се прехвърлят чрез кърмата. Успех!

# 33
  • Мнения: 4
Здравейте, аз приемам форте оригинал вече 9 месеца, сутрин и вечер по 1 супена лъжица. Започнах да го приемам с идеята за по-добър имунитет, а резултатите освен, че се разминавам със сезонните вируси и имам повече енергия установих, че миомният възел, който имам от години е намалял с 1 см. Дъщеря ми на 13г приема по 1 супена лъжица, само сутрин и няма нито едно отсъствие по болест. Ако се появи хрема с по-големи дози за два дни отшумява. Бъдете здрави!

# 34
  • Мнения: 38
Здравейте, аз приемам форте оригинал вече 9 месеца, сутрин и вечер по 1 супена лъжица. Започнах да го приемам с идеята за по-добър имунитет, а резултатите освен, че се разминавам със сезонните вируси и имам повече енергия установих, че миомният възел, който имам от години е намалял с 1 см. Дъщеря ми на 13г приема по 1 супена лъжица, само сутрин и няма нито едно отсъствие по болест. Ако се появи хрема с по-големи дози за два дни отшумява. Бъдете здрави!
Чудесни резултати, наистина са вълшебни водораслите, а и те са естествена храна за нашите клетки, коригират, почистват и ремонтират където е нужно, а засиления имунитет е само бонус ! Бъдете здрави и прекрасен ден!

# 35
  • София
  • Мнения: 570
Здравейте!
Искам да попитам колагена на Вертера дали премахва белези от пъпки/акне/? Става въпрос за младеж на 18 г.

# 36
  • Мнения: 5
Здравейте,аз съм на 35 г и съм онкоболна-откриха ми  1 инвазивен карцином(тумор) NST G2 и 1 дуктален карцином in situ  (DCIS) G2 в гърдата.Преминах операция и вмомента съм на химеотерапия,след това ми предстои хормонална терапия.Случайно разбрах за кафявите водорасли на Vertera и прочетох в статии,че биха ми били доста полезни  за имунитет и поддържане на организма -можете ли да ме посъветвате ,кои продукти от Вертера биха ми били полезни при моя случай?
Благодаря предварително!
Бъдете здрави!

# 37
  • Мнения: 1
Аз до момента съм ползвала базов гел,форте,ангио лайф,артростоп, а от няколко дни пия сенсейшън.С Хашимото съм.До момента съм чула доста противоречива информация, но в момента съм с вирус,като се изследвам отново ще пиша дали се подобрява или влошава ЩЖ

Ще се радвам да споделите резултати, в случай че продължавате с приема, или как са ви се отразили геловете като цяло..

# 38
  • Мнения: 62
Здравейте, някой би ли ми изпратил линк за да мога да се регистрирам, имам сериозни болки в коляното и много се надявом продуктити да ми помогнат.

# 39
  • Мнения: 2
Мога ли да помоля приемащите  ламинария да споделят повече - какви продукти ползват, само този гел ли, който излиза веднага в търсачката?! Някой ползвал ли е продуктите на тази фирма при проблеми с щитовидната жлеза, косата, ноктите...?! Благодаря.

С голям ентусиазъм започнах да консумирам гелове Вертера + таблетки от продуктовата им листа преди няколко месеца, след като ми бяха презентирани като жива клетъчна храна и тн. Няма да се впускам в детайли, но след вторият месец на прием започнаха страхотни проблеми със световъртеж, отпадналост, зверско безсъние. При направени изследвания се оказа че показателите на всички хормони и ТСХ на щитовидна жлеза са адски завишени ( при перфектни такива само няколко месеца назад). За да пазаруваш също така от Вертера с отстъпка трябва да станеш "партньор" , което изисква месечно вложение  от около 220 лв...Изводите оставям за Вас.

# 40
  • Мнения: 1
Аз ги пия от януари тази година и съм много доволна. Със Хашимото съм др.месец ще правя изследвания и ще споделя. Но кризите, които правех слава Богу ги нямам вече, кожата ми се изчисти и като цяло килограмите и корема са ми супер. Преди ходех като плондир подута. Нямам мигрена от два месеца, която последните години ме побъркваше. Аз съм мн доволна. Да поясня само:
Не пия друго освен геловете...от ламинария-основния,оригинал форте и форте ябълка.

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 40 698
Скорошни мнения има ли?
Интересувам се за кожни проблеми и акне.

# 42
  • Мнения: 2
Скорошни мнения има ли?
Интересувам се за кожни проблеми и акне.

След негативният ми опит и хвърлени пари на вятъра , не бих могла да кажа нищо добро за този МЛМ бизнес.

# 43
  • Мнения: 26
Принципно с гела могат да се правят и маски за лице и където е нужно, но е необходим и вътрешен прием. Започва се винаги от базовия гел и то по малко за да се види как реагира организма, защото при някои ако има много за чистене ще сериозна лечебна криза ако изведнъж се започне с голяма доза. А при пушачи трябва огромно внимание и съвсем плавно и по- малко да се използва.

Важно: Vertera Sensation не работи на максимум без Vertera Gel. Vertera геловете не работят добре без вода... За пълноценна детоксикация, желателно е да се пие повече филтрирана или нискоминерална вода.

Важно: Приемът на Vertera при инжектиран ботокс е нежелателен! Ламинарията "брои" ботокса за токсин и при процеса на детоксикация, лицето се подува.

Важно: Пушачите започват прием на Vertera в минимални дози. Настъпващата детоксикация може да доведе до т.н. лечебна криза. Нищо страшно, намалява се още дозата за известно време и след това се повдига внимателно до нормалната.

Важно: Не се препоръчва комбинирането на повече от 3 продукта Vertera, за да не се натоварва организма.

Важно: За престарели хора се препоръчва само Vertera Gel. Ако не можете определите, кой от продуктите се взема при даден здравословен проблем - отново Vertera Gel. Или най-добре се консултирайте.

# 44
  • Мнения: 1
Здравейте,някой ползвал ли е Вертера за деца на 3г и 1г за укрепване на имунната система?

# 45
  • Мнения: 2 616
Честно казано това има отвратителен вкус, по-гадно нещо не съм вкусвал. Grinning Money Взех да пробвам две кутии, обаче и първата не успях дори до една трета да изконсумирам. Laughing Що се отнася до износени стави, ПРП терапията дава много добри резултати - знам го от мои приятели лекари, които я прилагат в чужбина. Но човек трябва да се погрижи за здравето си преди да стигне до крайна фаза, защото понякога, освен смяна на ставата, друго нищо не може да се направи.

# 46
  • Мнения: 371
Отскоро и аз съм в клуба на приемащите продукти Вертера след като на роднина дадоха продукта Артропласт и само за 2 месеца се радваше на ефект, който не успяваше да постигне години наред. Сега съм взела за себе си и за друг роднина, да видим дали ще има ефект. Аз след известно време с базовия гел усещам доста повече енергия, както и усещам, че съм свалила някой килограм, имам чувството за лекота в тялото си. Аз не го приемам с някаква цел, просто си запазих една кутия при първата покупка. Потвърждавам, че на вкус гелът е ужасен, но с малко вода и без да се дъвче, минава бързо.
Коко цяло и аз съм от невярващите и скептичните. Ако обаче донесе ефект на човека, заради когото купих, ще повярвам, че действат

# 47
  • Мнения: 5
Някой ползвал ли е Артропласт ?

Здравейте, от този гел приема баща ми(на 67г.) с износена раменна става и придружаващи болки непрестанно, дори през нощта когато ръката е в покой, след 2 седмичен курс с 2с.л. сутрин и вечер 30мин. преди хранене, болката изчезна и ръката е подвижна, а и цялостно се чувства по- енергичен и работоспособен, Приема продължава като редуваме с Форте ябълка и череша. Ако имате други въпроси съм насреща и с удоволствие ще Ви отговоря. Успех и Весели празници!

бихте ли споделила диагнозата на баща ви-ревматоиден артрит,остеоартрит,остеохондроза,или.....?

# 48
  • Мнения: 20
Здравейте,искам да поръчам вертера за баща ми.Бори се с проблем с простатата.Дистрибуторите ми продават 2 кутии за 85лв това ли е цената?Ива ли вариянт сама да поръчам и ще ми бъде ли по изгодно.Чета че поне трябва са се ползва госини

# 49
  • Мнения: 371
Здравейте,искам да поръчам вертера за баща ми.Бори се с проблем с простатата.Дистрибуторите ми продават 2 кутии за 85лв това ли е цената?Ива ли вариянт сама да поръчам и ще ми бъде ли по изгодно.Чета че поне трябва са се ползва госини
Здравейте, зависи точно кой продукт искате да поръчате. Аз бих казала, че цената ще е около 80 лв., но пак казвам зависи кой продукт искате, там някъде се въртят цените и, да, за 2 кутии е.

Ако имате нужда от повече информация или искате сами да поръчвате, може да ми пишете. Имайте предвид, че от февруари се очаква повишение на цените.

# 50
  • Мнения: 1
Здравейте.  Сестра ми е 36- годишна слид инсулт. Може ли линк от регистриран да ми изпратите на поща lili_1884@abv.bg.  Благодаря придварително.

# 51
  • Мнения: 5
Скорошни мнения има ли?
Интересувам се за кожни проблеми и акне.
Здравейте,аз използвам в момента продуктите на Вертера и имам много добри резултати при сериозни кожни проблеми и постоянно появяващи ми се петна и акне по лицето.Кожата ми е чиста и хидратирана,а от проблема няма и следа
Вие пробвахте ли вече продуктите?Имате ли впечатление вече за действието?

# 52
  • Мнения: 2
Позната ми изпрати линк.

Cold Sweat
не успявам да се регистрам.
Искат ми консултант и дотам.
Моля, за помощ.

# 53
  • Мнения: 53
Здравейте! За регистриралите се в сайта като партньори, прочетох някъде че има вноска за партньор всеки месец и доста ме е страх, защото съответно се плаща с карта, да не ми дърпат някакви пари.. Бихте ли ми казали дали е така или е някаква измислица? Благодаря предварително! Simple Smile

# 54
  • Мнения: 38
Здравейте! За регистриралите се в сайта като партньори, прочетох някъде че има вноска за партньор всеки месец и доста ме е страх, защото съответно се плаща с карта, да не ми дърпат някакви пари.. Бихте ли ми казали дали е така или е някаква измислица? Благодаря предварително! Simple Smile

Абсолютно нищо подобно! Никой и за нищо не Ви взима и стотинка! Единствено си заплащате поръчаните от Вас продукти! От 2019 година пазарувам и съм партньор от 2021 и напротив при БЕЗПЛАТНАТА регистрация се използват всички бонуси на компанията, намаления 50%, 30%, бонус продукти и други!


Позната ми изпрати линк.

Cold Sweat
не успявам да се регистрам.
Искат ми консултант и дотам.
Моля, за помощ.

Здравейте, ако желаете може ми пишете на лично съобщение и ще Ви напиша телефона си за съдействие. А Вие през кой линк се опитвате да се регистрирате, от този в цитата ли?

Последна редакция: сб, 04 фев 2023, 15:15 от Shushi84

# 55
  • Мнения: 53
Shushi84, много Ви благодаря!

# 56
  • Мнения: 11
Здравейте!Искам да попитам дали продуктите могат да се приемат от хора с онкохематологично заболяване

# 57
  • София
  • Мнения: 549
Здравейте, как и на каква цена приблизително става доставката?

# 58
  • Мнения: 371
Ако сте от София, може безплатно да си ги вземате от склада им.

За другите градове, знам, че за 6 кутии по 500 гр. беше около 6 лв. до Варна.

# 59
  • Мнения: 126
Скорошни мнения има ли?
Интересувам се за кожни проблеми и акне.
Здравейте,аз използвам в момента продуктите на Вертера и имам много добри резултати при сериозни кожни проблеми и постоянно появяващи ми се петна и акне по лицето.Кожата ми е чиста и хидратирана,а от проблема няма и следа
Вие пробвахте ли вече продуктите?Имате ли впечатление вече за действието?

Разрешиха ли се изцяло кожните ви проблеми?
От няколко месеца имам проблем с кожата на лицето и вече не зная какво да предприема,решила съм и тези водорасли да пробвам,но няма много информация за тях.

# 60
  • Мнения: 885
Здравейте. Някой има ли опит да дава на дете и дали помага при паразити. Дъщеричката ми е на 4г и се борим с Токсокароза. Правихме няколко курса с Вермокс и нищо, пробвахме и други неща, но не можем да я изчистим.

# 61
  • Мнения: 1
Здравейте!И аз търся мнение за продуктите на Вертера.Моля ако някой е използвал да ли пише.
Вземах Вертера базов гел повече от 2 години. Резултат: холестерола влезе в норма, около 8 кг надолу. Децата хапваха форте ябълка - за 2 години, докато го вземаха забравих за сополи, кашлици, зачервени гърла и алергии.

# 62
  • София
  • Мнения: 570
Много им вдигнаха цените за съжаление!

# 63
  • Мнения: 1
Можели опаковката на вертера която ползвате

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 40 698
Някой ходил ли им е на презентациите?

# 65
  • Мнения: 10 568
Гледах им страница във Фейсбук и ги хейтеха, че нямат цени, че сайтовете им не отговарят на правилата за електронна търговия и тн. Беше ми препоръчан техен продукт за стави, но супер се изнервих от сложната процедура за поръчка, предхождана от предложението да стана техен представител.
И накрая не си го купих.
Ако са им толкова добри продуктите, защо не ги продават нормално, като всяка хранителна добавка?

# 66
  • Мнения: 885
Здравейте. От юни месец пия вертера форте за алергия, които ми бяха препоръчани от личната лекарка/ изпробвала съм много лекарства за алергия/. Имам алергия към треви и житни, което значи, че цяло лято съм със сополи, сърбеж в очите и небцето. Живеем в къща с раиграс, отделно мъжа ми се занимава със земеделие и ходя и по полето. Откакто пия водораслите съм много добре. Преди не можех да излезна от къщата докато мъжа ми косеше раиграса, а сега седя до току що окосената трева и нямам кихавици и сърбеж. На жътва ходих до полето и също нямаше проблем. Много съм учудена от резултата. Не съм представител или рекламирам, само споделям, че при мен има резултат и то без да качвам килограми както от другите противоалергични лекарства.

# 67
  • Мнения: 1
Някой ходил ли им е на презентациите?
Да,аз съм ходила вече няколко пъти!Това е сензационен продукт за мен лично!От 7 месеца ги приемам!Ефекта е повече от очакваното

# 68
  • Мнения: 11
Някой ходил ли им е на презентациите?
Да,аз съм ходила вече няколко пъти!Това е сензационен продукт за мен лично!От 7 месеца ги приемам!Ефекта е повече от очакваното
А,за какъв проблем го приемате?

# 69
  • Мнения: 7
Здравейте, аз пия Вертера от месец като започнах с пакета Имунно.В него има и гел форте Вишна и Сенсейшън. Сега забелязах,че рязко ми спадна кръвното и пулса. Хипертоник съм. Намалих лекарствата за кръвно,  но ако някой има опит, моля за съвет.

# 70
  • Мнения: 2
Здравейте ,някой знае е ли,дали е подходящо за онкоболен човек?

# 71
  • Мнения: 371
Подходящи са, да, давам ви по-долу терапевтична схема, при онкология.

Нужно е все пак дори и малко храна да се приема. Самите храни и добавки могат и дори е редно да се смесват с напр. сок, вода, смути, кисело мляко, за да може да се приемат по-лесно.

Първият продукт се казва Forte gel, това помага за изчистване на организма от химията при химиотерапиите. 1 ден преди по време и 2 дни след самата процедура не се приема, логично, защото извежда химията от тялото. В същото време продуктът храни, зарежда и увеличава здравите клетки. 3 пъти на ден х 2 с.л. се взема.

Другото е Miracle. Съвместимо е с химиотерапиите, ударно също се взема, пак може с някаква течност или кисело мляко.

Последното нещо са таблетки Sensation - 3 x 2 таблетки дневно. Препоръчва след хранене, дори и малко да е.

# 72
  • Мнения: 10 568
Здравейте ,някой знае е ли,дали е подходящо за онкоболен човек?
Мария, ако човекът провежда терапия задължително трябва да консултираш приема с онколог, защото част от добавките, които влияят на имунитета, възпрепятстват действието на химиотерапията.
Това ти го пиша от 8 годишен опит с онкоболен човек и от десетки страници изчетени по темата.

# 73
  • Мнения: 2
Здравейте ,някой знае е ли,дали е подходящо за онкоболен човек?
Мария, ако човекът провежда терапия задължително трябва да консултираш приема с онколог, защото част от добавките, които влияят на имунитета, възпрепятстват действието на химиотерапията.
Това ти го пиша от 8 годишен опит с онкоболен човек и от десетки страници изчетени по темата.


Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт