Отец Христодул Лопушански манастир

  • 15 651
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 350
Здравейте, преди година имаше предаване по нова тв за отец Христодул. Някой посещавал ли го е, чел ли ви е молитва?Мнения?

# 1
  • Мнения: 1
Здравейте! Да, аз, много пъти.. Човека е невероятен! Възхитена съм от добротата му и чудесата, които се случват благодарение на него! Свидетел съм на много случаи.. Препоръчвам Ви посещение в това свято място и при Отец Христодул, със сигурност няма да съжалявате!

# 2
  • Мнения: 514
Моля, дайте повече информация - къде се намира, контакти , с какви случаи се занимава и успеваемост, благодаря

# 3
  • Мнения: 13
Аз бях при него, миналата година беше в Дряновски м-р сега е в Лопушански до Монтана.  Помага, много помага чете молитви и разваля магии по скоро ги '' изкарва от човека''. Аз ходих 4 пъти не съм много вярваща, но ми развали две магии. Много е мил не говори много , но мисля, че вижда и бъдещето на човека. На когото изчисти магия препоръчва да пости, да се изповяда, и да вземе причастие - като защита. Наистина помага, това е единствения човек до сега който ми е помогнал ( говоря за разваляне на магия ).  Силно го препоръчвам, но на мен Монтана ми е много далеч.

# 4
  • Мнения: X
Все още ли е в този манастир?

# 5
  • Мнения: 350
Намира се в Лопушанския манастир.

# 6
  • Мнения: X
Здравейте, а трябва ли предварително да се уговори посещението или отецът ще е там? Питам защото ще трябва дасе организираме няколко човека, да не бием път напразно. Кога приема?

# 7
  • Мнения: 350
Здравейте, а трябва ли предварително да се уговори посещението или отецът ще е там? Питам защото ще трябва дасе организираме няколко човека, да не бием път напразно. Кога приема?
Да, обаждате се на телефона посочен и си записвате час, защото се чака и има хора. Записват те в една тетрадка и така хората влизат по номера на записването!

# 8
  • Мнения: 350
Иначе отецът живее там в манастира, но трябва задължително предварително да сте записани.

# 9
  • Мнения: 2
Здравейте! Да, аз, много пъти.. Човека е невероятен! Възхитена съм от добротата му и чудесата, които се случват благодарение на него! Свидетел съм на много случаи.. Препоръчвам Ви посещение в това свято място и при Отец Христодул, със сигурност няма да съжалявате!
Здравейте, може ли да споделите повечко за случаите, на които сте свидетел?

# 10
  • Мнения: 1
За да не влизам в излишни детайли и да отегчавам хората които желаят да получат информация ще кажа само това: При кратката ни среща с отеца, получихме изключително грубо отношение което не беше провокирано с нищо, за смирение изобщо не може и да става дума, пътувахме 2 часа с изключително голяма надежда и топли чувства да се срещнем с него а си тръгнахме така разочаровани. Обяснявам го с това, че срещите с толкова хора и умората не му понасят добре, но в такива ситуации все си мисля, че просто можеш да откажеш да приемеш даден човек а не да се държиш толкова арогантно!

Последна редакция: ср, 05 яну 2022, 19:33 от Djuliya

# 11
  • Мнения: 752
Мнения за Отец Христодул. Моля за помощ последните 4 месеца ми се случват само лоши неща и болести. Какво мога да направя?

Общи условия

Активация на акаунт