Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 180
Еха, каква дискусия Simple Smile
Вкъщи не сме експерти. Пием по 2 кафета на ден - общо 4. Не ми се струва скъпо 1кг за 50лв. Едва ли ще ни стигне за цял месец, ама нямаме други 'вредни навици' и ще се примиря с тази цена Sweat Smile Всъщност по-важно ми е да ми харесва на вкус. Може и да нямам про машина , ама все пак е по-добре от 3в1 Sweat Smile

Малко ми е странна караницата в тази тема Flushed

П.С. Дано никога не опирам до това да впечатля някой с марката кафе. Самата аз я научих преди седмица...хаахха

# 181
Въпросният господин е експерт явно в много области, защото винаги се изказва с поучителен тон и в други теми .

# 182
Мъжката компания, какво сте емнали Черна станция!
Дори аз съм кръстосвала "шпага"
с нея, но тя е стар и полезен потребител. Голям праз, че някой не могъл да схване изказа ѝ и се напъва да се репчи или пък, че някой път е сгрешила. Викам малко по_дружелюбно да върви разговорът, нали?

# 183
  • Sofia
Малко страни от темата за Дъбов  Simple Smile
Днес си поръчах тази машинка за в къщи

Надявам се да ни  удовлетвори.В къщи сме любители на кафето.Моля,  за мнение постфактум от професионалисти Simple Smile

# 184
Честито!
Ако за тия пари не е ок, не знам 🤪

# 185
Не съм Про, обаче скоро четох много мнения за много машини - за Сейдж единствените негативни мнения са от хора случили на некачествено изработени екземпляри. В това отношение със сигурност не е най-добрата покупка, но като функционалност, възможности, удобство и външен вид според мен е супер.
Нагревателя е нещо като термоблок, източване на чашка гореща вода преди първото кафе е горе-долу задължително (да загреят група и ръкохватка).

Коничните ножове предлагат по-прецизно продължително смилане, не само като степен, но и като еднородност.

И аз съм чувал нещо такова, поне за хубаво изпечени кафета. А за светли препоръчват плоски ножове. Аз съм мелил и на конични, и на плоски, обаче не съм имал възможност да сравнявам.

# 186
Малко страни от темата за Дъбов  Simple Smile
Днес си поръчах тази машинка за в къщи

Надявам се да ни  удовлетвори.В къщи сме любители на кафето.Моля,  за мнение постфактум от професионалисти Simple Smile
Прилична машинка е това, ще ви върши работа, за мен е малко по-скъпа отколкото трябва, но това е субективно.
Оборудвана е с електронен контрол на температурата, мелачка с 40мм конични ножове и 54мм ръкохватка. Не е много приятна за ремонти, но като е нова няма какво да го мислите.

# 187
Здравейте, колебая се между 2 машини и ще се радвам да ме посъветвате.
Едната е Делонги Дедика, а другата WMF Lumero:
https://wmf.bg/lumero-espresso-maker

# 188
Здравейте, колебая се между 2 машини и ще се радвам да ме посъветвате.
Едната е Делонги Дедика, а другата WMF Lumero:
https://wmf.bg/lumero-espresso-maker

WMF Lumero

# 189
Аз имам WMF Lumero и съм доста доволна. И аз се колебаех между двете и избрах Lumero, защото има 3 приставки/цедки и тампер, а другата няма.
Поправка - не че няма де, но доколкото знам се купува отделно Simple Smile

# 190
Цедки има по $ 3-4 в Алиекспрес, тамперчета хубави (с четвърт килограм стомана) пак там по $ 15. Италианските са с 10-15 лева по-скъпи.
Дедиката има 3 степени температура, не знам доколко използваеми, но все пак има.
За тия пари може да намерите и Гаджа Класик или Бразилия Клуб на старо в OLX/Bazar.

Общи условия

Активация на акаунт