Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 45
Ако се махнат крема глупостите трябва много добра мелачка. А с тях всяка става.

# 46
Стъпка едно купува се кафемелачка иначе не става, стъпка две купува се цедка с единично дъно. Вече по желание може да се среже и ръкохватката. Ако стъпка две Ви плаши китаеца е направил готова отворена ръкохватка, че и от неръждаема стомана:

https://www.ebay.co.uk/itm/51MM-Stainless-Steel-Portafilter-For- … hine/164236437800

Последна редакция: пн, 08 юни 2020, 14:18 от CFBG

# 47
На Делонги 150-250 крема-глупостта е гумена прикрепена към филтъра, маха се много лесно. Дедика трябва да има класически филтър (цедка с много дупки) в комплекта. Пластмасите в ръкохватката дето ограничават пръскането също може да се махнат. Няма нужда да се реже нищо, всичко може да се върне в първоначален вид ако се наложи.

Това е най-хубавата кафемелачка за вкъщи:

Най-евтино може да се купи от тук:
http://barshaker.ro/Rasnite-Cafea
С 10% отстъпка през форума на CFBG базовият модел (Мануале) излиза 500 лева, с тъч-скрийн 700-800 според цвета.

# 48
Е, няма ри да стане с ръчната Харио?

# 49
Е, няма ри да стане с ръчната Харио?

Става, доста хора си ги ползват за еспресо като бюджетно решение, тъкмо и малко фитнес сутрин Simple Smile

# 50
Смилане на кафе за еспресо - става.
Ежедневно мелене по няколко пъти на ден, поне един от които рано сутрин - това изисква особена страст към кафето, каквато не всички от нас изпитват.
Електричка с бункер доближава ръчната машина до удобството на автомат без компромис в качеството.
Има и други модели, разбира се, включително по-евтини:
https://rasnita-de-cafea.compari.ro/f:cunill,dip-grinders,fioren … r,sage/?orderby=1
https://kavedaralo.arukereso.hu/f:baratza,bezzera,cunill,eureka, … o,sage/?orderby=1
Дори и българска сглобка:
http://www.combinabar.bg/bg-bg/category/product/4849330166687603281/
Но Миньона е най-хубавата.

# 51
Здравейте, днес пристигна новата ни Кафемашина Delonghi EC 685.M. Намерихме я на много добра цена - 309лв, а иначе е 439лв.
Взех си мляно кафе на Lavazza, че нямаше кога да търся нещо по-специално и сега се наслаждавам на вкусно капучино с гъста пяна Simple Smile Много съм доволна!

Благодаря за съветите Flowers Hibiscus

# 52
  • до морето
Здравейте, днес пристигна новата ни Кафемашина Delonghi EC 685.M. Намерихме я на много добра цена - 309лв, а иначе е 439лв.
Взех си мляно кафе на Lavazza, че нямаше кога да търся нещо по-специално и сега се наслаждавам на вкусно капучино с гъста пяна Simple Smile Много съм доволна!

Набарали сме една и съща промоция, явно Joy И моята стои в къщи и ме чака да я разопаковам и пробвам. Има доста добри отзиви за нея, и въпреки че доста се чудих я взех. Сигурна съм , че и аз ще остана доволна. Само за цвят много се колебаех... като има избор е така . Joy В крайна сметка взех сивата (като стоманена)

# 53
  • София
Цветът е най-важен!
Каква кафе машина си взе?
- Червена!

# 54
  • до морето
Цветът е най-важен!
- Червена!
Ами това беше проблема, имаше и червена Joy Joy Joy

# 55
Скрит текст:
Цветът е най-важен!
- Червена!

И за мен беше голям пробем да избера кой цвят..хахха
Колебаех се между бяло и инокс. И двете ми пасват в кухнята и в крайна сметка също избрах инокс Simple Smile
Deede , приятно пиене на кафенце и да споделиш впечатления Coffee

# 56
Ирония, ирония, ама аз взех моята заради цвета - измежду по-приличните търсех цвят.

# 57
  • до морето
Скрит текст:
Скрит текст:
Цветът е най-важен!
- Червена!

И за мен беше голям пробем да избера кой цвят..хахха
Колебаех се между бяло и инокс. И двете ми пасват в кухнята и в крайна сметка също избрах инокс Simple Smile
Deede , приятно пиене на кафенце и да споделиш впечатления Coffee
Между двете се колебаех и аз, понеже там където ще я слагам бяла би изглеждала по-добре. Но старата ми беше бяла и знам как "старее" този цвят, въпреки чистенето с какви ли не препарати, малко или много с времето се оцветява от пръските и парите и изобщо от всичко, и ми разваля вътрешният мир Joy
За това сека инокс, и да ми е мирна главата. Довечера ще направя един чай, да я тествам. А утре сутрин кафенце с малко топло мляко Coffee

# 58
  • Пловдив

От къде я взехте, че и аз съм се спряла на нея?

# 59
  • до морето

От къде я взехте, че и аз съм се спряла на нея?
За тази цена аз я намерих само тук. Вероятно и Love_fairy  я е взела от там.
Линка е към инокса, но ги има и другите цветове.

Последна редакция: пт, 12 юни 2020, 12:08 от deede

Общи условия

Активация на акаунт