Готови за разходка – Спечели с SNB Professional!

  • 4 926
  • 268
  •   1
Отговори
# 255
  • Варна
  • Мнения: 10 781
След измиване намазвам стъпалата с крем за крака.
По принцип нямам особени проблеми със загрубяла кожа на петите. Вкъщи си оправям педикюра.

# 256
  • Мнения: 365
Правя си педикюр в домашни условия- поставям сода във топла вода и престоявам в нея 15 мин., почиствам с пемза и нанасям топъл течен глицерин

# 257
  • Мнения: 1
Честно казано нямам рутина, от скоро притежавам ел. пила и долу горе успявам с нея да почистя загрубялата кожа, оформям и след това лакирам с гел лак.

# 258
  • Мнения: 1 770
Тази година не съм ходила на педикюр, от ходене на маникюр си докара някакви гъбички, от които още не мога да се оправя, затова спрях и педикюра.Проблем с петите имам,не е много зле положението, но все пак си искат грижа, използвам ексфолиращи чорапи и мажа обилно с омекотяващ крем за пети.

# 259
  • Пловдив
  • Мнения: 1 016
Опитвала съм в домашни условия да се справя  със загрубялата кожа, но определено предпочитам професионална помощ с продукти на  SNB.

# 260
  • София
  • Мнения: 92
Кожата на стъпалата ми е суха и леко загрубяла. Използвам пила за пети и хидратиращ крем. Също понякога и скраб за пети. Предпочитам да си направя педикюр в домашни условия.

# 261
  • Мнения: 5 000
Имам загрубяла кожа, използвам крем и ексфолиант за крака.

# 262
  • Мнения: 3
Първо накисвам стъпалата си за 10 минути в топла вода, в която съм разтворила английска сол. След това изтърквам с пемза. Измивам, подсушавам и нанася крем за крака. Също така използвам ѝ пила за пети Scholl.

# 263
  • Мнения: 1 932
Имам загрубяла кожа на петите. Използвам пемза за петите и мажа с омекотяващ крем за крака. Педикюра си правя сама в домашни условия.

# 264
  • Мнения: 3 196
• Каква е вашата рутина за мека и поддържана кожа на краката? По какъв начин сте премахвали досега мъртвата кожа на ходилата и кой е продуктът за грижа за стъпала, без който не можете? - използвам пемза, след това крем за омекотяване на кожата, но ефекта е временен

• Имате ли проблем със загрубяла кожа на стъпалата? В домашни условия ли предпочитате да си направите педикюр, или разчитате на специалист? - предпочитам специалист, но нямам възможност да заделя средства, затова го правя до колкото мога в домашни условия

# 265
  • Мнения: 201
Използвам пемза и крем, както и електрическа пила, но определно предпочитам да се оставя в ръцете на професионалисти що се касае за педикюра.

# 266
  • Мнения: 52
Използвам ексфолиращи чорапи и се мажа с крем с Урея. Но като цяло нямам проблеми със загрубели пети и рядко посещавам професионалист.

# 267
  • Мнения: 907
Имам загрубяла кожа на ходилата. Боря се с нея с пила за крака и хидратиращ крем. Предпочитам у дома да си правя педикюр.

# 268
  • Мнения: 1 538


Изтеглени са късметлиите, които печелят домашен комплект за педикюр от SNB. Това са:

DARSANH
tuty
VYX


Честито!

Date Очакваме печелившите да се свържат с нас до 25.06.2020 г. на e-mail: igra@bg-mamma.com, като упоменат, че са победители в играта на SNB и напишат потребителското си име, електронната поща, с която са регистрирани във форума и координати за получаване на наградата (имена, адрес за доставка и телефон за връзка).
Благодарим на всички за участието!

Общи условия

Активация на акаунт