Намаления – Лято / Есен / Зима 2020 г.

  • 108 129
  • 691
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 807
Имам код за 30% на всичко в онлайн магазина на Textura - до утре сутрин в 8:30ч.

Ако някой го иска, нека ми пише Simple Smile

# 406
  • Мнения: 20 144
Дъглас нямат т.нар. Черен петък, нали, няма смисъл да чакам по-голямо намаление?
Миналата зима имаха хубаво намаление, мисля че за Коледа беше. Не съм съвсем сигурна пък и не се знае тази странна година как ще е.
Мацките в тази тема не може да не помнят:
https://m.bg-mamma.com/?topic=1210525

# 407
  • sofia
  • Мнения: 2 257
Здравейте, имате ли спомен Масимо Дути всичко ли намалят на черен петък или частично? И какъв % беше миналата година?

# 408
  • София
  • Мнения: 9 457
Аз съм обърнала гръб на Масимото от началото на година, след последното им намаление сезонно на сайта им. От средата на февруари, значи.
Нито намаленията им намаления, нито нещо невероятно не виждам, че да си заслужава парите, които му искат! (Не)Очаквам някакво намаление при тях скоро. Ама над 50%, че цените са им нетърпими, направо!

# 409
  • Мнения: 13 929
Къде пише,че МОЛ Сердика няма да имат черен петък?

# 410
  • София
  • Мнения: 1 614
Само на мен ли ми прави впечатление? Магазините по моловете са празни - няма голям избор на стоки, хората били те купувачи или просто зяпачи също са по-малко.

# 411
  • София
  • Мнения: 13 131
Къде пише,че МОЛ Сердика няма да имат черен петък?
Каза ми го позната, която работи там. Моят отговор беше: "Пак ще се струпат хора, които няма да повярват и ще отидат да проверят дали има черен петък." Joy  Но наистина се чувства отдръпване на хора от моловете. Явно ги е страх да ходят. Пък и ограничиха тийнейджърите да се мотаят безцелно. Wink

# 412
  • София
  • Мнения: 3 098
Здравейте. Дайхман правят ли черен петък? Харесала съм боти на детето и се чудя още кога..

# 413
  • Мнения: 3 565
Нормално е да има отдръпване от моловете. Все пак е време на пандемия. От една страна много хора са хоум офис и най-много да имат нужда от нова пижама, а от друга страна - финансовата, много хора останаха без работа и не им е до пазаруване.

# 414
  • Мнения: 13 929
Дайхман са правили черен петък в предишни години, купувала съм за децата.

# 415
  • София
  • Мнения: 9 457
Само на мен ли ми прави впечатление? Магазините по моловете са празни - няма голям избор на стоки, хората били те купувачи или просто зяпачи също са по-малко.
Хората станаха по внимателни и предпазливи. Виждам това и по залите за гимнастика, които бяха пълни в началото..
Аз примерно пазарувам основно онлайн. Не спирам да пазарувам. Основно козметика, като гледам напоследък. А  маратонки също. В мола ходя основно ако имам поръчка за вземане от Дъглас или да нося торба с дрехи за ХМ и съчетавам обикновено и двете. Нямам работа в мола, иначе.

# 416
  • Мнения: 1 105
Здравейте, оглеждам се аз за спални комплекти.
Да ми препоръчате от къде мога да си поръчам/купя физически. Благодаря

# 417
  • София
  • Мнения: 5 361
English home

# 418
  • Мнения: 47 963
Да, на място има още 5 лева намаления за покупка над 20 лева освен другото намаление
Но аз пък нещо не си харесах нищо Sad
Инглиш хоум в мега мол

Последна редакция: чт, 12 ное 2020, 18:05 от 🍀HAPPY 🍀

# 419
  • Мнения: 13 532
Да, на място има още 5 лева намаления за покупка над 20 лева освен другото намаление
Но аз пък нещо не си харесах нищо Sad
Къде?

Общи условия

Активация на акаунт