Кукундрела пудгони куроната със сопа, да можи у Малдивити на муре да цопа - 101!

  • 13 774
  • 756
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 29 324
У ква дупка беши?!? Дано да е неквъ пълна със злату......

И на теб честити ти любимци....

Лабрексче, кви са тез кифтета, аааа? Да ги даваш бръже!!!

Цецу, чакаме разказ и снимки на пръвата среща!!!!

# 556
  • Мнения: 22 867
Демич, квай таз дупка и що извъобще одиш по дупките, има прави пътища! Да са ти живи и здрави Моли и Поли, да ти създават настроение!

Соулче, ки кифтета, де ги виде? Ку са тез ут снимкътъ, за Букетчиту съ, убищалъ съм кибапчитъ и лютеницъ, ма нек има и кифтетъ за асортимент! Ма, ку па мноу ти съ идът, шти дам рицепкята на Дзвездев, тая вечер си храних домочадието с тях, абе, добри станаа + самоковски компир за гарнитура!

Ей тез кюфтаци спретнах, пражения вариант!

# 557
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Ха доЛар ден!
Нову кукудре има, дъй жуво и здраво, Цеце, на коткити валирЯн да купиш.
За пикането и акането - не се карайте, като свърши белята. Но - навън, като я свърши, веднагически след действието почвате да пляскате и радвате и да го поощрявате, че я е свършило. Ама веднага, като му давате и наградка 'бонбонче', за да схване причинно-следствената връзка. Също го извеждате по едно и също време всеки ден, да има рутина. И полека ще свикне.

Липсвате ми, кукундреляс, ще почвам да списвам.



О, Демич, Kissing Heart
Кучиту за ся ни ще да цъка навън. Ей сега са прибраха от разходка и кучиту са изцъка в коридора. Милуту застила коридора с вестници, а кучиту ходи и ги дъвче, хахаххаха, аз гледам сеир.
Исками на Поли и на Моли снимки. Морските свинчета са ноу умни и много сладки жуотни.Kissing Heart

# 558
  • Мнения: 22 867
Скрит текст:
Ха доЛар ден!
Нову кукудре има, дъй жуво и здраво, Цеце, на коткити валирЯн да купиш.
За пикането и акането - не се карайте, като свърши белята. Но - навън, като я свърши, веднагически след действието почвате да пляскате и радвате и да го поощрявате, че я е свършило. Ама веднага, като му давате и наградка 'бонбонче', за да схване причинно-следствената връзка. Също го извеждате по едно и също време всеки ден, да има рутина. И полека ще свикне.

Липсвате ми, кукундреляс, ще почвам да списвам.



О, Демич, Kissing Heart
Кучиту за ся ни ще да цъка навън. Ей сега са прибраха от разходка и кучиту са изцъка в коридора.[/spoiler] Милуту застила коридора с вестници, а кучиту ходи и ги дъвче, хахаххаха, аз гледам сеир.
Скрит текст:
Исками на Поли и на Моли снимки. Морските свинчета са ноу умни и много сладки жуотни.Kissing Heart

Уф, колко познато! Simple Smile Синчето бандитче на кОлито така правеше. Слагам аз вестници като на татьо му, ама оня ги сдъвче, напрай ги на дреб и си свърши работата на пода, демек на мокетя ми.Joy Ма беше рижав, нема как да е рода с Черито! Абе, като хората са и кучовците, всеки с характереца и мурафетите си.

# 559
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Да перефразирам папагаля.
 - Кой сире?
 - Кучиту!

Ама подава на дресировка с наградка. Учим са на седни. Навън ще се учим на сери! JoyJoyJoyJoyJoy

# 560
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Да перефразирам папагаля.
 - Кой сире?
 - Кучиту!

Ама подава на дресировка с наградка. Учим са на седни. Навън ще се учим на сери! JoyJoyJoyJoyJoy
Joy Joy Joy


Демич, велком бак! Няяя се даваш и гуш ут миня!


Мързи мъ да гле-дъм! А раута да искъш...

# 561
  • Мнения: 991
Айдии ставъйти пуспаланки....

Демич 🤗 Липсвъше!

# 562
  • Мнения: 29 324
Ут де ги взе тез тавиииии, гръмна ми главата???!?

Ай, дубрутру.  Кой ше турга кафе и йедене?

# 563
  • Мнения: 22 867
Ма ко стаа таз заран! Аз инак накъдя обяда съ надигъм, сига рану, рану! Сънши, ко прайш, та лупаш такваз! Я вър спритни пу инъ баницъ у тез тави, ко си ги залупала празнИ?

Айди, кат сам станала и аз веднъжки навреми, да турям кофиту и нящу за апвани.





Яз рекох, чи Сес е изучила Черичка де съ ака, та бий тупаня! Stuck Out Tongue Winking Eye

# 564
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Туканка съм. https://vm.tiktok.com/JjY9UYq/

# 565
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Хилоу.


Ноу ви благодаря, ноу сти мили. Joy

# 566
  • Мнения: 29 324
Зехте ли си сутрешната вана?

# 567
  • Мнения: 22 867
Сутришни вани? Аз немам никва........Само пръскалка....



С големътъ вудъ ши я замествам........

# 568
  • Мнения: 29 324
Саму фнимавъй…

# 569
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Ко било?


Цец, чаками сагата за Чериту!

Общи условия

Активация на акаунт