Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 65

  • 45 663
  • 758
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: X
Имах нещо за устни на Trend it up, но щом дори не помня какво беше... смятай! 😁

# 556
  • София
  • Мнения: 1 914
Влизам в инстаграм и какво да видя, ДМ с палава “колекция”. Слагам линк към инстаграм с поста им, тъй като ако кача снимки има шанс да ме изтрият. https://www.instagram.com/p/CCA516ajrWn/?igshid=wqgvwhv4gt2d . От тях съвсем не съм го очаквала, макар че
За Св. Валентин бяха пуснали една такава играчка в брошурата си. 😳

Влязох в профила им и нищо не виждам...

# 557
  • Мнения: X
Цензурата в инстаграм е най-строга, изтрили са го.
Ма то и не си струваше с тия детски размери... 😆

# 558
  • Мнения: 1 502
Момичета, срещали ли сте тези води по нашите Дм магазини ? Виждала съм обикновена и с алое, но с кокос ммм искам да пробвам

# 559
  • Мнения: 1 672
Няма ги при нас. 😒

# 560
  • Мнения: 1 502
Уф, сигурно чак за другото лято..

# 561
  • Мнения: X
Има ги. Аз преди 2 месеца си закупих с Алоето, сега го ползвам за плаж. Приятеля ми има с кокос и си го ползва за тренировки. Освежава, харесва ми на мен, свежижко е, хидратира и пръска приятно. От Варна го закупих, не знам как се води ДМ, нещо като в търговски център , има магазин “Макао”. Ще дам адрес при интерес.

# 562
  • Мнения: 1 502
Еее супер! Значи все пак ще ги заредят това лято, а алоето има ли аромат, защото мисля да го ползвам за лице?

# 563
  • Мнения: 1 672
Алоето мирише приятно, усеща се.

# 564
  • Мнения: 1 327
Скрит текст:
взех този лосион, не знам дали си въобразявам , но ми мирише на Black Opium
утре отивам за душ гела!
Харесах си и този спрей, https://www.dm.de/balea-professional-hitzeschutz-und-pflegespray … 058172185106.html
ако някой го е ползвал ,ще се радвам на коментар, целя превенция на бухване от влагата Imp

Последна редакция: вт, 30 юни 2020, 17:41 от lollytta

# 565
  • Мнения: X
Еее супер! Значи все пак ще ги заредят това лято, а алоето има ли аромат, защото мисля да го ползвам за лице?
Съвсем леко и приятно. Усеща се секунди, докато течността “лети” към кожата от пръскането. Състава също е добър. Освежава, какво повече да иска човек. ☺

# 566
  • Мнения: 4 012
Не се заяждам, но Black Opium е на YSL, а не на Paco Rabanne.
Моята парфюмна душа не може да подмине това просто така. Heart

# 567
  • Мнения: X
Аз имам термалната вода на Avene, доста голям флакон е. Рядко пътувам с градски транспорт, но в неделя ми се наложи с тролей за няколко спирки. В 18 часа беше адска жега! Взех си водата в чантата, подсетена от темата, взех си ветрило, защото ми казаха, че климатиците не ги пускат, маската и се качвам. На петата минута вече едва дишах! Вея с ветрилото, ама с тая маска... И извадих водата. Пръскам си очеизвадно лицето! Цялото! Обаче хората какво решиха, че е инхалатор ли (то е в бял флакон, макар че в тоя размер може да мина направо за кислородна бутилка!), де да знам и аз, ама се освободиха столчетата пред мен, зад мен... 😆😆😆 Та, ако пътувате с ГТ, имайте го предвид.

# 568
  • Пловдив
  • Мнения: 689
Вчера ходих в мол Плевен, купих си спрея  от серията Копакабана и един лосион за плажа за децата. Спрея е мноого приятен и частиците са деликатни. Напомня ми на любимия лосион Севънтийн. Гледах за дезодоранти за тяло на Белея, но нямаше. Направо ме хвана яд. Искам някакъв хубав дезодорант за след баня. Много обичам да се пръскам. Пардюмите лятото ме дразнят и ги отбягвам. Дайте идея за хубави дезодорантчета.

# 569
  • Мнения: X
Имам два дезодоранта на Балеа, толкова ги харесвам, че като посегна към тях, не знам кой от двата да избера 😆 Повече друг няма да си купя! Но са от тези с белите флакони, по тумбести, не цветните, дето са прищъпнати като Fa.

Общи условия

Активация на акаунт