Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 65

  • 45 379
  • 758
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 3 640
Вместо запис - кое е любимото ви кремообразно червило?
Моето е на Мейбълин Color Sensational в цвят  320 Steamy Rose.  Heart

# 2
  • Мнения: 316
Днес понапазарувах доста в Лили и ДМ. Взех за проба шамоан и маска на Doori от златната серия. Дано са хубави.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 645
Вместо запис - кое е любимото ви кремообразно червило?
Моето е на Мейбълин Color Sensational в цвят  320 Steamy Rose.  Heart
Най-много харесвам серията на golden rose - soft matte. Обожавам цветовете, покритието, усещането. Единствен минус е, че не е особено дълготрайно.

# 4
  • Мнения: 5 593
На флормар онзи ден си взех червило от серията silk and matte и мисля, че ще се окаже голямо попадение. Моят номер е 04 daisy, но определено ми се искаше нещо по-пепел от рози. Текстурата, обаче, е много мекичка и се изтрива равномерно. Иначе го взех в опит да намеря двойник на най-любимото ми червило ( като цвят, подтон,текстура, трайност, триене)което е спряно вече от продажба на Maybeline vivid matte 05 nude flush. Моля, някой друг,ако  харесва точно тоя номер и знае двойник да сподели.Hug
[ spoiler][/spoiler]
 А ето го и на Мейбълин.
Скрит текст:
Скрит текст:
Предната седмица загледах в Лили, че Катрис са пуснали нови цветове на едно течно червило и ми се стори, че имаше няколко нюанса пепел от рози. Аз също харесвам такъв цвят и мацнах 2, но нямах време обстойно да оглеждам и оставих покупката за по-натам. Това са червилата: https://www.chicmoey.com/catrice-matt-pro-ink-non-transfer-liqui … -for-spring-2020/
ВВ кремът на Миша е подходящ за суха кожа. При мен завършекът е по-скоро сочен, но аз слагам отдолу серум, флуид и слънцезащита. Пробвала съм го само със серум отдолу и стои сатенено. Определено не е матов при мен. Иначе се адаптира и ляга като втора кажа, не личи да има нещо на лицето.

# 5
  • Мнения: 4 609
Днес понапазарувах доста в Лили и ДМ. Взех за проба шамоан и маска на Doori от златната серия. Дано са хубави.
В Лили ли има Доори?

# 6
  • Мнения: X
Вместо запис - кое е любимото ви кремообразно червило?
Най-много харесвам серията на golden rose - soft matte
И моето! При мен дори се явява дълготрайно.

Благодаря за темата! 🌺

# 7
  • Мнения: 316
Днес понапазарувах доста в Лили и ДМ. Взех за проба шамоан и маска на Doori от златната серия. Дано са хубави.
В Лили ли има Доори?

Да, само тази серия видях обаче. В сайта също са налични.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 408
Вместо запис - кое е любимото ви кремообразно червило?
Моето е на Мейбълин Color Sensational в цвят  320 Steamy Rose.  Heart
Най-много харесвам серията на golden rose - soft matte. Обожавам цветовете, покритието, усещането. Единствен минус е, че не е особено дълготрайно.
Да,и аз го ползвам в момента, оказа се нелошо попадение и трябва да се подновява през деня както и всяко друго червило.

# 9
  • Мнения: 1 348
От предишната тема - Азалия, моите винаги са имали. Погледни го хубаво на слънце или на силна лампа, миниатюрни са.


По тази тема - любимото ми кремообразно е Maybelline Color sensational 620 pink brown. Много ми е комфортно, дори се оказа и дълготрайно. И цветът е много "мой". 💗

# 10
  • Мнения: 979
kati_v, благодаря много за предложението. Задължително ще го видя, защото този отенък си е специфичен. Бях гледала на Голдън Роуз  Soft and matte, но беше или прекалено розово 105 или прекалено лилавеещо 110.

# 11
  • Мнения: 4 343
От предишната тема - Азалия, моите винаги са имали. Погледни го хубаво на слънце или на силна лампа, миниатюрни са.
Към този  фон дьо тен чувствата са ми смесени - хубаво седи на кожата ми, но винаги след  негова употреба ми избиват пъпки. Още имам  почти пълно шишенце от него и в много крайни случаи го използвам.
Благодаря на Кати, Жожо и Тайчо за отговорите, ще се престраша да го взема ако го намеря, само дано да не ми реагира кожата като на другият фон дьо тен....

Последна редакция: ср, 03 юни 2020, 04:02 от Vicky_P

# 12
  • Мнения: 1 294
И аз се каня да опитам Doori.
Взех си лосион 400 мл на Балеа за потъмняване на тена, беше 5.49. Стоеше при лосионите. Някой отзиви? Ползвам го 2 ден.

# 13
  • Мнения: X
Явно не във всички цветове коректори True match има брокатени частици. В моя няма. Нарочно не го размазах добре по ръба, за да се види къде е. Ами... няма.
Скрит текст:

# 14
  • Мнения: 24 124
Купих си гребен от ДМ, няма и месец и се счупи. Да ми препоръчате гребен /четка?

Общи условия

Активация на акаунт