Къде в Пловдив??? - 86

  • 31 322
  • 770
  •   1
Отговори
# 360
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Благодаря на всички за мненията за рибните ресторанти!
Бяхме в "Синьото" и хапнахме доста и различни риби.
Не съм изобщо почитател - последно през 2010 ми се беше прияла пак риба, та аз изобщо не съм критерии, но благоверния е почитател и остана очарован. Планували сме посещение и в 100 риби - също получихме много добри отзиви и за там Simple Smile

# 361
  • под тепетата
  • Мнения: 9 277
Наскоро ми се наложи да обиколя големите магазини, търсейки балатум. Да, обаче сега концепцията се промени и ми трябва син балатум. Някой случайно да е виждал, че втора обиколка вече ще ме довърши!

# 362
  • Пловдив
  • Мнения: 40 726
Благодаря на всички за мненията за рибните ресторанти!
Бяхме в "Синьото" и хапнахме доста и различни риби.
Не съм изобщо почитател - последно през 2010 ми се беше прияла пак риба, та аз изобщо не съм критерии, но благоверния е почитател и остана очарован. Планували сме посещение и в 100 риби - също получихме много добри отзиви и за там Simple Smile
обстановката в 100 риби е мн.хубава, обаче цените са... Close
Това Синьото къде в Смирненски се намира? Зад общежитията ли?

# 363
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Хич ме няма мен с ориентацията Rolling Eyes
Стигнахме чрез Google карти - местоположението е точно Simple Smile

# 364
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 747
Наскоро ми се наложи да обиколя големите магазини, търсейки балатум. Да, обаче сега концепцията се промени и ми трябва син балатум. Някой случайно да е виждал, че втора обиколка вече ще ме довърши!
Провери в Домко или в Карпет макс зад Технополис.  Виждала съм син, но от този вид, който е като ПВЦ настилка на едни кръгчета. Ама и аз го обясних...дано ме разбра.
В онлайн магазина на Домко открих това:

и това

Последна редакция: пт, 03 юли 2020, 11:59 от blue.angel

# 365
  • Мнения: X
Обожавам Синьото, магазинът за риба отстрани към него ли е?

# 366
  • Пловдив
  • Мнения: 399
Обожавам Синьото, магазинът за риба отстрани към него ли е?
Не е, на различни собственици са. Много е хубава рибата в Синьото, но до скоро собственикът не влагаше нищо в ремонти на заведението. Бяха едни потрошени маси и столове, че да те е страх да седнеш.

# 367
  • Мнения: X
Мен пък за това ми харесва - рибата е супер, цените отлични, а обстановката нормална, а не е префърцунена. Чисто е.

# 368
  • Пловдив
  • Мнения: 399
Мен пък за това ми харесва - рибата е супер, цените отлични, а обстановката нормална, а не е префърцунена. Чисто е.
На отчупено метално парче от една маса едва не си разпрах крака преди няколко години, бяха опасни мебелите. Мисля, че миналата година смениха масите и столовете и вече е добре.

# 369
  • Мнения: 2 127
От къде да купя гирлянд/ верига лампи тип крушки, които да закача на двора в градината?
Много ми харесва такава декорация, на доста места окачват такова, но не намирам по магазините.
От другата седмица в Лидъл ще ги предлагат- 20.00лв.

# 370
  • под тепетата
  • Мнения: 9 277
blue.angel, благодаря! Отивам да видя. Минах ги почти всички физически големи магазини, но тогава гледах за друг и сега хоп, ама трябва да е син! От Карпетмакс съм разочарована - тънък 2мм и нямаше голям избор.

# 371
  • Мнения: X
Има един много голям магазин преди Кауфланда на Изгрев в дясно (по посока център - Скобелева майка), който е само с балатуми. Не знам дали има син, но имат голям избор, купувала съм от там. Мисля, че имат и друг магазин в пресечката точно срещу Бриколаж. Не знам как се казва магазина.

Прикачвам снимка от гугъл мапс

# 372
  • под тепетата
  • Мнения: 9 277
Ок! Благодаря!

# 373
  • Мнения: 198
Здравейте, знаете ли магазин или някакъв склад от който мога да купя дунапрен?

# 374
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Наскоро проучвах и аз - препоръчаха ми склада на Нани, някъде около митницата.
Не сме стигнали още до там

Общи условия

Активация на акаунт