Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• Публикувана: 4 юни 2020, 15:46 ч.
  • Последно мнение: 13 юни 2020, 01:39 ч.

Мнение за режим

• 680
  • 6
  •   1
Отговори
Здравейте ,мислите ли ,че е добра идея този режим: 1 ден на месо и салата и 1 ден на месо ,салата и варен ориз.Хранене през 4 часа -5хранения на ден,като месото и ориза е по грамаж.И така дните да се въртят 🤔
С цел е сваляне на кг и забързване на метаболизма 🤔

# 1
  • София
Според мен, този режим е непълноценен. Липсват основни продукти, а други са в повече. Ако тренираш активно може и да е по-добре, но за забързване на метаболизма оризът не е най-подходящото нещо.
Защо не пробваш първоначално да махнеш определени храни от обичайното си хранене и да си правиш 1 или 2 разтоварващи дни в седмицата?

# 2
Според мен, този режим е непълноценен. Липсват основни продукти, а други са в повече. Ако тренираш активно може и да е по-добре, но за забързване на метаболизма оризът не е най-подходящото нещо.
Защо не пробваш първоначално да махнеш определени храни от обичайното си хранене и да си правиш 1 или 2 разтоварващи дни в седмицата?
Повярвай ми пробвала съм.Пробвах и само на месо и салата и резултат минимален и то за месец...

# 3
  • бургас
Преди години и аз пробвах какво ли не. Пробвах месо със слата сутирн обед и вечер и плодове между храненията. ! месе не мърдаж после изведнъж сваляш ама сега си правя режим от залата от доста време и си набавям всичко.

# 4
То и моя режим беше същото ,но явно трябва да си продължа и просто да имам търпението да се случат нещата.🤷🏻‍♀️

# 5
Здравейте ,мислите ли ,че е добра идея този режим: 1 ден на месо и салата и 1 ден на месо ,салата и варен ориз.🤔

Само тези храни ли ще въртиш ?
Не мисля , че ще има ефект , още повече за бърз метаболизъм .
Подкрепям мнението на Fever Ray .
Има значение и колко кг имаш да сваляш , ако са малко става по-бавно .
Изключи от менюто си мазно , пържено , сладко , тестено , сокове , алкохол , газирано . Пий повече вода . Всеки организъм е различен , трябва да намериш кое е най-подходящо за твоя . Странно , но аз например свалям , когато ям 3 пъти на ден по едно и също време ( без значение какво ) и пия по 2 л. вода .

# 6
Ориз и месо изобщо не са добра идея, нито за метаболизъм, нито за сваляне.

Общи условия

Активация на акаунт