Бременна и самотна, дайте ми съвет

  • 11 069
  • 68
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 900
Дано имаш и такива любящи баба и дядо за да остонеш при тях.Възрастните хора правят чудеса.Пестят, въпреки нищожните си пинсийки, плетат какви ли не неща за бебоците, дядовците правят люлка, креватче от дърво.Хапват, каквото са отгледали в градината.Така са си живели те едно време.

Сама ще ти е трудно, но по-добре от колкото с неудачник като въпросния господин.Дори да бяхте се събрали, нищо чудно дни преди раждането да ти сервира пак нещо и да е задържан и пак да родиш сама и години наред да срами и теб и детето.
Дори за твое добро не му позволявай да го припознае ,  защото ще има да го молиш и търсиш за бележка от бащата за идеш при родителите си в Испания, когато решиш.
Мотивирай се заради детето и всичко ще е наред!

# 31
  • Мнения: 20
Важното е, бе все пак ще вземате някакво майчинство, ако Ви се събират 12 месеца работни през последните две години. И ако към момента все пак сте на трудов договор някъде. Щом майка Ви е в Испания защо не заминете от сега там? Сигурно и там ще имате право на някакви помощи и детски, все няма да е по-зле отколкото тук, а майка Ви ще помага чисто физически, така, че да започнете и Вие работа. Доколкото разбрах, той е тук в България и не може да припари в Испания. Аз не бих се колебала и секунда при това положение.
Като се роди бебето живот и здраве, ще замина сега няма как остава ми малко до раждането, в началото на 8мия месец съм.

# 32
  • Мнения: 4 611
Самият факт, че Тодорова е по-грамотна от въпросния господин, който 2 изречения не може да върже без грешки й дава "точки" достоверност. По-склонна съм да вярвам на нея. Той много удобно е пропуснал, че има и друго дете.
Тодорова, в кофти ситуация си, все ще се справиш криво ляво. Но за нищо на света не се връщай при тоя! Щом и посяга. Ако не припознае детето - по-добре за вас.

# 33
  • Мнения: 20
Самият факт, че Тодорова е по-грамотна от въпросния господин, който 2 изречения не може да върже без грешки й дава "точки" достоверност. По-склонна съм да вярвам на нея. Той много удобно е пропуснал, че има и друго дете.
Тодорова, в кофти ситуация си, все ще се справиш криво ляво. Но за нищо на света не се връщай при тоя! Щом и посяга. Ако не припознае детето - по-добре за вас.
Няма как да се добере до мен нито пък до детето ми, не е едно а 2 деца има.. Първото не го бил припознал, защото мислел че не е от него, а второто е уж от него припознал го е и за времето което сме заедно му купи едно долнище, маратонки и бургер кинг, сега се опрсвдава, че е далече от него заради мен и не работи (незнайно защо) и не може да му праща пари... Да сме живи и здрави трите майки с неговите наследници, които един ден няма да го погледнат, да е жив и здрав и той да чуе "татко"...

# 34
  • Мнения: 14 966
Ами ти защо забременя от такъв човек. Едно, че е с тежка лична, че и криминална история, друго- не можеш и финансово да разчиташ.
Да си родиш здраво бебче , явно няма да има баща в картинката.

# 35
  • Мнения: 20
Самият факт, че Тодорова е по-грамотна от въпросния господин, който 2 изречения не може да върже без грешки й дава "точки" достоверност. По-склонна съм да вярвам на нея. Той много удобно е пропуснал, че има и друго дете.
Тодорова, в кофти ситуация си, все ще се справиш криво ляво. Но за нищо на света не се връщай при тоя! Щом и посяга. Ако не припознае детето - по-добре за вас.
И на мен посегна в Мадрид пуснах му жалба, но я махнах защото знам че все пак има дете и си казах че не съм аз тази, която да го вкарва в затвор... Там ми беше грешката, дойде и почна да се моли и аз от съжаление махнах всичко, бях като под пробация 2 седмици там, защото им беше съмнително че пускам оплакване и така бързо го махам питаха ме 2000 пъти дали той не ме подтиква да го правя, аз лъжех че не е и пак добра да бъда изядох дървото...

Ами ти защо забременя от такъв човек. Едно, че е с тежка лична, че и криминална история, друго- не можеш и финансово да разчиташ.
Да си родиш здраво бебче , явно няма да има баща в картинката.
От цялата история наистина най - хубаво е че беболина е здрава и скоро ще се появи, въпреки че имах доста страхове понеже ми е посягал последно когато съм била бременна а все още не съм знаела и ред други причини. Исках да му покажа че съм до него и ще му помогна да се промени, но съм се заблуждавала толкова много с неговите манипулативни действия...

Последна редакция: нд, 07 юни 2020, 13:25 от bubanka

# 36
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Значи като го чуя това "той ще се промени" и ми идва да хвана една гьостерица... Добре бе, хора, стойте с такива дебили, търпете да ви бият, крийте ги и лъжете заради тях ама не създавайте деца бе! Не правете едно невинно същество заложник на такъв боклук.

# 37
  • Мнения: 39 290
Пичът ме кефи- прави деца и да се оправят майките.
Ма.....баницата.....нали.

# 38
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Ама и майките са за бой и то голям щом записват децата на такива.

# 39
  • Мнения: 39 290
Никой не е записал дете на него.Първото е неприпознато, на второто го гледа бабата защото майката почива и  за третото като гледам не припиня....Нищо де, следващата.

# 40
  • Мнения: 20
Ама и майките са за бой и то голям щом записват децата на такива.
Надяват се на издръжка, а той е по - съгласен да гладува и да краде по магазините, но да не се хваща на работа с договор, за да няма доказуеми доходи и съответно да не плаща издръжка, знам че на такива "тарикати" псевдо по - скоро, им се връща един ден тъпкано с ддс-то, но вярвате или не аз лошо не му желая, напротив да си стъпи на краката и да си поеме реално грижа за всяко дете което е създал, аз на негово място така бих се почувствала стойностен човек...

# 41
  • Мнения: 31 656
Самият факт, че Тодорова е по-грамотна от въпросния господин, който 2 изречения не може да върже без грешки й дава "точки" достоверност. По-склонна съм да вярвам на нея. Той много удобно е пропуснал, че има и друго дете.
Тодорова, в кофти ситуация си, все ще се справиш криво ляво. Но за нищо на света не се връщай при тоя! Щом и посяга. Ако не припознае детето - по-добре за вас.
Всъщност никакви точки не и дава.
Познавам много грамотни и лъжат като разпрани.
Познавам и доста неграмотни и шапка им свалям колко са честни и почтени.
Така че няма точки. Грамотността не доказва нищо, освен самата грамотност.
Всъщност се замислям дали и двете теми не са пързалка Grinning

# 42
  • Мнения: 14 966
Той затова иска да е с тебе, ти още вярваш в преобращения, житейски метаморфози. Чрез теб да се реабилитира. Ми не става така.
Наивно е да се очаква от  мъж на 40, с такава история, да вземе да миряса. Ще търси друга бяла птица.
Жалко за децата.
Щом на 40 не е стабилен, за кога.

# 43
  • Мнения: 20
Самият факт, че Тодорова е по-грамотна от въпросния господин, който 2 изречения не може да върже без грешки й дава "точки" достоверност. По-склонна съм да вярвам на нея. Той много удобно е пропуснал, че има и друго дете.
Тодорова, в кофти ситуация си, все ще се справиш криво ляво. Но за нищо на света не се връщай при тоя! Щом и посяга. Ако не припознае детето - по-добре за вас.
Всъщност никакви точки не и дава.
Познавам много грамотни и лъжат като разпрани.
Познавам и доста неграмотни и шапка им свалям колко са честни и почтени.
Така че няма точки. Грамотността не доказва нищо, освен самата грамотност.
Всъщност се замислям дали и двете теми не са пързалка Grinning
Искрено ти завиждам за филма който си създаваш и вярваш в него. Да създам тема която да не е истина (както и на мен ми се иска повярвай ми) и цял да вися и да следя отговорите, няма как ако си малко поне мислещ човек... Колкото до грамотно и неграмотно писане, права си всеки може да се самоизтъкне по какъвто и да е начин, но ако забеляза още в самото начало написах, че не търся нито подкрепа, нито съчувствия, а само съвет... Видяла съм къде е грешката ми, ще я поправя в името на детето което очаквам и ще му се отдам напълно, а той да си обикаля света, да продължава да лъже и прави деца и после да ги изоставя като ненужни (най - малкото от цялата ситуация това го прави виновен) и дано пък му провърви видиш ли по някакъв начин, блажени са вярващите...

# 44
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Този е на 40. По-млад и по-вървежен няма да става, но ще става по-хитър и тарикат. Утре (образно казано утре) ще светне, че вече не му се връзват толкова лесно жените, ще усети някоя друга болежка и ще се замисли, че на дърти години ще трябва някой да го гледа и да му угажда. И ще почука на твоята врата, авторке, защото си голяма бяла птица и той го знае. Ще се подмаже, ще ти наговори куп лъжи как е разбрал, че е сгрешил, как иска да има връзка с детето си, защото то "трябва да има баща", ще се моли, ще се влачи. И ти ще го прибереш. Бас хващам.

Общи условия

Активация на акаунт