Бременна и самотна, дайте ми съвет

  • 11 038
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 31 379
Олелеее.
Посягал на жена и ти зор да му раждаш и да го променяш Unamused
Човек сам си прави живота.
И какво точно му хареса на този?

# 16
  • Варна
  • Мнения: 36 471
Боже... Все по-забавно става, ама в лошия смисъл.

Авторке, оставам с усещането, че ти още тъжиш за боклука. Също имам лошото усещане, че в бъдеще ще използваш детето като лост да го върнеш обратно. Опичай си акъла хубаво.

# 17
  • Мнения: 20
Боже... Все по-забавно става, ама в лошия смисъл.

Авторке, оставам с усещането, че ти още тъжиш за боклука. Също имам лошото усещане, че в бъдеще ще използваш детето като лост да го върнеш обратно. Опичай си акъла хубаво.
Тъжа, защото ми е нужен в момента и после след раждането както всеки мъж е нужен на една бременна жена и майка, но да използвам детето си да се върне той при мен няма как просто нито смисъл има, нито надежда...

# 18
  • Мнения: 11 737
Боже... Все по-забавно става, ама в лошия смисъл.

Авторке, оставам с усещането, че ти още тъжиш за боклука. Също имам лошото усещане, че в бъдеще ще използваш детето като лост да го върнеш обратно. Опичай си акъла хубаво.
Тъжа, защото ми е нужен в момента и после след раждането както всеки мъж е нужен на една бременна жена и майка, но да използвам детето си да се върне той при мен няма как просто нито смисъл има, нито надежда...
Повярвайте ми, повярвайте и на останалите тук - такъв мъж и баща не ви е нужен нито на Вас, нито на детето Ви. Стойте далеч от него, за да не леете горчиви сълзи после. Който веднъж е посегнал на жена и майка, той ще го направи пак. Спасете се докато е време и не му давайте път назад. Щом не може да стъпи в Испания, вървете там и там си гледайте детето. На 25 години сте, как така нямате никакъв стаж и осигуровки нито тук, нито там след като не сте  и от заможно семейство?

# 19
  • Варна
  • Мнения: 36 471
Не всеки мъж. Само читавите. Останалите на никой не са нужни.

# 20
  • Мнения: 31 379
Боже... Все по-забавно става, ама в лошия смисъл.

Авторке, оставам с усещането, че ти още тъжиш за боклука. Също имам лошото усещане, че в бъдеще ще използваш детето като лост да го върнеш обратно. Опичай си акъла хубаво.

О да, и аз останах с впечатлението, че тя още си иска Мунчо. Независимо че е пълен боклук.
Трагедия.
Има жени могат да преценяват. И не точно до преценка, а до самоуважение.
Не е нормално един мъж да е като гореописания,  а жената да драпа за него, че и деца да му ражда.
За да роди жена от един мъж, трябва да го прецени. Дали този става за баща и съпруг. Дали ще може да се грижи качествено за детето.
Но не, авторката без доходи, без да има брак с него, без да е сметнала червените точки, забременява.
Принципно подобното привлича подобно.
Когато авторката си вдигне нивото, може и да намери читав. Дотогава ще си страда.
Аз дори и да нямам стабилни доходи, дори да имам мъж до себе си, пак не бих тръгнала да раждам. Всичко се случва. Лошо няма да разчиташ на човека до теб, ама нищо сигурно няма в тоя живот.

# 21
  • Мнения: 7 172
Мъжете боклуци не са нужни на никого, само пречат. Жалко, че не си го разбрала това. Няма ли възможност да се преместиш в Испания?

# 22
  • Мнения: 20
Боже... Все по-забавно става, ама в лошия смисъл.

Авторке, оставам с усещането, че ти още тъжиш за боклука. Също имам лошото усещане, че в бъдеще ще използваш детето като лост да го върнеш обратно. Опичай си акъла хубаво.
Тъжа, защото ми е нужен в момента и после след раждането както всеки мъж е нужен на една бременна жена и майка, но да използвам детето си да се върне той при мен няма как просто нито смисъл има, нито надежда...
Повярвайте ми, повярвайте и на останалите тук - такъв мъж и баща не ви е нужен нито на Вас, нито на детето Ви. Стойте далеч от него, за да не леете горчиви сълзи после. Който веднъж е посегнал на жена и майка, той ще го направи пак. Спасете се докато е време и не му давайте път назад. Щом не може да стъпи в Испания, вървете там и там си гледайте детето. На 25 години сте, как така нямате никакъв стаж и осигуровки нито тук, нито там след като не сте  и от заможно семейство?
Стаж имам тук, но е разпокъсан и е от преди години и милата последно съм работила, но договора който са ми пуснали тогава не отговаря на това което имам заработено... Точно това обмислям след раждането да мине малко време и да замина в Испания при майка ми..

# 23
  • Мнения: 11 737
Важното е, бе все пак ще вземате някакво майчинство, ако Ви се събират 12 месеца работни през последните две години. И ако към момента все пак сте на трудов договор някъде. Щом майка Ви е в Испания защо не заминете от сега там? Сигурно и там ще имате право на някакви помощи и детски, все няма да е по-зле отколкото тук, а майка Ви ще помага чисто физически, така, че да започнете и Вие работа. Доколкото разбрах, той е тук в България и не може да припари в Испания. Аз не бих се колебала и секунда при това положение.

# 24
  • Мнения: 31 379
Мъжете боклуци не са нужни на никого, само пречат. Жалко, че не си го разбрала това. Няма ли възможност да се преместиш в Испания?
Така е права сте, но той преди всичко е и велик манипулатор и може би затова се вързах на думите му и някой действия които предприе преди време. В Испания ще се върна евентуално след раждането, тъй като другия месец на 25ти ми е термина, слава богу поне детенце е добре и се развива нормално.

Мда, другите винаги си виновни. Ти си малко невинно цветенце.
Айде не на мен тия. Погледни първо себе си, своите действия, неговите и после помисли пак.
Въобще не никакъв манипулатор.
Проблемът е основно в теб.
Наивността не е хубаво качество.
Ти си от тези жени, които и да ги бият, пак ще твърдят колко много биещия ги е обичал и как между шамарите е бил мил и нежен.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 36 471
Защо не отидеш отсега при майка си?

# 26
  • Мнения: 22 867
Скрит текст:
Боже... Все по-забавно става, ама в лошия смисъл.

Авторке, оставам с усещането, че ти още тъжиш за боклука. Също имам лошото усещане, че в бъдеще ще използваш детето като лост да го върнеш обратно. Опичай си акъла хубаво.
Тъжа, защото ми е нужен в момента и после след раждането както всеки мъж е нужен на една бременна жена и майка, но да използвам детето си да се върне той при мен няма как просто нито смисъл има, нито надежда...

Todorova955, всеки мъж не е нужен, нужен е добрият, загрижен и отговорен мъж. Точно този на теб не ти е нужен, освен да ти създаде още главоболия. Че няма смисъл си права, за надеждата - изобщо не ти трябва такава надежда. В това, че я няма ти е късметът. Мисли за детенцето си, ще се справиш, жените се справят с какво ли не, та и с повече от едно дете, пък и децата са силен стимулиращ фактор в такива моменти. Не е лесно, но то на кого му е лесно. Но поне ще си свободна и няма да зависиш от манипулатор престъпник. Аз допускам, че си била много влюбена, затова си пренебрегнала неща, за които не би трябвало да си затваряш очите, а да ти светне червената лампичка. Каквото било-било, по-добре да си далече от него, ще се справиш, просто нямаш друг вариант. И още по-добре е той да не сеща за вас.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 36 471
Да, смисъл няма. Ама надеждата защо я слагаш в списъка? Значи бях права, ти още се надяваш той да се промени и да се върне.

# 28
  • Мнения: 4 343
Мъжете не се променят!
Не се променят!
Не се променят!
Това се случва в сладникавите мелодрами, романчета и други подобни сценарии, далеч от живота.
Стягай се, стой далеч от него, даже не искай да си дава името на детето - нямаш представа колко проблеми може да ти докара, по-добре стой далеч от него.
Ще намериш истински мъж. И ще видиш разликата между двамата. Ще бъдеш щастлива. Стига само да не се събереш с него. В противен случай сама се вкарваш в пещерата на мечката стръвница.

# 29
  • Мнения: 25 675
Защо не отидеш отсега при майка си?
С този корона вирус, не бих я съветвала да пътува.
Отделно е бременна в 8-9 м, дори и да има полет, няма да я качат...
Абе, цялата история е "късно е либе за китка".

Общи условия

Активация на акаунт