Дългото чакане след трансфер - 83

  • 32 995
  • 801
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 799
Аз спрях само кафето и напитки с кофеин, но за сладко и захари не съм чувала, че не е препоръчително. Ще огранича и тях. Благодаря! Blush
Шоколадът също предизвиква контракции.
Hushed Това медицинско лице ли го казва?

Колко бременни изяждат по 1 шоколад на ден и си раждат на термин, струва ми се малко странно. По-скоро не е препоръчително прекаляването със сладко, за да не се качват много килограми и да не се предизвика  гестационен диабет. Но контракции Thinking

# 31
  • Мнения: 31
И аз не бях чувала.

# 32
  • Стара Загора
  • Мнения: 202
При първата и единствена стимулация и последваща бременност не съм качвала кг, от болницата след раждането излязох с 3кг по-малко, отколкото забременях.
Относно болките - когато забременях имах и стимулация преди това, та може и това да е повлияло имах болки в деня на трансфера силни, а сега правихме ЗЕТ и нямах никакви, ще видим какъв ще е резултатът

# 33
  • Мнения: 6 300
Шоколада съдържа кофеин и трябва да се консумира умерено, както кафето. Някой препоръчват да се избира качествен черен шоколад, заради високото съдържание на захар и мазнини в другите видове шоколад, както и заради някой други полезни съставки които съдържа.
Големите количества кофеин могат да предизвикат не само контракции, но и лошо кръвоснабдяване на плацентата.
Но по едно парченце шоколад когато ви се прияде не мисля че ще навреди Stuck Out Tongue Winking Eye

# 34
  • Мнения: 703
Момичета много ме е страх теста след 2 дни да не е -
Предния опит беше доста травмиращ защото ми беше положителен теста ,но нищо не се вида до 8 седмица нямах болки или кръв,ЧХГ беше 10000 и беше едно чудене месец и половина има ли бременоост или няма.Ходих на няколко доктора и никой нищо не потвърди.Един ми вика извънматочна др няма бременост.

# 35
  • Мнения: 922
Coolyto дано този път всичко е наред ! 🍀
Как така не е имало бременност при тези стойности , и какво стана на края ?

# 36
  • Мнения: 703
Coolyto дано този път всичко е наред ! 🍀
Как така не е имало бременност при тези стойности , и какво стана на края ?

Единия доктор ми каза извънматочна но без симптоми а моя ми каза че няма да ме оперират на догатки и докато не проявя симптоми.Чакахме до 8 седмица нищо не се появи ЧХГ се забави и не се увеличаваше ,спрях хапчетата и след седмица ми дойде ужасен цикъл.Водя се биохимична бременост.

# 37
  • Мнения: 922
Не знаех ,че при такива стойности може да с е води БХ 😣. Много неприятно , пожелавам ти от сърце този път всичко да е наред !
И аз се притеснявам много от прегледа във вторник , какво ли не ми минава през главата , ами ако е кухо яйце , ами ако е извънматочна , ами ако няма сърдечна дейност или спре да се развива и т.н ....
Нямам кой знае какво симтоми и те намалявам вместо да се усилват или поне така си мисля 🤷🏼♀🥴 единствено дето ставам много до WC през ноща и св събуждам в 6:30 (аз спя до късно като цяло ) . Чудя се възможно ли е от аспирина да ставам толкова често до тоалетна праз ноща защото него го пия точно преди да заспя всичко останало до към 7 съм го изпила вече 🤷🏼♀.

# 38
  • Мнения: 1 278
pipi8, не е от аспирина, от прогестерона е, доколкото знам, от хормоните и е нормално.
И да те "успокоя", че притесненията продължават и след сърдечната дейност, от преглед до преглед минава много бавно при мен. Sunglasses

# 39
  • Мнения: 922
Ясно аз слагам утрогестана последно в 22:00 и лягам .
Сигурна съм , от трансфер до теста ако трабва да бъда честна много бързо ми минаха 2 седмици , но от теста сега до вторник имам чувството ,че времето е спряло :/ и повече се оглеждам за признаци от колкото преди да си видя теста 🤦🏼♀.

# 40
  • Мнения: 34
От аспирин се събуждаш толкова рано, аз го пия през вечер и когато съм го пила, на сутринта в 6:30ч.съм кукуряк. Сега го пия към 20ч.и към 8ч.се будя.

# 41
  • Мнения: 6 300
На мен кортикостероидите така ми се отразяват - Медрол/ Презолон
Имам предвид честото пишкане. От няколко дена чак се изнервям вече да ставам по няколко пъти вечер.

# 42
  • Мнения: 922
Аз последно в 19:00 пия дехидрокортизон заедно с дофустона и нош па , в 22:00 си слагам утрогестан и в 23:00 аспирина . Една приятелка сега пък ми казва че именно лекарствата притапят някои от симптомите 😩🤷🏼♀.

# 43
  • Мнения: 3 032
Пипи, ще се притесняваш за всеки преглед. Неминуемо е. Настрой се.
Кураж! Като чуеш сърце, ще се притесняваш да мине 12 г.с. После за феталната, после за тоновете, после за контракциите, после за раждането. Накрая за роденото дете! Зопочнало е.

# 44
  • Мнения: 6 300
Момичета, ще ви се скарам малко Stuck Out Tongue Winking Eye Ама вие какви точно симптоми очаквате да имате. Като цяло симптомите на бременност са напрежение и болки в гърдите, повръщане, растящ корем, често уриниране и повишен апетит, липсата на менструация и  ритниците на бебето. Като единствения задължителен е растящия корем, ритниците и липсата на М. Всички други може изобщо да не се появят. Някой си ги имате и сега от лекарствата, а за други е прекалено рано на този етап. Та... Какви точно симптоми търсите момичета.
Хората си пожелават лека бременност, а вие се молите да си изповръщате червата, за зацапвания, болки и контракции... Я да слизате бързо на земята Joy Hug

Общи условия

Активация на акаунт