Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Търся брокер от Адрес

• 477
  • 2
  •   1
Отговори
Добра вечер,

Ако ме прочете някой настоящ или доскорошен брокер от Адрес, моля да ми пише на лично, искам да го питам за йерархичната структура във фирмата и контакт.

Казусът е деликатен, става въпрос за опит за документална злоупотреба и трябва да се прецени прецизно към кого от фирмата да се изпратят сигнала и доказателствата, за да не пострада невинен служител от една страна, и да се вземат мерки от друга - все пак Адрес е име, градено с години.

Собствениците на имота не искат да занимават институции и сигнализират добросъвестно. Няма щети /предотвратили са ги навреме/ и не търсят компенсация от Адрес.

# 1
Ето ръководители на Адрес:
https://address.bg/bg/%D0%90%D0%94%D0%A0%D0%95%D0%A1-%D0%BD%D0%B … %D0%BD%D1%82.html
Ако въпросът е конфиденциален, то предполагам, че е по-добре да се контактува директно с ръководители, а не да се комуникира със случайни брокери, които де факто може да са замесени в случая с документална злоупотреба.

# 2
Благодаря!
И аз така мисля. Тъй като регионалното деление не е много ясно, може би ще изпратим до няколко човека мейла и така няма да търсим конкретен супервайзор.

Общи условия

Активация на акаунт