Керамична преса за коса! - 8

  • 54 432
  • 765
  •   2
Отговори
# 405
  • Мнения: 4 239
Joezy, казваш, че си имала от 20лв и не е предпазвала косата ти, а сега имаш от 100лв и ти я предпазва и че цената не е определяща?! Нещо не се връзва!

# 406
  • Мнения: 9 634
А по какъв начин по-скъпа преса предпазва косата? Температурата си е температура.. мойта коса с Ремингтъна направо пуши Grinning някак не си мисля, че косата ми е защитена.. даже и термозащитата не вярвам, че предпазва напълно, ако трябва да съм честна.

# 407
  • Мнения: 4 239
Материала от който са направени плочите и технологията, по която работи съответната по-скъпа преса щадят косата!
Пробвайте 1 месец без термозащита и тогава ще усетите разликата!

# 408
  • Мнения: 251
Здравейте! Някой има ли впечатление от пресата за коса на Joico?

# 409
  • Мнения: 794
Ако някой добне за намаление на SteamPod
https://www.kosa.bg/product/5515/presa-s-para-za-domashna-upotre … steampod-3-0.html

С код SP60

# 410
  • Мнения: 123
Joezy, казваш, че си имала от 20лв и не е предпазвала косата ти, а сега имаш от 100лв и ти я предпазва и че цената не е определяща?! Нещо не се връзва!
Правилна забележка, благодаря Simple Smile Не се изразих както трябва. Исках да кажа, че цената не е определяща за това как ще изправи косата, защото и тази от 20 изправяше чудесно (поне моята коса).

# 411
  • Мнения: 4 239
Ако си я набелязала в бюти експерт е намалена до утре! Simple Smile
Здравейте! Някой има ли впечатление от пресата за коса на Joico?

# 412
  • Мнения: 251
krystall, набелязала съм я, но никакви мнения за нея няма!

# 413
  • Мнения: 4 239
Като цяло наистина няма много коментари, защото е скъпа и трябва да се купуват консумативи, но пък ефекта е уау.


https://www.facebook.com/100063643055678/videos/1482324545179609/

# 414
  • Мнения: 251
Благодаря, момичета!Поръчах си пресата на Joico.След като я пробвам, ще споделя впечатленията си от нея.

# 415
  • Мнения: 17
Записвам се да ви следя, злоупотребявам с пресата напоследък и ще ми е интересно коя се харесва най-много в темата.
Преди години използвах GHD, CHI,  от 6г. съм със Steampod(1 после 2) и mini Lable M за път, но малката не ми харесва, ще огледам за нещо нова за път...
съвсем наскоро си взех Ремингтон S3500, и на изгодна цена 50лева. Преди това бях 6 години с ровента, но тя се скапа напълно. Аз съм с чуплива коса подадтлива на влага и се налагаше да я изправям всеки ден. Но от както съм с ремингтон, изправям косата си един път и тя държи права до следващото измиване, без къдрене, начупване в крайщата и прочие. Препоръчвам я горещо, останах очарована.
Изправям си косата от 8 години и до сега по-добра преса не съм срещала никъде! Simple Smile Естествено ползвам крем кристали на Линеа Био за изправяне на косата, слагам ги винаги след измиване на косата и после изсушавам! Нямам впечатления да гори косата, е вярно малко пуши, но аз го отдавам на това, че е още съвсем нова и докато се нагорят малко плочките ще е така. Simple Smile

# 416
  • Мнения: 4 239
Съветвам те да си вземеш по-хубава термозащита. Не съм запозната с твоята, но като чуя кристали си представям онези от 10лв ..

# 417
  • Мнения: 9 152

Ichi_WFY
, гледах някаква блогърка, която прави ревюта на преси, нейната коса също пушеше (все едно се изпарява), тя каза, че това е в реда на нещата.
При моя скромен опит се случва същото.

# 418
  • Мнения: 430
Remington S9600 silk изправя ли добре почти прав дебел косъм и задържа ли се? При мен проблем, че не се задържа.

# 419
  • Мнения: 5 832
Remington S9600 silk изправя ли добре почти прав дебел косъм и задържа ли се? При мен проблем, че не се задържа.
Моят косъм е прав и сравнително дебел за права коса. Държи до следващо измиване без да ползвам лак. Ако я изправям като хората де, че понякога бързам и не я разделям на сектори, ами където хвана.

Общи условия

Активация на акаунт