Керамична преса за коса! - 8

  • 54 377
  • 765
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 3 989
Всичките които търсите нямат наличност ако не сте забелязала.
Потърсете други.

# 451
  • Мнения: 9 632
Аз пък да кажа, че косата ти много ми допада! Simple Smile

# 452
  • Мнения: 12
Аз пък да кажа, че косата ти много ми допада! Simple Smile

Много благодаря!

# 453
  • Мнения: 16
Здравейте! Искам да си купя нова преса за коса и съм се спряла на няколко модела! Моля да споделите мнение, коя е най-добрата според вас!
1.Remington S9600 Silk
2.Philips hps 930/00
3.Remington s9505 Rose
4.Remington S6500
5.Philips 8374/00 Moisture Protect
6.Remington Shine Therapy S8500
7.Remington S6505 E51

# 454
  • Мнения: 3 989
Имала съм номер 5 от списъка. Не беше подходяща за моята коса и я продадох.
Като цяло тук във форума сме насочени повече, но не основно към професионалните преси.
Ако споделите с каква коса сте, колко често ще я ползвате и в какъв ценови диапазон търсите, може би ще можем да помогнем повече.

# 455
  • Мнения: 16
С тънка, права и дълга коса съм 😇

# 456
  • Мнения: 4 239
На първо място Филипс ги изключи от списъка.
Силк ще ти се отрази добре на тънката коса. Simple Smile)

# 457
  • Мнения: 12

Привет отново.
Тази преса хубава ли е, офертата ми се струва добра? И имате ли представа нещата в сайта оригинални ли са?

# 458
  • Мнения: 5 832
Здравейте! Искам да си купя нова преса за коса и съм се спряла на няколко модела! Моля да споделите мнение, коя е най-добрата според вас!
1.Remington S9600 Silk
2.Philips hps 930/00
3.Remington s9505 Rose
4.Remington S6500
5.Philips 8374/00 Moisture Protect
6.Remington Shine Therapy S8500
7.Remington S6505 E51
Да, изключи Филипс като марка за преса, не стават. Аз съм с номер 1 и за мен е много добра бюджетна преса.

# 459
  • Мнения: 2 103
Да питам нещо,даже и смешно ви да е:
след изсушаване на косата я мажа с  олио за краищата на Маракеш;
Ако искам да сложа и нещо за  термична защита едновременно ли слагам двете или да оставя олиото за след пресата?
Суша-термична защита-преса-олио?

# 460
  • Мнения: 5 832
Да питам нещо,даже и смешно ви да е:
след изсушаване на косата я мажа с  олио за краищата на Маракеш;
Ако искам да сложа и нещо за  термична защита едновременно ли слагам двете или да оставя олиото за след пресата?
Суша-термична защита-преса-олио?
Аз термозащитата я пръскам на леко подсушена с кърпа коса, суша и като е леко влажна слагам олиото и доизсушавам.

# 461
  • Мнения: 4 239
Тутис, оригинални са според мен, пресата е хубава, още не съм я разучила обаче аз.
Доста фризьори работят с нея.
Наоми, ако е кремообразна термозащитата на мокра коса, изсушаваш със сешоара и ако веднага ще изправяш нямаш нужда от друга такава, направо действаш с пресата и след това за финиш олиото.
Ако изправяш на следващия ден, задължително термозащита, например олиото на Напура, което не утежнява и може да се сложи и на суха коса и ще предпази, а и ще подейства като обикновено олио. Simple Smile

# 462
  • Мнения: 42
Здравейте момичета,аз се включвам с въпрос. Имам дълга, гъста, къдрава коса с дебел косъм. Дълго време я изправях всеки ден,оставих я да се възстанови и да порасне ,оправи се,но мога да я видя права единствено след фризьор. Пробвах термозащита Лакме, Лореал и какво ли не,виждам някаква ,,защита " 1,2 пъти после сякаш косата ми свиква и имам чувството ,че гори повече с крем. След 2 изправяния съм за подстрижка... вие как запазвате косите си здрави след пресата, каква бихте ми препоръчали ( както и термозащита)

# 463
  • Мнения: 3 989
Аз също пробвах различни термозащити и мога да препоръчам Керастаз. Nectar Termique е най-харесваната от серията. Аз имам 4 от тях и действително той ми допада най-много. Кремообразна е консистенцията. За изправяне конкретно препоръчват Напура мисля, но аз не съм я пробвала и не мога да дам отзив.

# 464
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 399
Ако суша само със сешоар използвам Миаманте или Екстеншънист на Керастаз. Първата нямам търпение да свърши и повече няма да я взема. На Керастаз със сигурност ще повторя. Това е единствения крем, който харесвам. Напура ползвам като изправям с преса, за съжаление при мен на суха коса, омазнява. Слагам на мокра, суша и изправям. Ако е вечер, пак го слагам олиото, суша и на сутринта на суха прискам спрей на Алфапраф https://www.zlatnaribka.com/suh-termozashtiten-sprey-alfaparf-st … -protector-200-ml

Общи условия

Активация на акаунт