Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • София
Здравейте, дами!
Идната седмица мисля да се запиша на Канго джъмпс и се чудя какво облекло е подходящо за този спорт. Начинаеща съм и никой край мен не упражнява този спорт, ще съм ви благодарна, ако ми помогнете.
Предварително благодаря Flowers Hibiscus

# 1
Спортен клин и спортен сутиен, тениска или потник по-широки и задължително дълги и плътни чорапи, защото може да те убиват обувките. Поне аз така ходех и ми беше доста удобно. Бях си отделила 2 чифта чорапи само за канго, защото ползвах обувки под наем и макар да се дезинфекцират, пак ми беше неприятно. Но кангото е страхотен спорт, така ти завиждам, че ще се запознавате сега Blush

# 2
  • София
Термо-чорапи ще станат.

# 3
  • София
А клинът трябва ли да бъде по-къс или е подходящ и с нормална дължина? И аз много се вълнувам,  надявам се да се постегна малко пък и евентуално някой килограм да си замине докато се забавлявам Simple Smile

# 4
Може и с нормална дължина, както ти харесва на теб. Важно там, където свършва обувката някъде под прасеца, да не ти се докосва до кожата, че вероятно ще се драска. Та от тази гледна точка дълъг клин е по-удобен, затова препоръчах и дълги чорапи.
И не се притеснявай, ако в началото ти е трудно да ходиш в обувките, свиква се много бързо и е забавно Simple Smile

# 5
  • София
Обикновено по залите, колкото и да е добра климатизацията и вентилацията, става доста задушно и топло. Особено и ако спортът е динамичен. По това време на годината винаги съм тренирала с къс или 3/4 клин и потник, за предпочитане от материи, които не задържат влага (да не са памучни).
За чорапите вече писаха.

Общи условия

Активация на акаунт