Киселини по време на бременност

  • 1 096
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 45
Здравейте,
Вече съм в 11та седмица и киселините не се търпят. Нямам никакво гадене, но за сметка на това проблема с киселините се засилва.

Моля дайте малко информация вие как се справяте или как сте се справили с този проблем.

# 1
  • Мнения: 109
Здравейте, мен ми се бяха появили в по-напреднала бременност. Има едни хапчета биоанацид бяха, яко не се лъжа, но и те не ми помогнаха. Оправяше ме само и единствено газирана вода.

# 2
  • Мнения: 5 563
И на мен ми помагаше само газирана вода.

# 3
  • Майна Сити
  • Мнения: 951
Половината ми бременност мина във финансиране на Михалково Satisfied Друго просто не помагаше.

# 4
  • Мнения: 462
Аз имах броени пъти киселини и ми помагаше топло прясно мляко с мед. От половин чаша ми минаваше

# 5
  • Мнения: 977
И аз се присъединявам към Михалково Joy Изпивах по литър и половина през нощта,само от газираната вода ми минаваше,нищо друго! Hug

# 6
  • Мнения: 148
Пакетчетата с Гавискон ме следваха навсякъде, иначе газирана вода си пиех с литри Hands V

# 7
  • Мнения: 3 715
И при мен помагаше само газираната вода

# 8
  • Мнения: 7
Газираната вода ми действаше добре,после почнах дъвки да дъвча и те бяха до време и накрая ми изписаха Magen-gel(Гел против стомашни киселини и рефлукс) Но всеки организъм е различен,консултира се с твоето АГ

# 9
  • Мнения: 12
Аз също съм на газирана вода. Преди хич не я харесвах, но сега гледам винаги да имам под ръка. В началото 3-4 глътки бяха достатъчни. Сега е 23 г.с. по 1 чаша и съм добре.

# 10
  • Мнения: 45
От днес започнах с газираната вода, но облекчението е моментно. 250мл изпих за 1час и още усещам леки киселини..

# 11
  • Мнения: 2 352
И моето спасение беше газирана вода. 2 глътки и всичко отминаваше. На една приятелка пък и минаваше от кисело мляко. Може би трябва да попиташ АГ за някакви хапчета, ако е непоносимо и нищо друго не помага. Знам че има такива на билкова основа, но не знам дали са подходящи за бременни.

# 12
  • Мнения: 1
Моля ви дайте ми съвет имам киселини близо от 4 месеца в момента съм в 7 мият месец от бременността и не ми помага нито газирана вода нито сода нито високите възглавници.. пред свършен факт съм.

Общи условия

Активация на акаунт