Поле за изява! - 3

  • 13 990
  • 378
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 249
ми както казах вече-аз ще съм мобилна с кола бе Еми бееееее Hug-стига си се кахърила-шти побелее красивата главица-освен това не очаквам да се съберат много неща честно да си кажа-но...ако все пак се случи-товарим в големият ми багажник-както вече се увери и директно ги мятаме-няма да ги складираме никъде щото с тва складиране само се моткаме и разкарваме коли насам натам-но...ще видим на акцията Hug-сега се успокой и си мирувай Peace
и Пепи мога да карам на рехабилитации-споко-само да знам кога са тия часове Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 1 493
... мен до Марина в Драгалевци !!!

# 32
  • София
  • Мнения: 2 210
Мариетоооо, скоро да съм ти казвала, 4е те обичам?????

# 33
  • София
  • Мнения: 6 743
Тц-тц, к'ви любовни страсти горят в таз тема  Laughing
А аз съм в депресия - отново спънка в документацията - ПИСНА МИИИИИИИИИ, ОТ БюРОКРАЦИЯ И ХОРА КОИТО НЕ СИ ВЪРшАТ КАчЕСТВЕНО РАБОТАТА  #Cussing out #2gunfire #Cussing out #2gunfire #Cussing out #2gunfire

# 34
  • Мнения: 2 249
Тц-тц, к'ви любовни страсти горят в таз тема  Laughing
А аз съм в депресия - отново спънка в документацията - ПИСНА МИИИИИИИИИ, ОТ БюРОКРАЦИЯ И ХОРА КОИТО НЕ СИ ВЪРшАТ КАчЕСТВЕНО РАБОТАТА  #Cussing out #2gunfire #Cussing out #2gunfire #Cussing out #2gunfire
Ив Heart Eyes spoko  action032-нещата са добре като свършват добре-ще видиш че така ще е накрая-ако можем да помогнем с нещо-казвай Hug
и нали знаеш че ЛЮБОВТА ЩЕ СПАСИ СВЕТА Mr. Green-затва тъй се любим тука друг-друго-нали света искаме да спасим Wink
Ем,за последен път ми го каза мат пияна след нощно къпане  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 4 371
Ох, Дамаянти, и твойта не е лесна  Confused Стискам ти палци.

Весе, ти за какво благодариш? А на мен защо не ми благодариш Laughing И смс от Роси нямам, изобщооооо...................от всякъде ме отсвирихте tooth
Ети, мен ей тая иконка ме кефи  kiss
А за Еми е ето тази   action032 Еми, може би колата ти ще стане по-рано от март. Братовчедка ми има като твоята кола, като катастрофира й бяха казали някаква далечна дата, но се справиха по-рано. Така че има надежда Thinking

# 36
  • Мнения: 1 134
Еми, колкото и да е гадно - кола се оправя, купува... Важното е, че вие сте добре!
Без да натрапвам мнението си, но в подобни случаи хората си четат благодарствена молитва, че са останали живи и здрави, правят курбан и пр.

И за мен няма ни смс, ни торта, ни омлет... Sad

Веси, благодарностите ще се приемат, ако първата заплата е поне 4- цифрена сума.  До тогава не ми се обяснявай! Mr. Green

Желая много хубавини на всички! Ще ми липсвате! Hug

# 37
  • Мнения: 3 248
Дуци, на теб ти благодаря за това, че нямаше повод да ти благодаря основателно! Rolling Eyes Че, ако трябваше да идвам по Надеждата (за малко беше, но се размина)... ooooh!
Зари, такава цифра сигурно няма да получа скоро, Мери и моя Петър непрекъснато ме убеждават, че заплащането не е на първо място. Всъщност дори и за мен са по-важни контактите и опита! Peace
Зари, сега четох в другата тема, колко ти е натоварено ежедневието ... много ми е неудобно, че аз ти го донатоварих! Confused

# 38
  • Мнения: 1 134
Дуци, на теб ти благодаря за това, че нямаше повод да ти благодаря основателно! Rolling Eyes Че, ако трябваше да идвам по Надеждата (за малко беше, но се размина)... ooooh!
Зари, такава цифра сигурно няма да получа скоро, Мери и моя Петър непрекъснато ме убеждават, че заплащането не е на първо място. Всъщност дори и за мен са по-важни контактите и опита! Peace
Зари, сега четох в другата тема, колко ти е натоварено ежедневието ... много ми е неудобно, че аз ти го донатоварих! Confused


Нищо не си натоварила. Стига щуротии.
Естествено, че заплащането не е на първо място!!! Аз съм живият пример..., поне докато не умра от глад Mr. Green

ПП. Роси, наистина е луда! ooooh!

# 39
  • София
  • Мнения: 6 743
Момичета, на моменти се отчайвам от всичко.За да не преразказвам пак ето темата ми  Sad
Не знам какво да кажа повече - просто нямам думи.Мислите ли, че ако пусна някъде жалба или нещо ще има ефект или ще е глас в пустиня  newsm78

# 40
  • Мнения: 3 248
Иве, Hug! Здравеопазването ни е под всякаква критика ... айде да не разказвам за коите случки! Stop Напълно ти разбирам възмущението и безсилието!
Рядко оплакванията се чуват и рядко се работи по сигнали на граждани, но се случва. Peace Не знам къде трябва да съобщиш за този проблем ... не знам и дали ще те обнадеждя, но ще ти разкажа за случай (на мои много близки хора), при който безрезултатно са били сезирани доста институции, накрая писаха до Бойко Борисов (още, докато не беше кмет, а гл. секретар ). В 10 дневен срок се получи обратно писмо от него, в което се споменаваше, че е направена проверка ... съвсем скоро дългогодишния проблем беше почти решен! Grinning

Така, че има светлинка в тунела ... ако ти се занимава - действай! Бюрокрацията ни е кошмарна, за съжалние една птичка пролет не прави! Confused Имай предвид, че и жалба да пуснеш ... пак ще мине месец ... но пък можеш да задействаш нещата и този проблем да не се повтаря! Peace
Нали рекламираха нещо за корупцията ... и вадиха разни статистики, как вече намалявала и бла, бла, бла... Crazy



Апропо : Как е хазяйката ти?! Mr. Green

# 41
  • София
  • Мнения: 6 743
Апропо : Как е хазяйката ти?! Mr. Green[/color]
Mахни-махни, не питай  Rolling Eyes Ще разправям на живо само, че знам ли да не дебне  newsm78  Twisted Evil

# 42
  • Мнения: 3 248
Последно кога ще е срещата?! Thinking Гледам от известно време има по 5 гласа за 30.08. и 01.08. newsm78
Иве, ако искаш пусни нова анкета само с тези две дати ... ако ти се занимава, де!? Tired

# 43
  • Мнения: 2 353
  добре де, как се слагат тази лентички? ooooh!

# 44
  • Мнения: 2 249
  добре де, как се слагат тази лентички? ooooh!
няма да ти кажем пък Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт