Татковците заглеждат ли жени пред своите собствени?

  • 17 213
  • 429
  •   1
Отговори
# 60
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 248
Хайде бе - като че ли не гледате и вие мъжки задници Laughing . Света вода ненапити!
Бляк!

# 61
  • Мнения: 79
Според мен всички мъже гледат, човещинка е. Но някои го правят по-фино, по-дискретно и са склонни да се съобразят, ако им се направи забележка примерно. Твоят явно не е от тях.

Тия глупости за хиалурона си ги избий от главата. Ако ще цялата да се напомпаш, той пак ще гледа, а ти ще се обезобразиш. Склонни сме да намираме чуждото за по-интересно. Чуждата кокошка е патка, нали знаеш?

Правилно ли разбрах, че имаш две деца? От него ли са? Да не би да ти е втори мъж и затова да се чувстваш несигурна?  Каквото и да е, не съм сигурна, че ще се промени. Той не смята, че прави нещо грешно. Ще трябва някак да го приемеш и да живееш с тази му черта.
Точно и аз това казвам. Повечето гледаме, но някои го правят по дискретно и половинката ама изобщо и не разбира къде ни е погледа Simple Smile

# 62
  • Мнения: 40 834
Да, бе. А охкането и ахкането по разни киноартисти? Wink Ален Делон да не би мъжете да са го направили звезда? Или са били майките ни?

# 63
  • Мнения: 5 262
Розмари с какви глупости се занимавате у вас? Защо не си гледате децата и да се радвате на хубавото си семейство ?
Купете на децата хубави неща, резервирайте си ваканция ... какъ е този хилурон, какви са тези измислици да печелят разни ???
Това мъжете вярно имат нужда от Лунапарк повече и от децата.

# 64
  • Мнения: 1 725
Знам, че сега много ще ми скочат. ММ в продължение на една година от връзката ни заглеждаше, хващах го чат-пат и ми ставаше гадно, защото аз съм се наконтила и вместо да ме гледа в очите, той поглежда към други. А аз като кон с капаци, влюбена до ушите и адски морална, как ще погледна, настрани срам ме хващаше. Един ден седнах и поговорих с него, защото беше почнал и да лайква постоянно снимки на някакви жени и някой път и да реагира. Та той ми каза, че не вижда проблем, какво толкова, но ще престане. Разговора приключи като му казах да прави каквото иска. Аз се поучупих, взех и аз да поглеждам и вече не съм такова перде.

# 65
  • Мнения: 2 205
Няма за какво да ти скачаме. Нали си се поучупила, всичко е идеално.

# 66
  • София
  • Мнения: 35 087
И защо сте приятели във фейсбук?

# 67
  • Мнения: 859
Както го описваш, ми звучи като много първосигнален и простоват човек. И не, не, защото се заглежда, нито, че има хубави жени и са му се изпречили пред погледа. Да, всички имаме очи и гледаме. Обаче не по този начин пред половинката си, нито с такава реакция, когато се направи основателна забележка. Нормален човек, който поне уважава тоя, с когото има връзка, след първата забележка ще се извини, съобрази поведението си и темата втори път няма да бъде повдигната. Всичко друго е наглост и простотия, даже и само с гледането да си остане (без изневери).
Да не говорим, ако и коментари си позволява пред теб, без значение какви.
Не знам как се търпи такова чудо с години, че и деца да му родиш... Едва ли ще има промяна.

# 68
  • Мнения: 866
............. Разговора приключи като му казах да прави каквото иска. Аз се поучупих, взех и аз да поглеждам и вече не съм такова перде.
Тая тема не знам защо чак сега я виждам. Много ми хареса това последното. Плюс това мога да ти кажа, че за жените е здравословно дори да флиртуват с други мъже, повечето дори имат тази нужда (изключвам в началото на връзките когато всичко е през розови очила пеперуди). Флиртовете за жените са нещо като подправките в кухнята, просто придават един по приятен вкус на храната.

Флирта не е изневяра все пак и няма да го правиш пред мъжа ти. Дали ще е на живо или виртуално, тези приятни усещания ще те карат да се чувства добре. Освен това комплиментите от непознати мъже карат жените да се чувства добре. Просто мисли в тази посока, защото повярвай със рестрикции, ултиматуми, държане на каишка, връзките винаги отивам към зле.

Проблем би било ако заглежда чужди, но не ти прави комплименти, не те кара да се чувстваш желана и обичана, това вече не е добре ! Разбира се глупаво е да го прави пред теб, иначе е нормално почти всеки мъж да загледа някоя секси жена. Както и вие ако сте сами, бихте хвърляли по едно око на готини атлетични мъже ! Wink

# 69
  • Мнения: 4 949
То от гледане и гледане има разлика..
Всички гледаме - красиви жени(мъже),потресаващи и нелепи гледки,хора облечени с вкус.Много неща привличат вниманието ни.
Не съм се впечатлявала от това.
Ситуация,която би ме подразнила може би е,защото не ми се е случвала.Ако съм с мъж в заведение,а погледа му е върху една,без да задържа поглед върху мне и естествено е разсеян в разговора.

# 70
  • Мнения: 15
Аз имах връзка с такъв и продължи около година (даже много го издържах). Там проблема беше, че поведението му беше супер просташко, заглеждането му беше по всяка жена, де-що му се мерне пред погледа (веднъж дори щяхме да се забием в друга кола, защото той зяпаше) .. при положение, че до себе си има секси и красива жена. Не ме разбирайте погрешно, това със заглеждането са норнални неща, правим го всички, но да го правиш по такъв примитивен начин и то със всяка някак е просташко и обидно за човека до теб. Тези неща се правят деликатно, особено когато половинката ти е до теб. На мен лично ми е много грозно, когато видя мъж с половинката си и той ме огледа от горе до долу

# 71
  • Мнения: 866
Точно за това говорим, не е нормално да заглеждат чужди пред жена си и особено показно заглеждане. Даже си мисля, че такива мъже по-често изневеряват. Ако им падне нещо, рядко биха го върнали.

 То и за мъжете не е лесно, не е кат едно време с три кара дрехи, всичко прикрито, сега с днешното облекло и някоя жена като вкара нещо ултра късо или по тялото и хормоните си казват думата Yum

# 72
  • Мнения: X
А защо жените вкарват нещо ултра късо или по тялото?

# 73
  • Варна
  • Мнения: 14 537
За удобство.А и кожата трябва да диша.

# 74
  • Мнения: 4 949
Точно за това говорим, не е нормално да заглеждат чужди пред жена си

Няма ли я ..вече е норма:)
Щом е зад гърба и:)

Общи условия

Активация на акаунт